Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Nízké FPS a lagy

  1. #1


    Nízké FPS a lagy

    Zdravím, nedávno jsem měl problém s tím, že mě server častokrát odpojoval s hláškou ,,connection time out", který vyřešil příkaz v configu ,,cl_timeout 999". Vzhledem k tomu, že hraju hodně jailbreak, tak je vše v pohodě, ale jakmile se připojím na normální střílecí servery, tak se to hodněkrát laguje a nedá se hrát. Snížil jsem si proto hodnotu u příkazu cl_timeout na 100, ale moc to nepomohlo. Rychlost internetu mám 100MB/s, raty mám podle toho nastavené a jedinou síťovou aplikaci, kterou mám zaplou, je steam. Tam mám také nastavenou rychlost připojení na nejvyšší. Jen dodám, že hraji v software módu, protože moje teď půjčená grafárna nezvládne OpenGL. Díky za případné rady.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321


    Odpověď: Nízké FPS a lagy

    Skús si vymazať cfg. A low FPS spôsobuje tvojá grafika.



  3. #3


    Odpověď: Nízké FPS a lagy

    Configem to nebude. Po celou dobu hraní mám jeden a ten samý cfg a měl jsem ho i před tím, než se mi snížilo FPS. Jestli je to tak, ja píšeš Angele, v tom případě už vím, čím to je. Je ale pro mne záhadou, že zrovna mód jailbreak mi jede úplně v pohodě než normální střílecí servery. Nemělo by to být naopak? Každopádně dík za odpověď.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296


    Odpověď: Nízké FPS a lagy

    Hod si horší rozlišení a vypni si vertikální synchrornizaci na grafické kartě..to tě omezuje fps na 60 :)..Jinak si pořídit lepší HW..ale zase dávej bacha na chlazení ;) Ne že si koupíš 3GB grafiku a po dvou minutách si na ní můžeš dělat vajíčka :D

  5. #5


    Odpověď: Nízké FPS a lagy

    No však právě šetřím už několik měsíců na nejnovější grafárny. Boha, kežby se mi tehdy nespálila ta karta, vše by bylo jednodušší. Každopádně, už vím čím to je. Díky.

  6. #6


    Odpověď: Nízké FPS a lagy

    Ještě bych se chtěl na něco zeptat a nechci kvůli tomu zakládat jiné téma. Od doby, kdy hraju v software módu se mi u spoustě map při načítání spadne hra a nahlásí chybu ,,Cache_tryalloc: [náhodné číslo] is greater then free hunk." Dost mě to štve, protože si kvůli tomu nemohu na jb zahrát mapy jako je oasis, beach nebo teknosmanli. Vůbec nevím, co tato chyba znamená, chtěl bych se tedy zeptat jestli nevíte, co s tím.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    118


    Odpověď: Nízké FPS a lagy

    Toto roby aj mne takže by to pomohlo aj mne keby to tu niekto napíše

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Nízké FPS a lagy

    Mno.. zkuste googlit a nebo OpenGL :)
    Jinak netušim možná v software mod nezvlada urcity graficky veci a hazi to error..ale fakt netušim
    Jistota..googleforidiots.com :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •