Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 44 z 44

Téma: Nejake zmeny

  1. #31
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Lenze aby si dal hs musis prist blizsie...

  2. #32
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Nejake zmeny

    a nato máš mit tu kondičku,ted začal na serveru hrát good.for.nothing ten ti da hs s m3 z jákekoli vzdálenosti :D

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Dobre dobre nebavme sa tu o rusherovi.., nech sa este niekto iní vyjadrí..

  4. #34
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Nejake zmeny

    Ten SS...jestli ti tak vadí hraj ho chtěl bych tě vidět za něj hrát když je tak silnej, skus si ho expit s kondicí kdesi pod bodem mrazu, je to jak komando, dostaneš se přes počáteční lvly těžce (a skus si říct že ne když tě za něj i při neustálém "pohybu" trefí i ta největší lama s AWP), pak přichází odměna v podobě normální kondice a int ->dmg

    Co se týče dírování, FS může "dírovat" raketou, medic pokud se nemýlím také může dírovat, stejně tak sniper...


    To s protectorem....ano nejdéle se jeho zbran nabijí ale za kolo takřka nepřebijíš protože poslat 100nábojů do pryč chce hodně nervní prst nebo hodně nepřátel (to bývá ale tvuj tým jich často pár vystřílí) popř full out viz JR

    Jestli si dobře vybavuju když byl SS po reworku a byl přidán bonus dmg byl větší než 15(tuším ze začátku 25 nebo 35) a nepřišlo mi že bych si v 1lv. dával snadno nepřítele

    E: jakej lv. máš SS ty a za koho vlastně hraješ...jen tak ze zvědavosti

  5. #35
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    SS - 48 (zatial) a to som daval este pred vylepsením.. A hrávam zato, podla toho aka je mapa.

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: Nejake zmeny

    ss 150 a jeto super :D

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  7. #37
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Odpověď: Nejake zmeny

    Citovat Původně založeno LopotNiK Zobrazit příspěvky
    SS - 48 (zatial) a to som daval este pred vylepsením.. A hrávam zato, podla toho aka je mapa.

    A mohu se tě zeptat jaký score průměrně míváš(vím že to nejde říct přesně, záleží na protihráčích, náladě, jak seš na tom fyz a mentálně, skillu atd. )...jen jestli se ti zdá tak OP jak píšeš, protože věř mi že fakt není :) Já s 60int jsem dal včera do žaludku 77 (ale to byl hráč s 70lv) a s 70lv. je tam dost :)


    PS: včera(oháním se včerejškem protože dneska jsem nehrál) jsem měl děsný problémy s chocholouškem (notes 3) jsem mu během výměny neubral ani prd a určitě jsem trefil

  8. #38
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Ale ja nehrávam za SS, ja ked si chcem zahrat "public" tak idem na public. Lebo po tom "upgrade" na SS je tam uz skoro kazdy ss takze to tam vyzera ako na PUB. A skore, samozrejme zalezi od itemov a hracov a samozrejme mapy.

  9. #39
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Nejake zmeny

    Protector sa mi nezdá byť znevýhodnený, včera som tam v kľude zabil 3x comando lvl 100+ s lvlom 10.

  10. #40
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Nejake zmeny

    Sharpshooterovi jsem snížil bonus damage z 15+INT/4 na 15+INT/5. Pak tam byla chyba ve funkci, takže už na něj bude fungovat notes a další itemy (rusher to má podobné, tam to bylo správně).
    Naposledy upraveno Kotel; 24-07-13 v 09:38.

  11. #41
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    110

    Re: Odpověď: Nejake zmeny

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Sharpshooterovi jsem snížil bonus damage z 15+INT/4 na 15+INT/5. Pak tam byla chyba ve funkci, takže už na něj bude fungovat notes a další itemy (rusher to má podobné, tam to bylo správně).
    Ten notes nefungoval někdy nebo vždy? Protože za ss jsem s notesákama měl velkej problém takže se mi nějaká chyba tam nezdá

  12. #42
    (Nothing But The Beat)
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    سلوفاكيا
    Příspěvky
    925

    Odpověď: Re: Odpověď: Nejake zmeny

    Citovat Původně založeno Drago Zobrazit příspěvky
    Ten notes nefungoval někdy nebo vždy? Protože za ss jsem s notesákama měl velkej problém takže se mi nějaká chyba tam nezdá
    To prestrelenie notesu fungovalo len s itemom na poškodenie a väčším intom.

  13. #43
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Re: Odpověď: Nejake zmeny

    Citovat Původně založeno Drago Zobrazit příspěvky
    Ten notes nefungoval někdy nebo vždy? Protože za ss jsem s notesákama měl velkej problém takže se mi nějaká chyba tam nezdá
    Notes nefungoval nikdy na bonus damage sharpshootera. Kulky blokoval, itemy také.

  14. #44
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    66

    Odpověď: Nejake zmeny

    Citovat Původně založeno Beat Zobrazit příspěvky
    Protector sa mi nezdá byť znevýhodnený, včera som tam v kľude zabil 3x comando lvl 100+ s lvlom 10.
    Neviem prečo tu riešiš protectora aj men sa zda v pohode.

    A ďakujem kotel, ked proti nemu budu fungovat Cpt tak je vsetko v poriadku a to s tým extra dmg mi príde fér. Ešte raz ďakujem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •