Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Rank

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Benjur
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    53

    Rank

    Môže mi prisim niekto vysvetliť ako ten rank na furiene funguje ? Bol som na F2 a keď som napisal /rank tak mi v pohode všetko naskočilo a snažil som sa nájsť svoje skore "zabita, smrti". Našiel som nejake čislo niečo okolo 450:250 alebo tak nejak. Neviem či to je možne ale furiena som začal hrať zasa po roku od včera keď som si zakupil steam :D + nieje ten rank prepojeny na všetky servery furien ? Nedokazal by som dať 400 killov za deň na F2 :D Ak som našiel nejake zle čislo tak sa ospravedlňujem ale potreboval by som to fakt vysvetliť.

    Edit: Dnes som na F2 pisal /top15 a nešlo mi to ale včera myslim na F3 mi top15stka šla tak neviem...
    by : Tachy steam
    „Nie je lepšia škola života, než môcť zblízka a dlhodobo sledovať hlupáka vo vedúcej funkcii. Potom totiž jasne vidíte, ako sa veci nemajú robiť.“- Norman Schwartzkopf

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele After =(^.^)=
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    142

    Odpověď: Rank

    Je to drobný BuG mne keď to takto BuGne pozrem si to cez hlx. Tam ti ukáže niečo také ako tabuľku a môžeš si vybrať. Cez tento príkaz mi to vždy ukáže to čo potrebujem.
    Naposledy upraveno After =(^.^)=; 17-07-13 v 17:04.

    Jedna hlava jeden kill, žiadne AB iba skill.

  3. #3

    Re: Rank

    TU sa najdi ....
    riťky a edm

  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    To bych rád věděl
    Příspěvky
    135

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Tachy Zobrazit příspěvky
    Môže mi prisim niekto vysvetliť ako ten rank na furiene funguje ? Bol som na F2 a keď som napisal /rank tak mi v pohode všetko naskočilo a snažil som sa nájsť svoje skore "zabita, smrti". Našiel som nejake čislo niečo okolo 450:250 alebo tak nejak. Neviem či to je možne ale furiena som začal hrať zasa po roku od včera keď som si zakupil steam :D + nieje ten rank prepojeny na všetky servery furien ? Nedokazal by som dať 400 killov za deň na F2 :D Ak som našiel nejake zle čislo tak sa ospravedlňujem ale potreboval by som to fakt vysvetliť.

    Edit: Dnes som na F2 pisal /top15 a nešlo mi to ale včera myslim na F3 mi top15stka šla tak neviem...
    K tomu prvnímu rank se počítá na všchny furieny stejně (co nahraješ např. na 2 bude se počítat i na 4).
    Ta /top15 funguje normalně akorat to nesmíš často psát.Taky se mi stalo občas že se to buglo ale to není až tak zavažné po chvilce mi to zase šlo.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Benjur
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    53

    Odpověď: Rank

    Ďakujem za vysvetlenie . :) Večer už mi ta top15stka šla aj na F2 čiže ako ste pisali len nejaky bug .
    by : Tachy steam
    „Nie je lepšia škola života, než môcť zblízka a dlhodobo sledovať hlupáka vo vedúcej funkcii. Potom totiž jasne vidíte, ako sa veci nemajú robiť.“- Norman Schwartzkopf

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Rail
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Střílecí
    Příspěvky
    465

    Odpověď: Rank

    A nyní pokud já vím nefunguje rank na Furienu 5 který je jen ForFun :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •