Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 71

Téma: Požádání o unban!

  1. #31
    Unregistered
    Guest

    Exclamation Re: Požádání o unban!

    Ja se o nic prosit nemusim ten ban se da obejit vsak vis syriusi zabanoval si me a ja za 10 minut hral zase ale stejnak uz u vas kupovat VIP a hlavne hrat nebudu. Myslim si ze mnoho lidi me bude nasledovat hlavne z miho klanu

  2. #32
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Požádání o unban!

    Tak to nam asi ani nebudete chybet. GL na jinych serverech

  3. #33
    Marosh
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    Hej a jak bude mit admin jistotu ze neprijde s wh na server ? zas ?

  4. #34
    Kotel
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    Pokud nechcete hrat s cheatery, je tu jednoducha moznost je nahlasit. Zapinat cheaty jen pro to, ze ostatni je maji taky, je v zakladu spatne. Vam to u lepsiho hrace snadno prijde jako wh nebo aimbot a ve skutecnosti nic nema, ale vy pak dostanete ban za prokazany cheating.

  5. #35
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Požádání o unban!

    Tohle by se mělo uzavřít, unban nedostal, není třeba se hádat.

  6. #36
    Unregistered
    Guest

    Thumbs down Re: Požádání o unban!

    kdo si tady psal že s timto přistupem UB nedostanu...ja sem se o to neprosil!! NECHCI UB ani se o nic doprosovat.kamoš to tu skusil slušně,eště řek že za ub finančně přispějě na to vaše konto aby jste to měli z čeho " platit" ten vas server.dostalo se mu stejně reeakce jako mě,když jsem byl vice-meně trochu drzej.když budu chcet hrat obejdu si to ale myslim že nemam chut.tohle funguje špatně.jakou dobu sem hral slušně a když vydim ze měsic jednomu clověku beztrestně prochazi wh,a nic se neděje.tak proč si to nezpnout taky že?aky mi to prochazelo cca měsic.pak se admin urači přijit...zabanje všeci cheatery,a tet se zas pul roku neukaže....co to kurwa je.....?

    PS: opět sorry za pravopis :P

  7. #37
    Unregistered
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    a ještě jeden dotaz,proč dostal peto pepo banana na 112 dni a ja s kamošema permanent?měl přece stejny wallhack jako mi a hral i paint-ball jako mi...hm tak proč on mín...?snad ne proto že si to zaplatil....?nebo snad proto že je to slovak a naš "admin" sirka nerad čechy....hm....?

  8. #38
    Kotel
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    K cemu permanentni ban, kdyz si muzes zmenit ip? Hrajes mesic s cheaty a jeste s tim chlubis? Rad bych ti pomohl, ale to bys musel prehodnotit svoje priority.
    Admin na server prijde po nahlaseni. Funguje to na vsech serverech. Pokud je admin online a neprijde, kdyz napisete, ze je na serveru cheater a jeho nick, tak toto je chyba a budu se ji snazit vyresit. Jinak unban za cheaty se nedava.

  9. #39
    Unregistered
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    proč tedy peto pepo dostal za naprosto stejny prohřešek, na naprosto stejnem serveru..menši trest než ja...?a proč na mě admini nereagovali když sem přez ! psal že si kdosi napsal před meno nas klan..bez dovoleni a po opakovane vyzvě nesmazal..psal sem to minimalně 3x..když nebyla žadna rekce vychazel jsem ve svem dalšim jednani z techto věci:1.cheatuje spousta lidi..proč ne ja...?stejně proti nim bez wallhacku nemam šanci 2. někdo se nam napsal bez dovoleni do klanu a několikrat sem to psal a nulova reakce..tudiš tu žadny admin neni,tudiž nemužu byt nijak postižen.3.peto pepo dostal 112 dni..fajne to mi neva tak proč ja permanent!!nejde o to že by mi to branilo ve hře ale o princip...jaky ma admin pravo za NAPROSTO stejny prohřešek udilet jine tresty...?to neni normalni....

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele InVitro
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Jížní Morava
    Příspěvky
    970

    Re: Požádání o unban!

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Admin na server prijde po nahlaseni. Funguje to na vsech serverech. Pokud je admin online a neprijde, kdyz napisete, ze je na serveru cheater a jeho nick, tak toto je chyba a budu se ji snazit vyresit. Jinak unban za cheaty se nedava.
    Já když jsem na nějakým serveru, většinou hrávám na W3 a někdo prostě napíše zprávu přes ! , tak vždycky jdu na ten server a jdu zjistit co se děje, pokud na daným serveru není už nějaký jiný admin. Ale ještě se mi nestalo, že bych nedošel a to jsem on-line většinu dne .

  11. #41
    Kotel
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    Admin da permanent, ale server rozhodne podle verze klienta, jak bude dlouhy ban. Permanentni ban na ip nema smysl z toho duvodu, ktery jsi tu asi 5x zminil.
    Pokud admin neprisel, tak je to chyba a zrovna asi nefungovalo spojeni s icq, takze jsem o tom nevedel, ale ze by tam admin neprisel cely mesic?

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Požádání o unban!

    Som admin chvílu. Keď si hovoril že tam chodily s WH asi mesiac a nič sa nedialo. A teraz ste podostávali bany. To ja zato nemôžem. Som admin chvílku a keď niekto dal hlasenie že je tam cheater tak som tam prišiel a zistily sme že tam ma dosť ludí WH. Keď je niake hlásenie na server dojdem vždy.

    Citovat Původně založeno Unregistered Zobrazit příspěvky
    nebo snad proto že je to slovak a naš "admin" sirka nerad čechy....hm....?
    A nehovor už prosím ťa také veci že ja mam niečo proti čechom!!! To určite neni pravda.

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Admin da permanent, ale server rozhodne podle verze klienta, jak bude dlouhy ban. Permanentni ban na ip nema smysl z toho duvodu, ktery jsi tu asi 5x zminil.
    Naposledy upraveno Syrius.; 29-11-10 v 14:42.

  13. #43
    KillMan
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    ahoj jeste tu mam 2 veci: 1. kdyz rikate vyzkousejte si to na botech jak si mame na botech vyzkouset paintballovy zbrane to mi reknete prosim
    a za 2. bych chtel rict ze jsem 1 ban dostal nikdy jsem se nedozvedel za co ani jsem se nikdy nedostal na ban list ale za tento ban bych chtel prosim ted unban

  14. #44
    KillMan
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    jo to je na tebe kotle ja treba rad hraju na vasem serveru protoze mi pripada nejlepsi ale ja kdykoliv a muze i kodkoliv prejit na jakykoliv server tak proc davate bany za nekoho kdo si 1 chtel zkusit wallhack kdyz ho vsichni na PB uz sstejne meli (skoro vsichni) byl jsem tam bez nej a vubec sem si to nedaval a i kdyz jsem tam byl s nim tak si me nekteri hraci dost podavaly takze museli mit take wallhack ale je nezabanovali proc jste jim to take nedali ja vlastne nwm proc rovou ten paintball nezrusit vsichni tam jen cheatujou takze nechapu na co je

  15. #45
    Kotel
    Guest

    Re: Požádání o unban!

    Včera a dnes zabanovaní tito hráči za WH:

    (eoL^)C()()L
    (eoL^)SOSAK W@RMS
    (eol^)KillMan
    (eoL^) Zabil te Kenny

    Tyto servery nejsou na zkoušení cheatů !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •