Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 34 z 34

Téma: Návrh

  1. #31
    Nováček Avatar uživatele wocogo
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Zlín, Olomouc
    Příspěvky
    46

    Odpověď: Návrh

    To není pravda, že to nikdo neřeší, jen jsme zlomili hůl nad tím, neboť nás nikdo neposlouchá. .....

    !!!(Viz. Moje žádost o přidání mapy cs_rio a cs_bank ----> asi 3/4 roku zpět.... ZADNA ODPOVED, ani na zkoušku ---> Napise Ramones, ze chce na zkusku de_rotterdam, lup, má ju tam, a ještě navíc tam zůstala i po změně na striktní oldschool.
    Viz MOJE ŽÁDOSTI O MALÉ MAPY NA NOC (stačí přidat cs_bank, de_crossfire_sector, de_abou) NIC
    Viz NAVRÁCENÍ ASPOŇ PÁR MAP ZPĚT, KTERÉ SI HRÁČI JIŽ OSVOJILI (de_westwood, cs_assault_lol, de_heat, de_mog, de_blue_b5) NIC - ŽÁDNÁ ODPOVĚĎ
    Viz Když teda nejde navrátit nic do původního stavu, ok, ať se udělá experiments server s mapama, které byly vyřazeny + nějaké klasiky, ať to přitáhne lidi (+ cs_rio) NIC)!!!!

    Tak když je můj názor pro srandu králíkům, tak nemá cenu sem ani psát ....

    To GOS: HAHA, aztec s blesky si pamatuju :D :D :D

    To Narutoo: Prosimtě, mě vůbec nejde o žádný ramonesuv styl hry, at hraje, jak umí. Tady jde o to, že se prostě ani nikoho nezeptal, neporovnal nazory, pak dojde...zrovna on...(na kohokoliv jineho by kašlali - jako na me), napise, a lup, vse se zmenilo jak po másle. Tak když mají jeho slova takovou váhu, proč si raději vše nepromyslí s ostatními. Jde mi o to, že já se vrátím z vykopávek z Říma, sednu si, napisu: de heat NIC, de abou NIC de westwood NIC de assault lol NIC de mog NIC ....tak se trochu divím. A panikařím, že už si nikdy v životě nezahraju de_heat... :( No jo, všichni jsme si rovní, ale někteří jsou si rovnější. To mě štve, ramonesovi stačí písknout, a projde mu očistcem aj blbý de rotterdam :D c´est la vie.

    To Kotel: TAK BUDE SE S TÍM TEDA JEŠTĚ NĚCO DÍT?!

    čau, kočičí hlavy

  2. #32
    Profesionální člen Avatar uživatele RaM0n3s_StR!k3
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Banska Bystrica
    Příspěvky
    319

    Odpověď: Návrh

    Som obyčajný hráč ako ty. Nemám tu žiadnu právomoc, nemám tu nič. Na fórum hlásim cheatrov alebo riešim takéto veci ohľadom oldschoolu. Možno by si tvoje návrhy niekto všimol, keby položíš seriózne a dobre napísané návrhy. So mnou to tu nemá nič spoločné .. to si vyhoď z hlavy !
    Keď tu píšeš aby sa pritiahli ľudia na server, tak to si neviem predstaviť, pretože oldschool býva v poslednej dobe zaplnený, takže predpokladám, že hráči sú spokojní. Dokonca som na vlastné oči videl ako niektorí hráči si pochvaľujú nové mapy. Rotterdam sa tam pridala, pretože na oldschool patrí. Je to jedna z prvých máp na csku. Podľa mňa sa to snáží riešiť pár tých istých jednotlivcov. Ostatok je spokojní.

    Edit: Kotel mohol by si prosím pridať spawny na cs_siege, je to tam 10 v 10. díky
    Naposledy upraveno RaM0n3s_StR!k3; 07-10-13 v 18:22.

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Návrh

    Ramonko:
    1. Pisal som ze to robis pre velku mensinu ludi, keby si nebol taky zaslepeny a bol online po tom ako sa tie mapy zrusili vedel by si o com hovorim. To ze sa kazdy nejde stazovat na forum je ina vec, to neznamena ze to ludom nevadi...
    2. Nikdy som nepisal ze havana, chateau a airstrip neboli sucastou 1.6, tak plz citaj poriadnejsie... Pisal som o tom ze pre mna to uz nie su old school mapy a vymenoval som co pre mna su old school mapy (nebudem sa opakovat). CS hram 13 rokov takze je pre mna nieco ine old school ako pre niekoho kto ani nevidel CS 1.3 a nezazil ten vyvoj... Obe mapy o ktorych som pisal ako o najoblubenejsich westwood aj assault_lol su v top 10, tak uz neviem kde maju byt aby si uznal ze boli jedny z najoblubenejsiach. Zrusil sa assault_lol a ak si myslis ze sa da assault porovnat hratelnostou s lol tak si fakt prepnutejsi ako sa prezentujes

    Greece, scud, sunny, cplka a neviem ake este su stale v zozname aj ked nikdy v CS 1.6 a nizsie neboli.
    Takze neviem kto si tu sere do huby, ale ja urcite nie
    Naposledy upraveno gos; 08-10-13 v 00:10.

  4. #34
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,253

    Odpověď: Návrh

    Ahoj, v reakci na tento thread jsem podal ->tento<- návrh. Pokud s ním souhlasíte, přispějte do vlákna relevantním přípěvkem, palečky netřeba :)
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •