Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 51 z 51

Téma: Návrh na mód: BaseBuilder

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    Jo, nesúď nás :) Ten server je spravený dobre ale strašne blbý ľudia tam hrajú. Preto chcem aby tento mod bol na Kotelny, aby som nemusel hrávať na iných serveroch.

  2. #47
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Base Builder (BB)

    Ten server vobec neni spraveny dobre, akruat tam hravas ty a mne sa nechce hladat druhy server, kde by som si s tebou mohol zahrat. Tam novacikovia maju len malu sancu (nulovu) ked na nich ide vylepseny zombie, takze tak. Admini totalna demencia - postavil som si air ( ukryt, ktory sa taha do vzduchu ) a druhy hrac mi ho zablokoval svojim airom ( prekrizil ), takze som isiel cez jeho na moj, pretoze inak sa tam dostat nedalo - admin mi dal grab a zabil ma, ked som mu vysvetlil, preco som mu "liezol do ukrytu" povedal, ze ho nezaujima. Takze tak.

  3. #48
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Base Builder (BB)

    Já hrál na Gamecity.sk, pak už nevím proč nebyl delší dobu spuštěný. Byli tam i dobří lidi ale i špatní lidi. Vždy bylo nejlepší si postavit kemp až do vzduchu, zombie tě prostě nedali. Ale byl tam i admin, kterej si svůj kemp upravoval i stavěcím čase. Nejvíc mě štvou blokeři anebo kašpaři co se ke mě naserou. Aspoň k něčemu byl ten admin dobrý, kopat šmouly co se srali tam kam nemaj.

  4. #49
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Base Builder (BB)

    Kdyby nekdo chtel, do PM vam poslu IP BB serveru, kterej je nastavenej jako jsem psal, takze DM tabulka se zbranema a vylepsovani pres ammo packy. Kazdy kolo zacinate od 0 takze novacci zvladaj. Zda se mi to asi nejvyrovnanejsi, opravdu jde o to, jakou si postavite base, ne kolik mate ammo packu, jou.

  5. #50
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Base Builder (BB)

    No hral som tam dosť dlho a všimol som si že je tam v shope bazuka a ešte niečo. To mi prišlo ako blbosť ale ináč dobrý server. Len škoda že je tak malo času pre CT. Na stavanie je 2:30 na schovanie 0:30 a na hru len 2 minúty keby sú aspoň 3-4 aby si tu hru užili tie CT- čká.

  6. #51
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Base Builder (BB)

    Ano, v obchode je bazuka, ale neni to bazuka jako treba na zm, ubira 600-800 DMG a da se pouzit 1 za 12 sekund, takze nezabije na ranu pul T teamu. Je k tomu taky jetpack, kterej ma omezeny palivo a da se pouzit pri uteku z airu na jinej air, nebo se dostat pryc, prebit a vratit se na uz prazdnej air. S delsi hrou souhlasim

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •