Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: CS:GO tipy a triky

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815


    Odpověď: CS:GO tipy a triky

    Cahor: V novém updatu bude změněný movement, deagle a změní se síla glocka. Psali to na playzonu.

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: CS:GO tipy a triky

    Mě GO docela potěšilo. Přiznám se, že když to vyšlo, ríkal jsem si, že si to asi nikdy nekoupim. :D No, nedávno jsem to koupil a byl jsem trochu zaskočen - z negativního i z pozitivního hlediska.
    Co mi na GO asi nejvíc vadí jsou hitboxy a levota některých zbraní (jako třeba deagle...). Je to přímo strašnej nezvyk, když hrajete střílečky a všechny jsou s hitboxama takový v pohodě. Pak zapnu goučko a co se nestane. Můžu střílet jak retard do hlavy, do těla, jak jsem zvyklej z předešlých her. Ale ono nic. Na tuhle hru si zkrátka musí člověk zvyknout.

    Naopak mě velmi potěšila grafika (jedu very high). Engine, jak už byl zmíněný je ještě z Counter Strike:Source (se kterým jsem váhal, jestli koupit source nebo go). Ale stejně mi přijde, že do tohoto dílu edice stejně něco přidali. :) Dál se mi líbí modely zbraní. Jsou vskutku povedené. Také vítám stále nové updaty, které budou přicházet. Včera zrovna vyšel jeden, se kterým jsem velmi potěšen - přidání tlumiče na M4 a zlepšení designu a přidané USP. Avšak k té M4 mám výtku. Strašně mi vadí, že má jen 20 nábojů. Ani jsem si nemyslel, že těch 10 nábojů ztráta pujde tolik poznat.

    Jinak jak už jsem psal, ''tutorial'' pěknej. ;)

  3. #18


    Re: CS:GO tipy a triky

    Nazdar mládeži, taky přidám pát zkušeností. Pořídíl jsem si GO teprve nedávno a upřímě musím říct, že si na to dost zvykám. 1.6 hraju už nějaký pátek, ale GO se chová jinak. Neodpusí vám nějakej ulítnutej hitbox, takže to chce dost přesnou mušku. Zatím jsem testoval jen pár zbraní a postupně přidám i nějaká videa. Já, protože hrávám dost s deaglem a awp, tak začnu asi tímto, ovšem deagla jsem si nevzal. O tom až později.
    AWP - Jak tu tuším někdo psal, je to dost přesná zbraň. Dá se s ní hrát dobře jak zoom, tak i nz, ale chce to opravdu cvik. Mám s ní nahráno sice jen pár hodin, ale pořád to není to pravé a zvykám si. Takový maršoun by tu hodil komenty, abych to už bebral , ale chce to tréning. V 1.6 je awo úplně jiné. Pomyslné seknutí a díra jak se říká za roh tady nehrozí. Někde jsem tu četl, že čupnutí pomůže a získáte přesnost. Spíše je potřeba se opravdu zastavit, tím se zaostří cross a můžete pálit ( při zoomu). Při nz je to podobné. Mrkněte na první testy (sice jen s boty) a posuďte sami http://youtu.be/pXJmq04geLM
    Naposledy upraveno Montty non skill; 03-01-14 v 11:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •