Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 39

Téma: Uvědomění [by 3k a Jerry]

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074


    21 z 23 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Uvědomění [by 3k a Jerry]

    request
    Citovat Původně založeno 3k a Jerry
    Zdravím, předem píšu že nežádam o unban ani o zkrácení, jde pouze o přebrání pár věcí.
    Takže 9.7 jsem byl odměnen na 4 měsíce a mě to nedalo něco nenapsat..

    Tak k banu..
    Rasismus ten bych nějak pobral: avatar white power, založení skupiny bílá, bílá, bílá - kde byly pisničky 2x orlík, + bíla komu by se nelíbila z večerníčku hh.
    Druhý thread tam byla sranda - videa Gipsy posilovna,cigansky kolotoč a to jak cigána kopl kuň..
    Jinak tam byl také ze začátku avatar white power.. (píšu to sem z důvodu aby každý mohl posoudit jak se věc měla).
    Jak mě bylo řečeno at tu skupinu zruším okamžitě, tak jsem změnil avatar za dva bílé tygry a založit thready o polárních vlkách a tygrách s fotkama..
    Takže tenhle reason bych do jísté míry bral i když ve skupině jsem nedával žadné nadávky na cigány ani nic o nich tam nepadlo.
    Jo ješte bych zapoměl parkrát jsem prohnal orlíky v chatboxu, ale to bude myslím vše pokud máte jinej názor tak mě doplňte..
    Tedka reason urazeni admin teamu: Pokud jsem to pobral správně tak to bylo kvuli tomu že jsem použil obrázek, který jsem nestihl dát do skupiny kvůli rozpuštění a přidal jména.
    http://s12.postimg.org/5mv1b5ysd/Zeus_Grey.jpg tady je ..

    Tak se chci zeptat tohle vám přijde jako urážení .. Ano možná to nebylo přímo na místě, ale bylo to bráno s "humorem" po té co grEy zařídil rozpustěni skupiny..
    Nemyslíte že kdybych vás chtěl urážet že to udělám jiným zpusobem..Jinak nejsem takovej člověk co má za potřebu někoho takhle urážet, ale každý si to vyložil nejspíš tak jak se mu to hodilo.
    Takže za tohle všechno asi správně chápu 4 měsíce a na steamu mě bylo řečeno "někdo jiný by za to dostal permu" asi to tak nebylo tak mě oprav :)..
    Proto jsem přišel z otázkou jestli vám tohle přijde v pořádku že jste semnou vyběhli jako s Jurobem (teraz nič proti tobě Jurob), který si tu založil miliardu učtu a stale vyvádí to samé..
    Protože dát 4 měsíce za takovouhle koninu, někomu kdo nemá v minulosti žádne prohřešky a jako admin jsem problémy nedělal , dokonce pořádal 2 turnaje s 3 helplnul, tak děkuju pěkne že bylo tak semnou vybaveno.
    Na všechny stejný metr, ale tohle je moc..
    Akorát se podepsalo banuje se za pičoviny banovat se bude, pokud jste však jineho nazoru že ban je délce vhodny nebo měla být perma, tak mužete dát váš nazor.
    Omlouvám se za překlepy, gramatické chyby apod.
    S pozdravem 3k a Jerry

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele caHor
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Snina, Slovensko
    Příspěvky
    463


    0 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    neviem ako začať, tak niekde od stredu listu:
    s jur0bom by som ťa nikdy neporovnával. Aspoň ja. Počul som o ňom všeličo, ale určite by si mal čo robiť, aby si ho dobehol.
    ohľadom dĺžky banu:
    ten theard čo si založil, ''White power'' ak som správne pochopil, som nevidel, takže neviem posúdiť, čo všetko tam za rómov bolo.. Preto si nedovolím posúdiť, či je dĺžka banu uvážená správne. Každopádne, za 3 videá a pár narážok 4 mesiace banu? Nezdá sa vám to trochu dlho?
    Viem, nemám sa do toho čo montovať, no celkom ma to prekvapilo.
    Môj názor...
    btw. o palčeky sa nezaujímam...

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    by jerry: Založil jsem skupina bila , bila , bila v té skupině byly dva thready .. jinak white power jsem měl avatar
    Naposledy upraveno Milk; 13-07-13 v 22:14.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele marsoun
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Hranice
    Příspěvky
    723


    7 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    Podle toho to vypadá jako ban tak max na týden...

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    0 z 9 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    Aby sme si to ujasnili, 3k a Jerry vytvoril skupinu "Bila, bila, bila" a ako fotku skupiny pouzil tento obrazok:

    Nasledne som ho poziadal o zmazanie skupiny, ale nemal na to pravomoc, takze to urobil ZEUS. Medzitym 3k a Jerry zmenil fotku skupiny na nejake biele zvierata (nepametam si presne ake), pricom ucel skupiny zostal rovnaky - rasizmus. Nasledovali 3k a Jerryho ironicke narazky a klincom do rakvy bol ten obrazok. Dlzku banu urcil ZEUS.

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry
    Akorát se podepsalo banuje se za pičoviny banovat se bude.
    Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

    Tato pravidla jsou závazná jak pro uživatele fóra, tak i pro adminy. Nikdo nemá imunitu, ani protekci. Se všemi se bude jednat stejně. O trestu a délce banu rozhodují moderátoři fóra.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384


    11 z 11 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    Hodně přehnaná délka banu.. tenhle člověk pro Kotelnu udělal tolik, jako málo kdo. Tohle si nezaslouží a zase toho tak moc neprovedl!

  7. #7
    Kotel
    Guest


    15 z 15 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    Ban je správný. Byla by trochu škoda zrušit celý portál kvůli takové blbosti (ano, musíme dodržovat zákony téhle země, ať se vám to líbí nebo ne, pokud nás skoro chtěli žalovat kvůli JB serveru, tak co by dělali teď? thread jsem nevidel, nevim o co slo ). Ban se může zkrátit.
    Naposledy upraveno Kotel; 13-07-13 v 23:48.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    1,142


    Odpověď: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Ban je správný. Byla by trochu škoda zrušit celý portál kvůli takové blbosti (ano, musíme dodržovat zákony téhle země, ať se vám to líbí nebo ne, pokud nás skoro chtěli žalovat kvůli JB serveru, tak co by dělali teď? ). Ban se může zkrátit.
    wat? co bolo s jb? prejavilo sa ze hru nehraju len +16? :D

  9. #9
    Kotel
    Guest


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    To se týkalo spíše IQ.

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele heilig
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    162


    Odpověď: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    podla mna by sa mal trest skrátiť na max mesiac. téma tu nebola dosť dlho na to aby nám alebo portálu nejako ublížila :)

  11. #11
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    Citovat Původně založeno heilig Zobrazit příspěvky
    podla mna by sa mal trest skrátiť na max mesiac. téma tu nebola dosť dlho na to aby nám alebo portálu nejako ublížila :)
    moderátor marsoun už napsal jakou přiměřenou délku by dal on,ptž tam nic nebylo extrémního...pouze vtipnýho a reálnýho. Až na ten obrázek s tou rukou, ale pak ten obrázek na varování nahradil za bíly tygry. Ban za ty medvědy :D .... na 4 měsíce? hmmm

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele koNan
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Matrix
    Příspěvky
    534


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    Ahoj já jsem Holly, lodní počítač s IQ 6000, což je stejně jako má 6 tisíc učitelů tělocviku...
    navrhuji zkrátit ban na dobu přiměřenou podle vesmírné direktivy 1462013
    S tygrama na profilovce souhlasím měl ji už dávno, co se týka profilovky white power tak ta je celkem ostrá v kombinaci s orlíkem a jinýma kryptofašistickýma věcma.
    Obrázky co přímo či nepřímo narážejí na osobu Zeuse jsou už celkem trapne a nedivim se že ti naprašil ban.. jo třeba Noxianovo Vyřešeno lock mě dost pobavilo to jo :D... ale co sem tak koumal to neni jen jeden ale dalších X obrazku.
    Dodatek: Díky za dislikes přeji hezký den :)

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    4 z 16 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    Ked mi to napise taky hypercurak ako si ty, ktory tu v podstate ani nema co hladat, tak to uz daco znamena...

    EDIT: Samozrejme, ze nemam argumenty. Preto som v den banu a vcera asi hodinu argumentoval hlupym detom v chate. Lenze nieco vam vysvetlovat je jak hadzat hrach o stenu, preto som s tym prestal a jedine co si z mojej strany vysluzite bude ignoracia.
    Naposledy upraveno grEy; 14-07-13 v 13:04.

  14. #14


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    tohle je šílená šaškárna kvůli jednomu threadu kterej ani pravděpodobně nebyl myšlenej vážně tu děláš scény. lol tohle se pomale ani nedá brát jako propagace rasismu, orlík zakázenej není, včelí medvídci taky ne a logo white power se s hakenkreuzem zaměňovat fakt nedá :( nevidim důvod proč mazat ten thread natož toho člověka banovat, svoboda na internetu pořád platí, nepsal tam smrt cigánum ani tam neplánoval jak vypálí ghetto. pokud seš černej a máš z toho komplexy tak to beru,ale i tak se chováš jak 5 letej kluk kterýmu zebrali hračku... tomuhle se fakt dá jenom smát

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,092


    Odpověď: Uvědomění [by 3k a Jerry]

    Já se musím grEye zastat. Však pouze upozornil na porušení pravidel fóra. Délku oprávněného banu stanovil ZEUS a jak bylo řečeno, je možné ho zkrátit. Ale za všechno může grEy.
    Naposledy upraveno hofy; 06-07-14 v 00:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •