Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: Zrušení Cs_assault_lol

  1. #16
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tix_Tax
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    123

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    Stačí si to za CT pěkne rushnout, v ničem jinym to neni.. To že většina z Vás tejden nakupuje, pak další tejden vymýšlí kudy půjde, pak u jednoho východu vidí padnout HE, tak se radši otočí a zase utečou.. to je o hovně..Vve dvou slušných hráčích, kteří vědí co dělaj se to dá hezky uhrát :) thats all...)
    Poker neni hazard!



  2. #17

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    rikas ze ve dvou slusnych hracich se to da uhrat .. ale vsichni dobry hraci ked vidi assault odchazi ... :)

  3. #18
    Pokročilý člen Avatar uživatele Tix_Tax
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    123

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    Citovat Původně založeno noobiq Zobrazit příspěvky
    rikas ze ve dvou slusnych hracich se to da uhrat .. ale vsichni dobry hraci ked vidi assault odchazi ... :)
    To si nemyslim) ale to je fuk..
    Poker neni hazard!



  4. #19

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    Tiež som za zrušenie tej mapy. Neznášam ju a stále ju ľudia votujú. Najhoršie je keď sa hrá naraz aj na pube aj na pub dvojke. To ma vie úplne vytočiť.

  5. #20
    Nováček Avatar uživatele elMagico
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    PN, TN, D2O, W3FT
    Příspěvky
    62

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    Som PROTI zrušeniu. Je to fajn mapa :] Taká oddychovka od máp kde pokladáš bombu. :]


    Never Back Down ​!!

  6. #21

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    Jsem proti zrušení. Za ct je tahle mapa sranda. Pokud jsou tam mapy jako Sultan dust nebo kabul, tak nevidim tuhle v nějakém horším světle.

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    Máš síce pravdu , ale potom by musela zmyznut aj assalut a to by naštvalo veľa ľudí . Assalut je uz taka klasika . Možna by sa niekto našiel kto by spravil nieco na principe assalut (budova atd.) ale bolo by tam veľa chodbičiek takze by sa dalo pekne obyst celu mapu v podzemí . Tým by sa akotak urovnala miera medzi T a CT . Nemusi sa hned vymazavat

  8. #23

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    Já si myslím, že se tam má nechat ... Pokud si Rusher tak to překousneš a vlezeš někam po cca 20 sec.... a máš vstup:) s kempem... no ono se občas do té šachty chce podívat, než skočíš.....
    Lidi mi říkají, že mam zaplo a mě to trapilo proto jsem se rozhodl zapnout!
    Kdyby někdo něco chtěl:)

  9. #24
    Nováček Avatar uživatele tr4p
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    Tato mapa je pro ty co si bez campu nedaj ani frag,kempi jak ct tak i t,vetsinou se ceka i pres minutu nez se ct odhodla jit pro hostages.vzdy kdyZ se votne tato blbost,vsichni lepsi hraci jdou hned nekam jinam a z plneho serveru se razem stane prazdny.To sem dejte radsi treba italy a nebo proste zkratte casovy limit na kolo. Vetsinu lidi co toto komentovali a jsou pro zachovani mapy,sem jeste ani jednou na serverech mp a mp2 vubec nevidel.jsem PRO tuto mapu zrusit a dat sem jinou mapu s hostages. Tot nazor

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    RUSH na začiatku kola za T/CT to je absolútne jedno... Uhrať sa to dá aj za CT aj T síce keď T kempia ... Nechcete vymazať dust2? aztec, nuke?... Je to to isté len s rozdielom že CT strážia planty a u cs mapách strážia T hostagov...

  11. #26
    Nováček Avatar uživatele tr4p
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Zrušení Cs_assault_lol

    Nojo,jenze na tehle mapach je to jiny,nemuzes srovnavat

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •