Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Peniaze na zaciatku kola

  1. #1

    Lightbulb Peniaze na zaciatku kola

    Caute

    (TLDR: pri zmene teamov v novom dostane team, ktory predosle kolo vyhral menej $$$ ako team, ktory vyhral)

    Napisem rovno aj o druhom probleme, tento krat podla mna bugu
    Ked zacne kolo, dostava kazdy team peniaze... ak vyhral predosle kolo, dostane viac, ak nie, tak menej
    Zatial je vsetko OK

    Kazdych 5 kol sa menia teamy
    Stale je vsetko OK

    Ak ale hra team A proti teamu B, team A je CT, team B nech je T
    Ked team A (CT) vyhra a je prave zmena teamov, teda v dalsom kole bude team A T, tak dostane viac penazi team B, ktory nevyhral

    Dufam, ze sa tu najdu ludia, ktory pochopia, co tym myslim a pochopia, ze to takto asi nechce byt nastavene

    Aj s mojim predoslim prispevkom o rockthevote + bump na eustralienov o hostageoch by som chcel s tymto oslovit ale ludi, ktori maju aj kompetenciu menit ich, podla mna su to 3 veci, ktore by sa mali vyriesit

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Peniaze na zaciatku kola

    vysvetlil si to divne, ale viem o co sa jedna, kedze som si to vsimol tiez... ale neviem ci sa s tym bude dat nieco urobit lebo peniaze dostanes az na zaciatku kola.. beztak to ani moc netreba, vacsina hracov ma pri vymene teamov 16k :-)

  3. #3

    Odpověď: Peniaze na zaciatku kola

    Mozes dat aj feedback, co som zle vysvetlil, ja sa dobuducnan polepsim :D :)

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele After =(^.^)=
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    142

    Odpověď: Peniaze na zaciatku kola

    Pár peniažkov menej ti neuškodí a ja veľmi dobre viem, že každý dobrý rusher už má dávno našetrené 16K tým ostatným to môze byť jedno je to dobre tak ako to je.

    Jedna hlava jeden kill, žiadne AB iba skill.

  5. #5

    Odpověď: Peniaze na zaciatku kola

    A ked su o tie peniaze obrane CTcka, ktore sa maju branit rusherom so 16k? ;)

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Rail
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Střílecí
    Příspěvky
    465

    Odpověď: Peniaze na zaciatku kola

    Taky jsem si toho všiml... Ale nevím jak to udělat...

  7. #7

    Re: Odpověď: Peniaze na zaciatku kola

    Citovat Původně založeno Lee Zobrazit příspěvky
    A ked su o tie peniaze obrane CTcka, ktore sa maju branit rusherom so 16k? ;)
    Proti rušerom sa dá brániť aj dglom , z skúsenosti viem že jedna dobre mierená strela zloží aj toho najlepšieho rušera :)

    E: Je to zanedbateľný bug , kedže keď tie Tčka prehrali kolo predtým a dostali viac peňazí , dá sa predpokladať že to nebol naj team a aj keby mali 10000dolárov nepomôže im to .
    Naposledy upraveno DarwiN; 25-08-13 v 11:50.
    riťky a edm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •