Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Vir / Nežádaný program

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Vir / Nežádaný program

    Zdravím nesetkal se někdo stím že se mu v pc začne spouštět samovolně nějaky program ?
    Třeba když hraju dotu, tak se mě to samo stáhne na plochu - blikne to a většinou se to vrátí zpět do menu doty nebo kde jsem byl..Přitom to nenapíše žádnou chybu, neukáže název žadnyho programu nic .. Ani ve správci uloh jsem to nemohl vyhledat a antivirák nic nenašel..
    A nedělá to třeba jen u do doty, stávalo se mě to i dřív třeba na minecraftu že jsem někomu něco psal a najednou to nepsalo a musel jsme znova kliknut do toho okna protože se něco v pozadí spustilo..
    Pokud stím má někdo nějake zkušenosti tak určitě dejte vědět


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Vir / Nežádaný program

    Jestli to s tím MC chapu dobře tak to samý se mi ted stává pokaždý když spustím csko. hra se spustí ale když přejíždím přes nabídku (new game, find servers apod...) tak to neděla žádný zvuk. Až teprve když kliknu, tak už to reaguje.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Vir / Nežádaný program

    Ne třeba u té doty to ide vidět víc protože to mám přes celu obrazovku ..
    Hraješ hraješ a najednou zničeho nic ti to skočí na plochu 2 s si na ploše a pak tě to zpátky přepne na dotu ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  4. #4
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047


    Odpověď: Vir / Nežádaný program

    Mě se to na ntb stává taky jsem na netu a chci nekomu neco napsat, píšu ale nepiše to musim kliknou do googlu znova i když už sem tam jednou klikl.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173


    Odpověď: Vir / Nežádaný program

    Mne sa to robi ked hram wowko, ale nie vzdy ma hodi na plochu... obcas mi hasne monitor na ani nie sekundu a rozsvieti sa.. ale nedeje sa mi to stale, mozno tak raz - dva razy za pol hodinku

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Vir / Nežádaný program

    Mě se to děje co 90 s cca vtom je hlavní problem :/


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    14


    Odpověď: Vir / Nežádaný program

    Ano stává se, že občas nějaký program projde třeba skrz nějakou nebezpečnou internetovou stránku :/ Určitě měj při prohlížení internetu zapnutý firewall a nějaký antivirák :)

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Vir / Nežádaný program

    Od Jerryho: Nakonec se našel nějaky stupidní program, ktery se nainstalovat nejspíš při instalaci klikanim next až se přiinstalovala nějaka blbost, která stále odesílal nějake data nebo něco podobnyho.. tudiž problem vyřešen a lock
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •