Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 51

Téma: Návrh na mód: BaseBuilder

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    192

    Re: Base Builder (BB)

    ale Virgins bude určite proti takémuto modu na kotelne, treba tam totižto rozmýšlať aj za ludí!

  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    177

    Re: Base Builder (BB)

    srať na virginsa, dal som to tam.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    Virgins mi pisal ze to este nehral. Podla mna by si to rad skusil a mozno ho to bude bavit viac ako zombie 1 alebo zombie 2. Bol by som strasne rad keby sa sem vyjadria aj ostatny hraci o tom ci by tento mod uvitali na Kotelny. Ja by som bol strasne rad lebo by som to nemusel hravat po inych serveroch. Admin tam vobec nemusi byt 24 hodin. Daju sa tocit dema ako vam kradnu bloky.

    UFOusek : No ked das vyber ako na DM tak si kazdy zobere kulomet a bude to zlozite pre zombie. Bol by som zato aby si si aspon tie lepsie zbrane ako su M4, AK, Kulomet atd. musel dokupovat za body. Kedze by sa za body dal vylepsovat dmg ( samozrejme nie o moc percent a stalo by to dost bodov).

    U zombie by sa zase mohol vylepsovat HP, speed, gravitacia, neviditelnost (samozrejme nie uplna), a dalsie ine veci cize by to bolo vyrovnane. Stale by sak islo o to postavit si co nejlepsi camp. Za co najmensi cas. U ludi by bolo tych vylepseni menej pretoze pojde o to aby sa snazili prezit oni nie zombie. BB je v prvom rade o tom postavat co najlepsiu skrys. Tie vylepsenia by boli len take ozivenie hry. Aby mali hraci dovod hrat.

  4. #19
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Base Builder (BB)

    Citovat Původně založeno Shinigami Zobrazit příspěvky
    UFOusek : No ked das vyber ako na DM tak si kazdy zobere kulomet a bude to zlozite pre zombie. Bol by som zato aby si si aspon tie lepsie zbrane ako su M4, AK, Kulomet atd. musel dokupovat za body. Kedze by sa za body dal vylepsovat dmg ( samozrejme nie o moc percent a stalo by to dost bodov).
    Ja bych teda udelal silny ZM team a nechal hrace, at si vyberou klidne m4/ak. Kulomet a napr. rychlopalka by byly v shopu za nejakou herni menu, zalezi na kotlovi, jak by to pojmenoval.. Ten tvuj napad je samozrejme taky gud, ale nekdo, kdo je tam novej by proti hraci, co hraje 2 mesice nemel sanci no.

  5. #20
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    173

    Re: Base Builder (BB)

    Ja som skôr za knife 2.

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Base Builder (BB)

    Bol by som pre a mam (myslim) dobry napad. Spravili by sa tam expi (pre zombie a pre ludi zaroven - tzn. ziadne expenie za ludi/zombie zvlast, ale spolu) a tie by sa ziskavali/stracali istymi cinnostami. Trebars
    +EXP za ludi
    - pokial zabijes zombie, tak dostanes 5 exp
    - za kazdeho 5. zabiteho zombie dostanes bonus 10 exp
    - ak prezijes ako posledny clovek, tak dostanes 100 exp
    -EXP za ludi
    - pokial ta nakazia ako prveho, stratis 50 exp
    - pokial zabijes za kolo menej, ako 5 zombie stratis 100 exp
    Atd. - Tymto sposobom by sa to vyrovnalo a mali by sancu aj novacikovia. Samozrejme cim vacsi exp, tym vacsie vymozenosti - napr. lepsia zbran, atd.
    Co hovorite?

  7. #22
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    535

    Re: Base Builder (BB)

    Citovat Původně založeno Tino Zobrazit příspěvky
    Ja som skôr za knife 2.
    Na co knife 2 ? Jeden staci, lepsi je udelat nove mody ..

  8. #23
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Base Builder (BB)

    Taky jsem pro. Jenze Kotel ma asi ted hodne prace, tak to udelat bude asi chvilku trvat. Jinak dobre napad celkem mate, ale rozhodne bych tam nedaval vesty (nedejboze vesty s bindem), infekcni granaty a podobne chujovinky. Hral jsem to na jinem portal jedn dobu, ale bylo to tam strasne nedodelany, takze to neso ani poradne hrat. +1 za napad na tenhle server.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    To je pravda ze by boli v nevyhode. Preto by mohol byt kazdy pol rok nieco ako reset bodov. Dalej by bolo dobre keby tie body su spravene ako na zombie 1 ale ich pocet neni obmedzeny. A ostavaju ti aj po odhlaseni. Aby tie veci posledne stali aj niekolko tisicok bodov aby to nemal tak rychlo. Ako som pisal tie vylepsenia by neboli zas tak brutalne. Stale by slo o to postavat si co najlepsiu skrys. Pripadne zohnat si co najlepsich ludi 1-2 co by stebou isli a boli by ste zohrany. To by sa podla mna doladilo. Zatial sak Kotel nenapisal ze taky mod sa chysta urobit.

  10. #25
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Base Builder (BB)

    Tie expy by mohli sluzit aj ako rank a bolo by vidno, kto je na servery zabehnuty. To by hracov prilakalo a keby sa to spusti, tak by bol velky "booom" o prve miesto. :)

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    Nie vesta sa zamieta. Ide o to postavit si co najlepsiu skrys a jak sa ti tam dostanu mas byt mrtvy. Proste musis si ju obhajit a ubranit ju tak aby sa ti tam nedostali. Zaroven sa tam musi dat dostat pokial nie tak Ban. Zombie by tiez nemali nic len proste by isli rovno za sebou a mohli by si vylepsovat len regenku ale urcite nie silenstvi. Samozrejme ziadne MG a BZ. Pojde o spolupracu a skill nie o bind a body. Ten rank neni zly napad ale skorej o pocte zabitych zombie k nakazeniam. Zombie by mali byt silnejsi ako ludia. Navise ludia si mozu postavit co najlepsiu nedobytnu skrys. Do ktorej musi byt aspon jeden pristup. Slo by o obycajne zbrane ziadne vylepsenia. Ked tak moznost dokupovania nabojov o 10 ale max o 50 a bude to stat hodne bodov. Taktiez ty skuseny hraci by mohli bravat tych slabsich spolu do campu aby prezili. To co pisal grEy je dobry napad.

    Ale skorej cim silnejsi hrac tym viac bodov strati nieco ako pointy v ranku. A ty slabsi nech stracaju menej aby sa mohli tiez vylepsovat.

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Base Builder (BB)

    Aj na war3ultimate su slabsi hraci v nevyhode a da sa to v pohode uhrat. Ide proste o to, aky mas skill a ked ma prvy napr. (keby je to na levely) 50 lvl, tak by si ho dohnal. Hovorim, treba vymysliet nejake vyhody tym s vyssim levelom, ktore ale neposkodia tych slabsich hracov + samozrejme ten rank. :)

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    Mohlo by byt ze ked si zombie tak taku malu motivaciu ze clovek dostane napr. za kill zombie 5 b a zombie zato ze sa snazi a chodi tam aspon 1-2 body. Aby mal aspon nieco z toho. Takto by si mohli aj slabsi hraci nahrat nieco. A spravit to tak ze ked sa daju aj 2 slabsi hraci do jedneho campu tak ich neda jeden silny hrac co bude mat na plno vylepseneho zombie.

  14. #29

    Re: Base Builder (BB)

    Naposledy upraveno killer-savage; 27-08-11 v 20:30.
    Spoiler Spoiler:


  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    Ano hralo by sa to na takych mapach podobnych ale pravidla by boli ine. Napr. Ked mas Air (stavba do hora, nie tunel) tak tam mozes byt sam lebo je to tam tazke sa dostat ked mas tunel tak dajme tomu ze max 3 tam mozete byt aby sa zombie za vami dostali. A za zabitie zombie by si ziskal 5 bodov za co by si si nieco vylepsil napriklad dmg u cloveka alebo hp, gravitaciu, neviditelnost, rychlost u zombie. Bolo by to viac zaujimave s tymi bodmi. Aspon podla mna.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •