Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: KICK během hry od serveru

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    2


    Exclamation KICK během hry od serveru

    Zdravím,

    když hraju na mega pubu nebo rats, tak mě to někdy kickne samo od sebe a vypíše mi to, že jsem byl zabanován... To samé u mého kámoše, kterému to ale píše, že dostal kick kvůli vysokému pingu.

    Někdy nastane výjimka, že ten kick nedostanem a hrajeme celou mapu, jenže to se stává málo kdy.
    Děj nastává kolem 5-7 kola. Náhle po kicku se nám nezobrazuje server a za 1 minutu je opět dostupný v oblíbených serverech... (reconnect jsem nezkoušel)

    Ostatní hráči jsou na serveru, ale mám takový dojem, že to i některé hráče, taky kickne. Např. 1 hráč "slePIC pred snuzkou" má nebo měl stejný problém, protože jsem to řešil s adminem a on se zapojil do konverzace ...

    Nevím čím to může být... Stejná IP, u které je chyba v něčem nebo něco v configu, který má ode mě?

    Díky za odpověď...

    S pozdravem
    TROllFEX

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: KICK během hry od serveru

    Když se připojíte na server se stejnýma IP (přes společný router např.) a jednoho z vás to kickne za vysoký ping, tomu druhému se napíše, že byl zabanován tak jak píšeš. Už se to řešilo, nevím proč to tak je, ale nejsi samozřejmě zabanovaný. Stačí restartovat cs nebo počkat teda tu minutu už tě to na server pustí.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    2


    Odpověď: Re: KICK během hry od serveru

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Když se připojíte na server se stejnýma IP (přes společný router např.) a jednoho z vás to kickne za vysoký ping, tomu druhému se napíše, že byl zabanován tak jak píšeš. Už se to řešilo, nevím proč to tak je, ale nejsi samozřejmě zabanovaný. Stačí restartovat cs nebo počkat teda tu minutu už tě to na server pustí.
    Aha, takže je to chyba v nastavení serveru?!

    Jelikož, když půjdeme na jiný server a on dostane kick za vysoký ping, tak já hraju dál a i přesto, že máme stejné IP.
    Takže tam mají nastaveno kickování podle STEAM ID a ne podle IP?

  4. #4


    Odpověď: KICK během hry od serveru

    Je to pres Router. IP adresa routeru. Ked to napíše do chatu že napr. ty sa voláš Muhaha a on Muhaha2 tak napíše že ho to kicklo za ping Muhaha1 a keď si na tom istom routery tak to kickne oboch alebo všetkých ktorý sú na routery a na servery ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •