Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Admin na pb

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Exclamation Admin na pb

    Tyto témata tu byla už dávno ale žádny z adminů nebyl schopný se starat nebo občas skočit na servery: PB a PB2

    Toje absurdní poslední admin co tam byl si pamatuju s nickem: Mr.Safari (myslim teda že se tak jmenoval) a to bylo asi před 2 roky... za tu dobu se tam oběvila horda kemperů, cheaterů , a mnoho dalších hráčů kteří porušují pravidla.

    Tímto tématem bych chtěl už asi po stopadesátý upozornit adminteam aby vyslali nějakého admina na PB a PB2

    Pokud toto budete i nadále ignorovat tak z PB stane cheater zóna :D a to opravdu nechci :)



    PS: Ty padáky sou ZLO nejsou vůbec reálné. :D

  2. #2

    Re: Admin na pb

    Citovat Původně založeno matesik Zobrazit příspěvky
    Tyto témata tu byla už dávno ale žádny z adminů nebyl schopný se starat nebo občas skočit na servery: PB a PB2

    Toje absurdní poslední admin co tam byl si pamatuju s nickem: Mr.Safari (myslim teda že se tak jmenoval) a to bylo asi před 2 roky... za tu dobu se tam oběvila horda kemperů, cheaterů , a mnoho dalších hráčů kteří porušují pravidla.

    Tímto tématem bych chtěl už asi po stopadesátý upozornit adminteam aby vyslali nějakého admina na PB a PB2

    Pokud toto budete i nadále ignorovat tak z PB stane cheater zóna :D a to opravdu nechci :)

    PS: Ty padáky sou ZLO nejsou vůbec reálné. :D
    S tým že pred 2ma rokmy si dovolím /ak dovolíš/ nesúhlasiť . Admini tam sú , podla toho čo píšeš máš NS , tak ich proste nevidíš . Hrávajú pod fake nickam1 .
    riťky a edm

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Admin na pb

    Vysvetlí mi niekto, načo by niekomu bol WH, alebo AB na paintballe (PB guličky sa správajú inak ako classik strely)? Kemp sa dá nahlásiť, ale ja som z PB videl naposledy hlásenie asi pred 2-mi rokmi... Navyše na PB mapách znamená kemp tak 3 sekundy, kým na neho niekto nenarazí...Či?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    384

    Re: Admin na pb

    Wh bych ještě pochopil, ale proč si dávat AB, když to kosí na jednu ránu kohokoli? Nevěřím, že by tam admin nebyl 2 roky :)
    Charone, jsou i větší mapy.. ale v podstatě to tak je.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Re: Admin na pb

    takže:

    1. STEAM mám.

    2. Nejsem blázen abych každej den hlásil jak o život když stejne mě často ignorujou. Už jsem hlásil hodněkrat a to určitě nebylo před 2roky :)

    3. CHARONKU.. :D kemp ja beru to že si nějakej imbecil cupne do nejakého rohu a je tam dokud ho nenajdou což často trvá velice dlouho a tím se zkracuje délka mapy.

    4. DarwiNe Když tedy tvrdíš že hrajou pod fake nickami :D (což mi přijdu ujeté , protože ty hráči často ani nepoznají admina) jaktože nezasahují ? stokrát denně tam vídám zprávy do chatu typu: tenhle a tamtem kempí , lama on kempi , on ma WH , on ma cheaty- ANO většinou to sou ti hráči kteří nerozeznají kemp od nabíjení ( u nabíjení se schovám) , cheaty od skillu ale někdy mají pravdu.

    5. O AB vim sám že je na PB k ničemu , ale ani jsem se o něm nezmínil. pojem: cheater neznamená jen WH a AB (což samozrejmě víte) ale také SH... i SH jsem párkrát viděl.. a nikdo z FAKE adminů nezasáhnul..

    No.. jsem zvědavej jaké připomínky budete mít k této zprávě ale určtě pište dál rád o tom budu diskutovat.. :)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Slunicko
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    HAXX TOWN
    Příspěvky
    2,105

    Odpověď: Admin na pb

    Je to pravda, admini tam nehrajou, sice jsem tam dlouho nebyl ale predtim jsem tam hral aktivne rok (nic jinyho jsem nehral) a videl jsem tam admina jen 1 a to zrovna, kdyz mi dal ban :D
    Kemp tam neni na 3 sekundy, kdyz zbydou 2 posledni a blbecci se. Rozhodnou zakempit v rohu a pockat az druhej prijde, tak to je hodne na pres drzku.
    AB tam take funguje, tusim jsem tam I banoval, strely na pb se sice chovaji jinak ale ab neni na strely, nybrz zamerovani, ktere funguje stejne jako na jinych class serverech, ale jde tam hlavne o ten kemp, to je proste konec hry, take tam je hodne klanu a vsichni si spolu radi pres komunikacni programy, to jsem take banoval, navic dalsi typicke prohresky typu kopirovani nicku, hodne urazlive vulgarismy a dalsi a kdyz si to vemete, na tom serveru neni ani 1 admin.
    HAXXING IS MY LIFESTYLE <3

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Admin na pb

    Slunicko: moje řeč :D dík za podporu :)

  8. #8

    Re: Admin na pb

    Na paintballe som naposledy videl admina "514pro", ktorý vtedy dal jednému hráčovi nespravodlivý ban za ab (neskôr dostal ten hráč unban), eustraliena (keď ešte nebol admin), ale boli tam len chvíľu a inokedy som ich tam nevidel, samozrejme ani ďaľších adminov, takže žiadny admin tam nehrá aktívne. Pred 2 rokmi tam bol admin safari, ale ten skončil a pochybujem, že by to začal znovu hrať. A cheatery tam sú! Hlavne whčkari .. za tento necelý rok som nahlásil 4 whčkárov a doložil samozrejme aj DEMO a všetci dostali ban. A snoopy /matesik/ veď aj ty si dostal pred rokom ban za WH (mával si s ním skoro vždy skóre, ktoré sa pohybovalo okolo tých 20:2... ) a keď si si kúpil STEAM a začal zase hrať "už bez WH" to vyzeralo úplne inak (samozrejme omnoho horšie :D).
    Naposledy upraveno SomTu/sefk_O; 21-08-13 v 22:17.


  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Admin na pb

    Šefino... to když máš ročný přestávky.. :D tak ti to moc nejde ale samosebou že s tím WH to bylo lepší. :D Poučil jsem se ale 20:2 dám i teď.. xD

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Admin na pb

    Nahlasuj cheaterov na fóre. Keď sa otvorí nábor, nech si podajú aj z PB žiadosti. Ale jednoducho zatiaľ nebola asi žiadna schopná žiadosť, alebo bol malý záujem.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Admin na pb

    Ok pokusím se, ale nebylo by od věci kdyby tam nějakej ten admin občas skočil

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Admin na pb

    Ak bude niekto kempiť, napíš cez "!" a ak budem v hre, určite prídem, alebo hááááádam aj niekto iný.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Admin na pb

    Ok ale co když odejde nebo přestane kempit.. budeš se na mě zlobit ? :D ,,přijdeš zbytečně,, :D ?

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Admin na pb

    Citovat Původně založeno matesik Zobrazit příspěvky
    Ok ale co když odejde nebo přestane kempit.. budeš se na mě zlobit ? :D ,,přijdeš zbytečně,, :D ?
    Jasne že budem. Ty by si bol tiež rozčúlený kebyže prídeš o 16 000 skóre 100:1 kvôli ničomu... :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Admin na pb

    Tak přijdi až budeš moct. :D já počkám.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •