Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Nápad (HNS na JB)

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Lightbulb Nápad (HNS na JB)

    Pokud tento nápad má být v kolonce nové mapy tak se omlouvám :)

    Ahoj všichni :) ..... (Prvních pár řádků číst nemusíte k věci se dostanu na posledních dvou)

    V poslední době jsem si oblíbil hraní na HNS a JUMP .... taky dlouho hraji JB ale už mě pořád nebaví jak řekne simon jděte do boxu dáme si náhodu nebo otázky .. a tak dál pořád ty samé atrakce ..... Po dlouhé době sem si také přečetl pravidla a všiml jsem si ,že se dá hrát HNS (Ovečky a vlk) ale skoro na žádné mapě to nejde. Posledních pár dní co hraji na JB jsou hráči pro přidání nové mapy...(nevím jestli to jejich nebo můj názor ovlivní). Tak teda pokud by to bylo možné jestli by se nedala přidat mapa s kouskem HNS mapy něco jako je velké KZ na kizkulesi. Myslím si že by to bylo něco nového třeba týmový box ve stylu HNS nebo tak něco :) . Možná by to i hráče z JB přimělo si jít vyzkoušet HNS training nebo JUMP training. Tak prosím pokud se bude přidávat nová mapa zamyslete se nad mým nápadem s přidáním kousku HNS mapy ... Dík za přečtení.


    Hezký den (noc) přeje FizzyBubble :)

  2. #2
    Ponozka
    Guest

    Odpověď: Nápad (HNS na JB)

    Je to hezký nápad, líbí se mi. Pro

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Neznamy123
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    36

    Odpověď: Nápad (HNS na JB)

    pro


  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele beather
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    184

    Re: Nápad (HNS na JB)

    zajímavý nápad.. pro

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Nápad (HNS na JB)

    no tady se píšou jenom pro, ale jak by se to udělalo? rozčtvrtila mapa? to nevím. nevyznám se moc v mapingu, ale tohle podle mě nejde, to spíš rovnou tu mapu vytvořit sám a tám dát nějákej kousek jump mapy.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Re: Nápad (HNS na JB)

    Citovat Původně založeno Mr.Brown Zobrazit příspěvky
    no tady se píšou jenom pro, ale jak by se to udělalo? rozčtvrtila mapa? to nevím. nevyznám se moc v mapingu, ale tohle podle mě nejde, to spíš rovnou tu mapu vytvořit sám a tám dát nějákej kousek jump mapy.
    Souhlasím z Brownem, ale určitě by stálo za to kdyby se do toho někdo pustil. Takže PRO

  7. #7
    Ponozka
    Guest

    Odpověď: Re: Nápad (HNS na JB)

    Na každé mapě je trochu Jumpu jako třeba KZ atd.. Simon si může vymyslet něco svojeho třeba obskoky oken na snow ,nebo cokoli jiného.. Tady se prakticky řeší to že už se dává jenom Fotbal,otázky,občas DR.. a HNS a jump se zanedbaly ..

  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele Dzeus
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    LLLLLLLEM
    Příspěvky
    236

    Odpověď: Nápad (HNS na JB)

    Vyborny napad uz iba treba hladat dobru mapu zebi tam bolo Aj Kz Bhop LJ Apod:. Urcite PRO

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Nápad (HNS na JB)

    Já se právě ve vytváření map moc nevyznám, ale vím ,že Cream už našel pár dobrých map na kterých jsou dobré atrakce a co se týká toho HNS nevím no ... Musel by to asi opravdu někdo vytvořit sám :)

  10. #10

    Odpověď: Nápad (HNS na JB)

    Veľmi zaujímave ... :) Pro

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele F:O:X
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Liberec
    Příspěvky
    60

    Odpověď: Nápad (HNS na JB)

    Dcl dobrý nápad hlavně pro hyperaktivní hráče, akorát ta mapa a pak by se jumpovalo P R O

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Nápad (HNS na JB)

    Prosím všechny co jsou PRO aby se pokusili najít nějakou takovou mapu já sám ji také budu hledat :)

  13. #13
    Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    888

    Re: Nápad (HNS na JB)

    Hraji Hns dlouho, ale podle mě by se to tam nehodilo.. Už jen, na hns máš 100aa, tam však 10aa.. Pak, box? Spíše mapu něco jako port do té mapy.. Ale tak, jak chcete vy, za mě sem teda Proti. :/

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Nápad (HNS na JB)

    Citovat Původně založeno kNAz Zobrazit příspěvky
    Hraji Hns dlouho, ale podle mě by se to tam nehodilo.. Už jen, na hns máš 100aa, tam však 10aa.. Pak, box? Spíše mapu něco jako port do té mapy.. Ale tak, jak chcete vy, za mě sem teda Proti. :/
    to máš fuk, on asi nevěděl, jak to nazvat. stačilo by jump, kde je 10aa. nějákej kz blok, nebo lj blok.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Handlová
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Re: Nápad (HNS na JB)

    Ja akurat vytvaram nejaku mapu skusim tam dat HnS samozrejme pojdem si zahrat na server nech viem ako by taka HnS mapa mala vyzerať ale neviem skusim a napisem ale az by som tam dal HnS ihrisko tak by som zrusil futbal a nahodu
    Naposledy upraveno Shit Pro ^_^; 07-08-13 v 19:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •