Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 82 z 82

Téma: žádost o post forum moderátora

  1. #76
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: žádost o post forum moderátora

    Citovat Původně založeno _=Perry=_ Zobrazit příspěvky
    Kdybyste Jur0ba ignorovali, neodpisovali na jeho sracky, tak vam dam brzo pokoj . Ale vy si s nim vyvolate konflikt a mu to dela dobre .. Proste ho ignorujte a ho to prestane zachvili bavit .. Pak od neho mate pokoj . Proste dejte add to ignore list .
    Jen počkej až ti jednou napíše: "tva mama je tučna krava", určitě by sis to nenechal líbit že?

  2. #77
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    535

    Re: žádost o post forum moderátora

    Citovat Původně založeno Larodar56 Zobrazit příspěvky
    Jen počkej až ti jednou napíše: "tva mama je tučna krava", určitě by sis to nenechal líbit že?
    Nebude se mi to libit, ale neklesnu na jeho uroven a vyseru se na neho. Neco si v realnem svete reknu a tot vse.

  3. #78
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: žádost o post forum moderátora

    Citovat Původně založeno _=Perry=_ Zobrazit příspěvky
    Nebude se mi to libit, ale neklesnu na jeho uroven a vyseru se na neho. Neco si v realnem svete reknu a tot vse.
    Vysvetlil som ti to tu prečo to napr. leze na nervy mne. že tu vypisuje samé blbosti.
    Citovat Původně založeno _=Perry=_ Zobrazit příspěvky
    Proste ho ignorujte a ho to prestane zachvili bavit .. Pak od neho mate pokoj . Proste dejte add to ignore list .
    Blbosť. On bude otravovať stále. Ignore je fajn, ale to dajte rovno na hlavnú stránku, aby si ho každý nový hneď dal do ignore. To nie je riešenie. "Postarať sa" o takéto individuá by sa mal práve moderátor.

    Mne je celý JurOb u prdele. Mňa hlavne sere to, že tu z toho robí cirkus. Fórum robí tiež vyzitku portálu. Kotelna chce ísť hore, ale tým, že sa tu udržiavajú takýto dementi namiesto toho aby sa prilákali nový normálny členovia, to určite nepôjde. Ale ak si niekto myslí, že to všetkých baví, tak kludne. Nech zakydá všetky thready jeho srancami o 5. dimenzií a podobných nezmysloch a bude z toho fakt "profi fórum".
    Na Kotelne som od začiatku a práve preto ma mrzí, že problém s tým "vtipným" deckom, ktorý sa "stará o zábavu" tu je stále.

    BTW určitý čas nebudem nič písať ("dávam si Ban" na neurčito, aby som vychladol - od toho by tu mal byť ten moderátor!). Som zvedavý do koho sa pustí a koľko vtipu a humoru bude na fóre. ENJOY cirkus, boys and girls.
    Naposledy upraveno Charon35; 23-08-11 v 18:52.

  4. #79
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    535

    Re: žádost o post forum moderátora

    Tak at se kotlovi v hlave rozsviti a at udela z karlose moderatora .. Ale kdyz nechce, tak mu to podle vseho nevadi . Podle nekterych postu forum moderatora potrebujue a nutne .. Jenze to je na kotlovi ..

  5. #80
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    177

    Re: žádost o post forum moderátora

    Citovat Původně založeno _=Perry=_ Zobrazit příspěvky
    Nebude se mi to libit, ale neklesnu na jeho uroven a vyseru se na neho. Neco si v realnem svete reknu a tot vse.
    ďalšie predsudky... neurážam nikoho, kým to nezačne. hovoríš, že mám nízku úroveň, lebo Ti to povedal Chára.

  6. #81
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    177

    Re: žádost o post forum moderátora

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Vysvetlil som ti to tu prečo to napr. leze na nervy mne. že tu vypisuje samé blbosti.


    Blbosť. On bude otravovať stále. Ignore je fajn, ale to dajte rovno na hlavnú stránku, aby si ho každý nový hneď dal do ignore. To nie je riešenie. "Postarať sa" o takéto individuá by sa mal práve moderátor.

    Mne je celý JurOb u prdele. Mňa hlavne sere to, že tu z toho robí cirkus. Fórum robí tiež vyzitku portálu. Kotelna chce ísť hore, ale tým, že sa tu udržiavajú takýto dementi namiesto toho aby sa prilákali nový normálny členovia, to určite nepôjde. Ale ak si niekto myslí, že to všetkých baví, tak kludne. Nech zakydá všetky thready jeho srancami o 5. dimenzií a podobných nezmysloch a bude z toho fakt "profi fórum".
    Na Kotelne som od začiatku a práve preto ma mrzí, že problém s tým "vtipným" deckom, ktorý sa "stará o zábavu" tu je stále.

    BTW určitý čas nebudem nič písať ("dávam si Ban" na neurčito, aby som vychladol - od toho by tu mal byť ten moderátor!). Som zvedavý do koho sa pustí a koľko vtipu a humoru bude na fóre. ENJOY cirkus, boys and girls.
    nepúšťam sa do nikoho, kým ma nezačne urážať on. určite to dodržíš, ako si dodržal sľub, že ma budeš ignorovať, yes. a sám si sa priznal, že ti vadilo ako "furt machrujem", takže som to nezačal ja, trapko.
    Naposledy upraveno pribinacik; 23-08-11 v 20:20.

  7. #82
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: žádost o post forum moderátora

    doplňenej steam, bump, prosim o smazani

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •