Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 47

Téma: Otázky v2

  1. #16
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Otázky v2



    Takhle vypadá moje promo hra. Docela nevybalancovaný co si o tom myslíte vy ?

  2. #17

    Re: Otázky v2

    Citovat Původně založeno dtr Zobrazit příspěvky


    Takhle vypadá moje promo hra. Docela nevybalancovaný co si o tom myslíte vy ?
    Hned bych psal stížnost na riot, to není normální ..

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Odpověď: Otázky v2

    Prosím o pomoc.Potrebujem spoluhráča na rankedy pretože už to psychicky nezvládam :(.V 17. minute 23-4 enemy Vayne...hra predtým náš master 2-11.Prosím ako by som vyriešil túto psychickú traumu.



  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky v2

    faklun vetteran
    #ego #boost

  5. #20

    Re: Otázky v2

    Ten Riot je banda hlupaku... proste ten matchmaking neumej vybalancovat :( napsal bych na tribunal, prece kvuli jejich chybe nemuzes jentak prohravat promotion :(

  6. #21
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Otázky v2

    Citovat Původně založeno Flashh Zobrazit příspěvky
    Ten Riot je banda hlupaku... proste ten matchmaking neumej vybalancovat :( napsal bych na tribunal, prece kvuli jejich chybe nemuzes jentak prohravat promotion :(
    No já nakonec promo vyhrál, ale kdyby ne, tak bych jim tam poslal výhružný cry dopis ve kterém by stálo ,,můj táta je hackr a on vam zabanuje compi xD" Tu hru proti platinám jsem ale prohrál, lebo ahri dc :'(

  7. #22

    Re: Otázky v2

    Je to vsechno o spoluhracich, Ahri ti zkazila jednu hru a to je taky nefer, jakoze hned bych ji poslal na tribunal, prece kvuli nekomu jinymu nebudes prohravat... to at si riot poresi takovy leavery, protoze hry 4v5 ja neuznavam x/

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66

    Re: Otázky v2

    dobry den, mam otazku jestli tady nekdo doucuje polstinu. za pripradnej preklad dekuju
    (ano je to ranked)

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Re: Otázky v2

    Citovat Původně založeno ixtyn Zobrazit příspěvky
    dobry den, mam otazku jestli tady nekdo doucuje polstinu. za pripradnej preklad dekuju
    (ano je to ranked)
    Truska: Jsi fakt dobrej
    Truska: dobrej
    Filip: o co ti jde
    Filip: ne
    Filip: alistar ne
    Filip: občasný support
    Truska: jsem kurva a tohle je moc nevyrovnané, riot pls.

    Bude to za 50. ^.^
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2012
    Příspěvky
    66

    Re: Otázky v2


    a jak se citite na midu vy?

  11. #26
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Otázky v2

    Než si tady někdo zas bude stěžovat na unbalanced a team a podobný věci, seznámím ho s tím, co potkávám já, aby věděl, co znamená hell.

    Nasus na topu proti olafovi, urvu first blood, vezmu 3 creepy, už spamuje ping ať vypadnu, nejsem tam 5 minut, stihne chcípnout 2x. Rushuje trinitku a garenovský boty, samozřejmě žádný hp/armory, to je pro n00by.

    Nidalee na midu - enemy diana forever 100% hp, žádný cc, chodí do 1v1 a umírá, diví se, že negankuju, freeznu jí asi 10 creepů po tom, co šla do base, jinak by je vzala turreta, už na mě spamuje pingy, celou hru chodí a spamuje speary, který stejně nikdy netrefí, je to jako hrát bez midu.

    Premade bot - odmítli mě supportit, takže jsem byl nucenej jít do jungle, jak to s premade botem bývá, feedí a prohraje linku, ale co, aspoň nemele hovna. Caitlynin názor - just farm, jsme late game sestava. Blitz netrefí jedinej hook za hru, a když něco trefí, tak je to olaf.

    Čeho se dočkám, odevzdám killy/assisty (většinou assisty, protože to prostě tak vyšlo nebo by teammate chcípnul), dostanu za to blame, nějaký cally na draka neexistujou, jedině solo.

    Maokai gankuje z řeky, nedokážou si to ohlídat, celou hru neni skoro vidět, rozhodnou se mu vzít blue buff, 1v2 (blitz+nida) to nezvládnou, vezmu mu red od začátku.

    Pointa - buďte rádi za to, co máte, můžete na tom bejt ještě hůř ^

  12. #27

    Re: Odpověď: Otázky v2

    Citovat Původně založeno Noxian Zobrazit příspěvky
    Než si tady někdo zas bude stěžovat na unbalanced a team a podobný věci, seznámím ho s tím, co potkávám já, aby věděl, co znamená hell.

    Nasus na topu proti olafovi, urvu first blood, vezmu 3 creepy, už spamuje ping ať vypadnu, nejsem tam 5 minut, stihne chcípnout 2x. Rushuje trinitku a garenovský boty, samozřejmě žádný hp/armory, to je pro n00by.

    Nidalee na midu - enemy diana forever 100% hp, žádný cc, chodí do 1v1 a umírá, diví se, že negankuju, freeznu jí asi 10 creepů po tom, co šla do base, jinak by je vzala turreta, už na mě spamuje pingy, celou hru chodí a spamuje speary, který stejně nikdy netrefí, je to jako hrát bez midu.

    Premade bot - odmítli mě supportit, takže jsem byl nucenej jít do jungle, jak to s premade botem bývá, feedí a prohraje linku, ale co, aspoň nemele hovna. Caitlynin názor - just farm, jsme late game sestava. Blitz netrefí jedinej hook za hru, a když něco trefí, tak je to olaf.

    Čeho se dočkám, odevzdám killy/assisty (většinou assisty, protože to prostě tak vyšlo nebo by teammate chcípnul), dostanu za to blame, nějaký cally na draka neexistujou, jedině solo.

    Maokai gankuje z řeky, nedokážou si to ohlídat, celou hru neni skoro vidět, rozhodnou se mu vzít blue buff, 1v2 (blitz+nida) to nezvládnou, vezmu mu red od začátku.

    Pointa - buďte rádi za to, co máte, můžete na tom bejt ještě hůř ^
    Nejsi jedinej kdo chytá postižence, já je chytám taky a kolikrát horší než to co si tady popsal. Ty si stěžuješ že se nemůžeš vytahat, ale přitom soloque skoro nehraješ. Je to jednoduchý, hraj víc, buď positivní i kdyby to byli největší idioti a hlavně se soustřeď jenom na svoji hru. Na tu platinu má každej blbec, kor když má nahráno tolik co ty :D.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Otázky v2

    a nejlepší je ten začáranej Karlobovo chat hh, to muselo bejt samí píča, píča, kokot, čůrák, kunda, jebat vole kozy pochcaný.....jak ho znam :-D
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Otázky v2

    je to ve hvezdach
    #ego #boost

  15. #30
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Odpověď: Otázky v2

    Citovat Původně založeno Noxian Zobrazit příspěvky
    Než si tady někdo zas bude stěžovat na unbalanced a team a podobný věci, seznámím ho s tím, co potkávám já, aby věděl, co znamená hell.

    Nasus na topu proti olafovi, urvu first blood, vezmu 3 creepy, už spamuje ping ať vypadnu, nejsem tam 5 minut, stihne chcípnout 2x. Rushuje trinitku a garenovský boty, samozřejmě žádný hp/armory, to je pro n00by.

    Nidalee na midu - enemy diana forever 100% hp, žádný cc, chodí do 1v1 a umírá, diví se, že negankuju, freeznu jí asi 10 creepů po tom, co šla do base, jinak by je vzala turreta, už na mě spamuje pingy, celou hru chodí a spamuje speary, který stejně nikdy netrefí, je to jako hrát bez midu.

    Premade bot - odmítli mě supportit, takže jsem byl nucenej jít do jungle, jak to s premade botem bývá, feedí a prohraje linku, ale co, aspoň nemele hovna. Caitlynin názor - just farm, jsme late game sestava. Blitz netrefí jedinej hook za hru, a když něco trefí, tak je to olaf.

    Čeho se dočkám, odevzdám killy/assisty (většinou assisty, protože to prostě tak vyšlo nebo by teammate chcípnul), dostanu za to blame, nějaký cally na draka neexistujou, jedině solo.

    Maokai gankuje z řeky, nedokážou si to ohlídat, celou hru neni skoro vidět, rozhodnou se mu vzít blue buff, 1v2 (blitz+nida) to nezvládnou, vezmu mu red od začátku.

    Pointa - buďte rádi za to, co máte, můžete na tom bejt ještě hůř ^
    špatný rozpoložení hvězd.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •