Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Fps,lagy

  1. #1


    Fps,lagy

    Ahojte, mám takýto problém..kupil som si steam a ked hrajem zombie na kotelni tak mám ping 15, fps 20 a strašne lagy..ja neviem čo stým mám robit, nedá sa hrat. Mám aj slabší pc ale nedá sa to nejako urobit? Ďakujem za odpoveď. :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Fps,lagy

    Lagy nemáš, když píšeš, že máš 15 ping (ledaže bys měl nestabilní net s wifi např. a ping by ti skákal). S fps 20 se nedá hrát a jestli píšeš, že máš starý PC, tak to je pravděpodobně tím (zaprášený, přehlcený zbytečnými programy, procesy, které ti ubírají CPU atd.)
    Na non steamu si měl kolik fps?
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3


    Odpověď: Fps,lagy

    nevím proč mi to laguje a mám 15 ping..mám 100 fps nekdy a zrazu spadne na 20 fps na 5s .. ja tomu nechápu..Na nonsteamu sem mel tak isto..ale tak není starý jen nevím skusím neco odinstalovat.. nebo povypínat.

  4. #4


    Odpověď: Fps,lagy

    Mě se toto stává u vysoce výkoné sestavy, kterou využívám pro střih a render videí atp. Ať udělám s CFG cokoliv je to tak furt. 100FPS stable a najednou to padne třeba na 30, za chvilku opět v pohodě. Procesy v pohodě, HW v pohodě, cfg jakékoliv. A problém stále. A na JB mám 25FPS stable. :D Ale to vše se mě stává vždy na steamu, na NS se to stane málokdy.. proto radši hraji tam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •