Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 35

Téma: Google obrazky

  1. #16


    Re: Google obrazky

    Pokud to jinde neblbne, tak si zazálohuj nastavení Chrome (mylsím že na to existuje nějaký plugin, bude smít určitě v názvu slovo backup) a pak celé Chrome reinstaluj.
    Je to takový brutal force přístup, asi jako zkuste to zapnout a vypnout, ale třeba to pomůže.

    Ještě pohledám po internetu, jestli není nějaké jednodušší řešení.

  2. #17


    Re: Google obrazky

    Na netu jsem našel tohle, problémem je jistý Stumble plug-in. Netuším k čemu slouží, ale jestli ho máš u sebe nainstalovaný, zkus ho vypnout.

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Google obrazky

    Google chrome som uz normalne vymazal a znova nainstaloval. Asi sa na to vyprdnem, vzdy mi to islo a zrazu po preinstalovani PC nic. V nastaveniach som nemenil nic.

  4. #19


    Re: Google obrazky

    Mlže to způsobovat kterýkoliv plug-in, vidím že tam máš minimálně rozšíření µTorrent a Skype. Zkus je vypnout a restartovat Chrome.

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Google obrazky

    To robi asi ten zasrany utorrent, pretoze odkedy mam toolbar, tak mi nejdu nacitat tie obrazky (tusim), takze ho zajtra vysmarim von oknom. Asi problem solved, zajtra dam vediet, dik za pomoc!

  6. #21


    Re: Google obrazky

    Hurá! :D Ale dej určitě vědět, jak to dopadlo

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Google obrazky

    Odinstaloval som utorrent, ale neviem najst odinstalovanie toho toolbaru a pekne ma to sere. Stiahnes si daco a nemozes to odinstalovat.

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242


    Re: Google obrazky

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Odinstaloval som utorrent, ale neviem najst odinstalovanie toho toolbaru a pekne ma to sere. Stiahnes si daco a nemozes to odinstalovat.
    Od-instaluj v ovládacích panelech...
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Google obrazky

    Som sprosty, ale az takto teda nie. Samozrejme, ze som to hladal aj v ovladacom paneli (aj odinstalovanie samotneho toolbaru - ale to som nenasiel, cize som odinstaloval utorrent v nadeji, ze to je zaroven odinstalovanie toolbaru v chrome)

  10. #25


    Re: Google obrazky

    prostě si dej rockmelt je to vytůněný chrome a máš klid :)

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886


    Re: Google obrazky

    Stiahol som to, vyzera to dobre, dakujem za rady vsetkym (a za cas). :)

  12. #27


    Re: Google obrazky

    no pak dej vědět jak se ti to líbí já sice nejsem velkej facebook fanda, ale mám hodně fb stránek tak si hlídám všechny jinak bomba je youtube plugin a vůbec celá pravá strana kam si můžeš dát třebas rss feedy nebo různý moduly na screenshoty apod.

  13. #28
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    Re: Google obrazky

    Když už to je zřejmě dořešené, chci se zeptat někoho kdo používá chrome, nevíte jak nastavit, aby se mě to zeptalo před zavřením více panelů? Hledal sem to v nastaveních, ale neúspěšně...
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  14. #29


    Re: Google obrazky

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Když už to je zřejmě dořešené, chci se zeptat někoho kdo používá chrome, nevíte jak nastavit, aby se mě to zeptalo před zavřením více panelů? Hledal sem to v nastaveních, ale neúspěšně...
    Toto je uznaný bug Chrome, jestli chceš potvrzení, instaluj si rozšíření Google toolbox (v klidu, je přímo od Googlu) a v nastavení tohoto pluginu zaškrtni "Confirm before closing multiple tabs."

  15. #30
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Google obrazky

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Toto je uznaný bug Chrome, jestli chceš potvrzení, instaluj si rozšíření Google toolbox (v klidu, je přímo od Googlu) a v nastavení tohoto pluginu zaškrtni "Confirm before closing multiple tabs."
    Funguje, díky..
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •