Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 47

Téma: Otázky v2

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Otázky v2

    http://csko.cz/forum/showthread.php?13715-Ot%E1zky

    "Když něco o lolku nebudete vědět napište to sem."
    #ego #boost

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66

    Re: Otázky v2

    omg zase samej counterpick, mam zustat ve hre nebo radsi left?

  3. #3

    Re: Otázky v2

    Ja bych to leftnul asi :/ tezko rict... este bych ale ceknul lolnexus, jestli to treba neni unbalanced a nejsou to treba dva silvery nebo tak vid.


  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky v2

    ezreal platina IV proti samemu silveru myslim si ze mate sanci na vyhru protoze riot ma tak na hovno matchmaking ze freeelo
    #ego #boost

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Otázky v2

    Citovat Původně založeno ixtyn Zobrazit příspěvky
    omg zase samej counterpick, mam zustat ve hre nebo radsi left?
    Navíc hrát caytlyn s runama na vejnáž je solidní bullshit a unbalanced xD

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Otázky v2

    tak to je na dopis riotu, ixtyn hraje 2 championy v 1, btw, bude někdo streamovat to 1v1 ponížení vennyho gangu?

  7. #7

    Re: Otázky v2

    To je jasnej leave jako, absolutne bez sance proti takovymu counterpicku. Mozna bych jeste checknul staty kazdyho hrace zvlast a porovnal bych je, treba by se ukazalo ze to pujde, ale moc velkou sanci bych tomu nedaval :/.

  8. #8

    Odpověď: Otázky v2

    já bych se na to vysral a hned šel psát na riot.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66

    Re: Otázky v2

    hodne unbalanced s tim op ezrealem omg. doufam ze vsichni enemy uz pisou na tribunal

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky v2

    zacal jsem hrat ted hodne jannu a chtel bych se zeptat jake by jste mi doporucili runy a masteries a popripade build vim ze nejsem moc dobry a dakujem za elo boost vsem kteri hrali se mnou dua a ted to proste nekde vazne :( tady je screen nejaky ty hry runy masteries hraju flash+ignite a myslim si ze mam na zelendzer ale za moje elo muzou polaci a vlastne ze nekdo pofeedi .(

    odkaz na screen: http://2i.cz/3200f2d80b
    #ego #boost

  11. #11
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Otázky v2

    Citovat Původně založeno vedouci venny Zobrazit příspěvky
    zacal jsem hrat ted hodne jannu a chtel bych se zeptat jake by jste mi doporucili runy a masteries a popripade build vim ze nejsem moc dobry a dakujem za elo boost vsem kteri hrali se mnou dua a ted to proste nekde vazne :( tady je screen nejaky ty hry runy masteries hraju flash+ignite a myslim si ze mam na zelendzer ale za moje elo muzou polaci a vlastne ze nekdo pofeedi .(

    odkaz na screen: http://2i.cz/3200f2d80b
    No já myslím, že ty runy máš precizní. Přece jen movement speed na jannu je podceňovanej. Situační build je taky celkem v pohodě. Ale jestli se chceš zlepšovat a dostat se na podobnou divizi jako já, tak by jsi měl přestat semnou hrát dua.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66

    Re: Otázky v2

    Citovat Původně založeno vedouci venny Zobrazit příspěvky
    zacal jsem hrat ted hodne jannu a chtel bych se zeptat jake by jste mi doporucili runy a masteries a popripade build vim ze nejsem moc dobry a dakujem za elo boost vsem kteri hrali se mnou dua a ted to proste nekde vazne :( tady je screen nejaky ty hry runy masteries hraju flash+ignite a myslim si ze mam na zelendzer ale za moje elo muzou polaci a vlastne ze nekdo pofeedi .(

    odkaz na screen: http://2i.cz/3200f2d80b
    situacne dokonalej build, ale nesral bych se s tim a pridal bych tam botrk ako first item. predse jen enemy se jen tak od sebe neslownou
    mozno naka ta warda obcas abys mel vizi u barona pac to je dulezity sem cet v nakym threadu to psal specialsita na to

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky v2

    No ja praveze jednou stavel botrk ale nejsou prave ty goldy na to musel bych vic ksovat ale staci mi ty dva shutdowny za 500g

    e: teraz som zase vyhral s timto buildem asi ho necham dkeuji ale za rady
    #ego #boost

  14. #14

    Re: Otázky v2

    Dulezity je zawardit, celou dobu wardit na cooldownu barona s drakem, takze sightstonu urcite, eventuelne nejakej ten tanky item do toho, klidna tam posli na ferovku malletu, pak nejaky ty cooldown reduction botky by nebyli na skodu, cim vic tornad tim vic unbalanced ze jo a mozna bych tam pak nalozil nejakej ten botrk. Samozrejme je to jen jakoze takovej navrh, vsechno musis brat podle situace vid a taky musis brat, ze ja sem jakoze level 26, takze ty hre vlastne vubec nerozumim no. Jen chci pomoct:(

  15. #15

    Odpověď: Otázky v2

    chybí vám frozen mallet, free elo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •