Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Nízké fps na dobrém PC

  1. #1


    Question Nízké fps na dobrém PC

    Mám pravidelné pády fps, v situacích, když vidim hodně lidí najednou nebo když je zaplý nightvision, nerozumím tomu, skoušel snad vše, ale nic nepomohlo, stále v těchto situacích vídám kolem 20 FPS.
    Moje sestava jest : Intel core dual 2.4 ghz, 4 gb ram, nvidia geforce gt 540 1gb, W7 64 bit, to je snad vše na čem hry pracují.
    Např. hru Battlefield 3, nebo GTA IV, GR : Future soldier hraji na cca 60 fps, bez vyjímky.
    Toto není logické.

    VIP tomu kdo mi problém vyřeší.....

    Prosím poraďte, díky
    Naposledy upraveno Dragonianer123; 05-09-13 v 18:07.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 514Pro
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    325


    Odpověď: Nízké fps na dobrém PC

    Uved zda pouzivas NSko ci Steam verzi hry.
    Problémy po updatu steamu, zkuste: http://csko.cz/forum/showthread.php?14228
    Nefunguje /server ? alternativa zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?14291

  3. #3


    Odpověď: Nízké fps na dobrém PC

    Já mám nosteam verzi z kotelny.

  4. #4
    Kotel
    Guest


    Odpověď: Nízké fps na dobrém PC

    Zkoušel jsi high fps modely nebo ns modely? Zřejmě jde o nějaký bug v ovladači grafiky. Snížit detaily modelů?

  5. #5


    Odpověď: Nízké fps na dobrém PC

    Mám high fps modely a mám nastaveno v cfg playermip_2 picmip_4 atd. vše na nejhorší.....

  6. #6


    Odpověď: Nízké fps na dobrém PC

    Zdravim, problem bude podle mne v jadru samotne hry zkus si nastavit max_fps_101 nejak takhle je ten prikaz, nepamatuji si ho a nebo si stahni fykseNuv high fps config (pomohlo ozkouseno)

  7. #7


    Odpověď: Nízké fps na dobrém PC

    Locknuto, pomohl někdo ze skype.... videem na youtube.... bylo to v ovladači nvidie. Jinak tu všem děkuji za snahu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •