Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Dustomania

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Angry Dustomania

    Ahojte. Prídem na Mega Pub, čo sa hrá? dust2... Prídem na war3, čo sa hrá ? dust2... prídem na fun, čo sa hrá ? dust2... prídem na dust2 only, čo sa hrá ? dust2... normálne sa čudujem, že ak prídem na awp, tak sa tam nehrá dust2... čiže načo som vytváral túto tému? Chcel by som navrhnúť, aby sa mapa dust2 odstránila zo serverov a hrala sa iba na dust2 only (to je logické) a ešte na Classicu. Akože nehnevajte sa hrám to už niekoľko rokov a to má ma baviť vkuse hrať tu jebnutú mapu? Ja som sa jej už úplne prehral a fakt ma už serie, keď si chcem zahrať, prídem na server a hrá sa tam táto mapa, tak sa napojím na iný a tam sa tiež hrá táto mapa. A neverím, že som tu jediný komu to už vadí.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    0 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dustomania

    Je to občas trochu otravné no ..


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321


    Odpověď: Dustomania

    Áno, ale táto mapa patrí medzi naj hranejšie mapy a tiež medzi prvé mapy čo boli na CSku. Preto je na serveru rtv, aby bolo skôr votovanie o novú mapu. A pokiaľ sa ti to aj tak nebude páčiť, tak zájdi na ZM, SJ, Jump, alebo iné servery, kde D2 vôbec nie je.



  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Dustomania

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    Áno, ale táto mapa patrí medzi naj hranejšie mapy a tiež medzi prvé mapy čo boli na CSku. Preto je na serveru rtv, aby bolo skôr votovanie o novú mapu. A pokiaľ sa ti to aj tak nebude páčiť, tak zájdi na ZM, SJ, Jump, alebo iné servery, kde D2 vôbec nie je.
    :D:D si robíš piču zo mňa ? Akože teraz si úplne zajebal kokotinu. Prečo? Ja hrám CLASSIC, W3, DM a AWP mód... a nemám záujem hrať nejaké detské módy ako zombie, jailbreak alebo nudné módy ako jump, deathrun atď. Mňa baví classic a to, že to je najhrávanejšia a jedna z prvých máp neznamená, že ak sú 10 servery s classic módom, tak sa tá mapa bdue hrať na všetkých 10tich...

    normálne som si to viac krát musel prečítať či si fakt takú somarinu napísal... vraj ak sa ti nebude páčiť, tak zájdi na ZM :D:D to ma normálne uráža toto čo si napísal...
    Naposledy upraveno MarcelloR; 04-07-13 v 22:14.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321


    Odpověď: Dustomania

    Pokiaľ nemáš, kde hrať, pretože je tam mapa D2, tak zájdi na iný server, kde sa táto mapa nenachádza napr. scoutzknives atď. Je nepravdepodobné, že by sa tá istá mapa hrala na 3 serveroch (nepočítam only D2)



  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Dustomania

    Šlo by to aj bez tých nadávok okollo toho.

    Tiež ma to občas štve vcelku. Možno aspoň z mega2 a funu by sa mohla odstrániť a pridať druhý only dust2. Je tam dosť plno.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #7


    Re: Dustomania

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    Ahojte. Prídem na Mega Pub, čo sa hrá? dust2... Prídem na war3, čo sa hrá ? dust2... prídem na fun, čo sa hrá ? dust2... prídem na dust2 only, čo sa hrá ? dust2... normálne sa čudujem, že ak prídem na awp, tak sa tam nehrá dust2... čiže načo som vytváral túto tému? Chcel by som navrhnúť, aby sa mapa dust2 odstránila zo serverov a hrala sa iba na dust2 only (to je logické) a ešte na Classicu. Akože nehnevajte sa hrám to už niekoľko rokov a to má ma baviť vkuse hrať tu jebnutú mapu? Ja som sa jej už úplne prehral a fakt ma už serie, keď si chcem zahrať, prídem na server a hrá sa tam táto mapa, tak sa napojím na iný a tam sa tiež hrá táto mapa. A neverím, že som tu jediný komu to už vadí.
    No niekedy sa to stáva, ale väčšinou vždy aspoň na jednom servery(aj na viacerých), ktoré/ý hrávaš (z tých čo si vymenoval) musí byť iná mapa ako dust2. Je dosť nepravdepodobné aby bola na všetkých táto mapa.


  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Re: Dustomania

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Šlo by to aj bez tých nadávok okollo toho.

    Tiež ma to občas štve vcelku. Možno aspoň z mega2 a funu by sa mohla odstrániť a pridať druhý only dust2. Je tam dosť plno.
    Na tie kašlem, tam ani nehrám :D ale to by bolo riešenie. Druhý dust2 only. A ostatok pomazať. MP, MP2, War3 atď. A Dust2 by bola na D2 Only, D2 Only2 a Classicu.
    Jaj prepáč. Ja som na vulgaritu zvyknutý a som aj ňou obklopený, takže niekedy si to ani neuvedomujem, ale tak na východe je to tak.

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Dustomania

    War je iná kategória, takže tam by som to nechal. Ale vymazať to z jedného pubu, a ešte napr. toho funu. Striealcie ako strielacie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Toreto
    Datum registrace
    Jun 2012
    Příspěvky
    682


    Re: Odpověď: Dustomania

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    :D:D si robíš piču zo mňa ? Akože teraz si úplne zajebal kokotinu. Prečo? Ja hrám CLASSIC, W3, DM a AWP mód... a nemám záujem hrať nejaké detské módy ako zombie, jailbreak alebo nudné módy ako jump, deathrun atď. Mňa baví classic a to, že to je najhrávanejšia a jedna z prvých máp neznamená, že ak sú 10 servery s classic módom, tak sa tá mapa bdue hrať na všetkých 10tich...

    normálne som si to viac krát musel prečítať či si fakt takú somarinu napísal... vraj ak sa ti nebude páčiť, tak zájdi na ZM :D:D to ma normálne uráža toto čo si napísal...
    Hah..RC je vážne strielaci server.Tiež niekedy perlíš.
    e: ak by si nepochopil narážam nato,že niektoré mody označuješ ako detské.
    Taká malá uštipačna poznamka
    Naposledy upraveno Toreto; 05-07-13 v 07:39.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Re: Odpověď: Dustomania

    Citovat Původně založeno Toreto Zobrazit příspěvky
    Hah..RC je vážne strielaci server.Tiež niekedy perlíš.
    e: ak by si nepochopil narážam nato,že niektoré mody označuješ ako detské.
    Taká malá uštipačna poznamka
    tak si sprav vekový prieskum na zm,jb a na napr. d2 only, MP :)
    zm ma bavil keď som mal 12rokov...je to môj názor. Predmetom témy je dust2, tak sa toho držme.

  12. #12
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925


    Odpověď: Re: Odpověď: Dustomania

    Citovat Původně založeno MarcelloR Zobrazit příspěvky
    tak si sprav vekový prieskum na zm,jb a na napr. d2 only, MP :)
    zm ma bavil keď som mal 12rokov...je to môj názor. Predmetom témy je dust2, tak sa toho držme.
    Niekedy si pripadám, že aj na pube je ten vekový priemer nízky (dement s bombou,...). Z toho mp2 by sa mohla odobrať a na fun už bol niekde návrh aby sa odstránila.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468


    Re: Odpověď: Dustomania

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    Áno, ale táto mapa patrí medzi naj hranejšie mapy a tiež medzi prvé mapy čo boli na CSku. Preto je na serveru rtv, aby bolo skôr votovanie o novú mapu. A pokiaľ sa ti to aj tak nebude páčiť, tak zájdi na ZM, SJ, Jump, alebo iné servery, kde D2 vôbec nie je.
    je to len dobre spravená mapa bola zrobená 2004 cs vyšlo 2002 takže až tak nová neni.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele MarcelloR
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    430


    Odpověď: Re: Odpověď: Dustomania

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    je to len dobre spravená mapa bola zrobená 2004 cs vyšlo 2002 takže až tak nová neni.
    až nato, že dust2 bola pridaná do CS 1.1 v roku 2001 spolu aj s mapkou de_inferno a prvá verzia cska vyšla v roku 1999 :)

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Dustomania

    Já doufal, že tohle vzniklo v těch velkých vedrech a že to už nemyslíš vážně. :D

    Třeba pro mě představuje d2 mapu, která mě ani po deseti letech nepřestala bavit a nedokážu si představit, že by na MP nebyla. To že ty na ni narážíš všude (což je logické, když patří oprávněně mezi nejhranější) neznamená, že se má dát pryč.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •