Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 17 z 17

Téma: Admin na pb

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    918

    Re: Odpověď: Re: Admin na pb

    Citovat Původně založeno matesik Zobrazit příspěvky
    takže:

    1. STEAM mám.

    2. Nejsem blázen abych každej den hlásil jak o život když stejne mě často ignorujou. Už jsem hlásil hodněkrat a to určitě nebylo před 2roky :)

    3. CHARONKU.. :D kemp ja beru to že si nějakej imbecil cupne do nejakého rohu a je tam dokud ho nenajdou což často trvá velice dlouho a tím se zkracuje délka mapy.

    4. DarwiNe Když tedy tvrdíš že hrajou pod fake nickami :D (což mi přijdu ujeté , protože ty hráči často ani nepoznají admina) jaktože nezasahují ? stokrát denně tam vídám zprávy do chatu typu: tenhle a tamtem kempí , lama on kempi , on ma WH , on ma cheaty- ANO většinou to sou ti hráči kteří nerozeznají kemp od nabíjení ( u nabíjení se schovám) , cheaty od skillu ale někdy mají pravdu.

    5. O AB vim sám že je na PB k ničemu , ale ani jsem se o něm nezmínil. pojem: cheater neznamená jen WH a AB (což samozrejmě víte) ale také SH... i SH jsem párkrát viděl.. a nikdo z FAKE adminů nezasáhnul..

    No.. jsem zvědavej jaké připomínky budete mít k této zprávě ale určtě pište dál rád o tom budu diskutovat.. :)
    Tak to si mýliš... SH je jeden s cheatov na ktoré reagujú admini najrýchlejšie .. hned ako sa objaví v hláseniach SH ide tam admin ... ako tak všímam postupnosť je takáto SH>AB>WH - vo význame rýchlosti príchodu admina ...

  2. #17
    Pokročilý člen Avatar uživatele HANNy^
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Žatec
    Příspěvky
    161

    Odpověď: Admin na pb

    Mě celkem nezájímá na jaké cheaty kdo přijde mě zajímá proč nikdo z (darwinových imaginarních adminů s fake nickami) nezasáhl :D :D .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •