Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 71

Téma: Požádání o unban!

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Požádání o unban!

    Presne :)

  2. #17
    Unregistered
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    mě do toho nic...ale z toho co je tu psano je jasne že kotel je lama....bo na to minimalně vypada :P:P:P.jo a dotyčnyho znam osobně a ma ip adres několik...pouze s vama chtěl domluvit a eště zaplatit :D.banem a kecama mu v hrani nezabranite

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Požádání o unban!

    Jedině kdo je tu lama si ty a tyhle kecy a urážky si nech pro svý kamarády ! Kotlovi servery jsou tak kvalitní, protože tu neplatí pravidla typu VIP za UB nebo zaplať mi a já ti dám UB. A jestli si myslíš, že když má dynamickou IP adresu, že si může cheatovat do aleluja a obcházel tak bany, tak se pleteš oni totiž existují už různé programy, aby se tomuhle dalo předejít !

  4. #19
    Unregistered
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    mno ne..někdo mi smazal to co sem napsal....když mam pravdu musite to smazat aby si to lidi nepřečetli? ...borci

  5. #20
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Požádání o unban!

    Keď si taký frajer s viacerými IPčkami, tak čo tu ešte otravuješ?!

  6. #21
    Unregistered
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    ja ne..kamoš :P ja dostal banana pre chvilej... :P stejně už mě cska neba.sirka dneska nějak řadi už mi zabanoval dva kamoše + ja permanentem..ale je to lamer napsal duvod wallhack...ja měl 2 wallhacky,fullbright aimbot,nosmoky a haaafo dalsi .....každej druhej ma wallhack.pul roku se nic neděje a páák zabanuje hafo lidi a naramě se u toho směje....stejně mě už cska nebavil du hrat lepši hry...jako třeba Combat Arms....tm si hackuju jak chci a nemam problem :P..tkže sbohem....paint master SOSAK W@RMS KONČÍÍ.jo šileně chvastave padlo zde mnoho nesmyslnych slov s pravopisnymy chybamy....nudim se.bla,bla,bla...a prosim aby nikto nepsal že sem male děcko...nejsem jen se tak obcas chováááám....nuda nuda nuda.....píííčeeeeeee

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Martin
    Příspěvky
    445

    Re: Požádání o unban!

    Si nečestný!

  8. #23
    KillMan
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    ahoj taky bych moc rad pozadal o unban dostal jsem totiz pernamenta a uz dlouho si u vas kupuji VIP WH jsem pouzil ale mam to nove stahnuty a na kotelne to nebudu pouzivat prosil bych prosim o unban

  9. #24
    KillMan
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    nebo bych aspon chtel snizit nechtel bych pernamenta aspon mi dejte jen 4 mesice

  10. #25
    NoName
    Guest

    Thumbs down Re: Požádání o unban!

    nechapu k cemu je sekce ''zadosti o unban'' kdyz potom na ne odpovidate vetami ve smyslu s cheaterem se nebavim a kazis hru . sorry admini ae co si o sobe myslite? jo a prej kvalitni server hahaha to fakt ne protoze kdyby byl tak na nem neni ani jeden hacker. a na tom vasem ''kvalitnim'' serveru si u vas normalni cestny clovek nezahraje. proto ze to mate plny cheateru ato ze si cool chtel zahrat aniz by ho nejaky vul s aimbotem sundal takto jedine podporuju.

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Požádání o unban!

    Tahle sekce slouží k tomu, že pokud si hráč myslí, že dostal ban neprávem nebo na nestandartně dlouhou dobu, tak se jde sem vyjádřit popíše problém a jestli se dá vyřešit a ne k tomu, aby si tady oznamoval že si cheatoval a že chceš UB. To si můžeš psát na youtube . Až už nespamujte zbytečně tohle fórko, UB vám stejně nikdo nedá .

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Požádání o unban!

    Citovat Původně založeno KillMan Zobrazit příspěvky
    nebo bych aspon chtel snizit nechtel bych pernamenta aspon mi dejte jen 4 mesice
    BTW: Pokud si dostal permanent na NS , tak si dostal automaticky ban na 4 měsíce je to tak nastavené, pokud si cheatoval na steamu tak si dostal permanent tudíž navždy .

  13. #28
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Požádání o unban!

    V tejto téme sa už niekoľko UB vyriešilo, ale nikto nezačal takým štýlom ako ty. Ak je naozaj neoprávnený, tak UB môže dať len Kotel. Ale ty s tvojim prístupom nemôžeš čakať nič.

  14. #29
    Unregistered
    Guest

    Thumbs down Re: Požádání o unban!

    me uz je to stejnak jeedno s kotelnou koncim sou aj lepsi servery tady je nulova domluva a pochopeni

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Požádání o unban!

    Neviem, ale asi na paintball nechodily žiadny admini. Lebo dneska som tam dal 4 bany. To sa my ešte nestalo. Ivitro tam dal takisto 2 bany. Cheaterov je tam moc.
    A"zadosti o unban" sú na to keby že niekto dostane ban neprávom a chce unban. Na to to je. A nie na to ked sťe dostali spravodlivý ban a vy tu teraz prosíte aby sme vam dali unban.
    Na to ste mali myslieť skorej. Normálny hráči si tu chcú zahrať. Ale niekotrý ľudia im to kazia a nedokážu pochopiť čo je FER. My sa stoho netešíme ani nič podobného.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •