Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Kde je?

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Kde je?

    Ahoj, mám menší problém.

    Nemohu nalézt csko v počítači - Programy a funkce

    Udělal jsem si downgrade na steamu, počítám tak měsíc zpět a dnes jsem chtěl csko přeinstalovat, ale nemohu ho najít. Ve steam library ho klasicky mám, hrát ho můžu také.

    Nevíte, co s tím?

    Nebo aspoň, jak lze csko ještě jinak přeinstalovat?

  2. #2


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Kde je?

    Library - pravym na hru, das properities -> local files a verify integrity of game cache.

    To by mohlo fungovat.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Kde je?

    Díky moc, akorát mám teĎ pocit, že mi ta myš ve hře nějak plave :D

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Kde je?

    Ten pocit taky nesnáším. U mě se to stalo během těch updatu, pak to přestalo, taky když nefungovali noforce příkazy. Teď mám taky někdy pocit, že není v pořádku, ale to byly momenty kdy se mi něco vesměs aktualizovalo a ve hře mi padali i fps.

    Jinak jestli si chtěl reinstall cska a nenašel v programech a funkcích, tak můžeš buď použít nějaký software (jako ccleaner) nebo pr. tl. na cs v knihovně na steamu a delete local content a nainstalovat/stáhnout znova.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Re: Kde je?

    Citovat Původně založeno 3necky Zobrazit příspěvky
    Ten pocit taky nesnáším. U mě se to stalo během těch updatu, pak to přestalo, taky když nefungovali noforce příkazy. Teď mám taky někdy pocit, že není v pořádku, ale to byly momenty kdy se mi něco vesměs aktualizovalo a ve hře mi padali i fps.

    Jinak jestli si chtěl reinstall cska a nenašel v programech a funkcích, tak můžeš buď použít nějaký software (jako ccleaner) nebo pr. tl. na cs v knihovně na steamu a delete local content a nainstalovat/stáhnout znova.
    No je to hnus no. Zkusil jsem si zvýšit citlivost myši v nastavení pc a je to trošku lepší. Fps normálka 60-100.

    Díky Vám za čas. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •