Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: ZM_winterARMY

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    ZM_winterARMY

    Zdravim.. skusal som prerabat zm_army a vzniklo z toho toto.. je to v podstate taka snezna edicia (ovela lepsie textury ako predtym, zarovnane, pridana jedna skrys, vsade sneh.. kto chce nech sa pozre) :)
    BSP: http://www.ulozto.sk/6740365/zm-winterarmy-bsp
    BSP + PTS: http://www.ulozto.sk/6740404/zm-winterarmy-by-grey-rar

  2. #2

    Re: ZM_winterARMY

    Jako je lepší než ta verze co hrajem ted... ale měl bych dva návrhy... jeden se týká kekmpu pod nálepkou radioaktivity... je moc úzký, když tam pudou dva hráči budou si vadit, kdyby to šlo rozšířit.. a pak jeden kemp ten skleněnej co je přístupnej ze dvou stran, kdyby bylo možno ho z jedný strany zavřít.... jinak do takovýho kempu nikdo nepude a to by byla škoda. No a vlastně mě napadlo ještě něco :)
    V urovni vody udělat malou lávku a tam ještě píchnout jeden kemp (z lávky do zdi).... prostě takový molo na vodě.... takovej kemp nám chybí na jakýkoliv mapě a tu vodu asi nedělat smrtelnou, ale udělat žebřík ven... Vím, že toho chci moc, ale nemusíme přeci tu mapu kopírovat přesně bude to jiný lidi rádi budou zkomat kam vlézt apod.
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 20-12-10 v 16:20.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: ZM_winterARMY

    Po stáhnutí mi to nešlo spustit, můžeš přidat sreenshot prosimtě?

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: ZM_winterARMY

    Virgins: bol to remake a slo hlavne o zarovnanie textur (na zm_army lietaju krabice vo vdzuchu) a porobil som tam len par drobnych zmien..
    k tomu kempu v kontajner pod nalepkou radioaktivity - rozsirim
    k tomu kempu pristupnemu z oboch stran - je to vlastne ten isty kemp, co je na zm army (kde su dva vchody) akurat som ho dal inde, lebo ten priestor kde som ho dal teraz sa mi zdal na army-cku nevyuziti.. ale kludne ho uzavrem
    k tomu kempu s lavkou pri, respektive "vo" vode - pekny napad, spravim to a hodim to sem
    idem sa do toho pustit :)
    Larodar: v strede tej jamy je voda.. nakolko som ti chcel odscreenovat celu mapu a presiel som za volajaku hranicu kde entity zacnu miznut (ako ked mas lagy v cs a miznu hraci, voda, baterka..)
    Naposledy upraveno grEy; 20-12-10 v 22:37.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: ZM_winterARMY


  6. #6

    Re: ZM_winterARMY

    hned na to du mrknout

    Perfektní, vše co mi tam vždycky chybělo tam nyní je. Je dobře že ses tvorbě map ujal.

    Tuhle budou lidi zbožnovat
    Naposledy upraveno 72 Virgins; 20-12-10 v 21:00.

  7. #7
    Kotel
    Guest

    Re: ZM_winterARMY

    Dam ji na server.

  8. #8

    Re: ZM_winterARMY

    pro ty kdo si jí chtěj vyzkoušet nyní je potřeba as_tundra_wad jen jí skopírujte do adresáře cs (mam steam tak nevim jak to je u vás) prostě to skopírujte tam kde už jsou soubory wad http://maps.cs-bg.info/wad/28/as_tundra.wad

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: ZM_winterARMY

    snazim sa, diky.. hmm to som nevedel ze ked spravim mapu z ineho .wad suboru, ako obsahuje zakladne cs, tak si ho ludia musia stiahnut.. ospravedlnujem sa, nabuduce .wad subor dolozim..

  10. #10
    Kotel
    Guest

    Re: ZM_winterARMY

    Nejlepsi je vlozit wad primo do mapy.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: ZM_winterARMY

    Pekne grEy. :) Ide ti to. Hráčom sa mapy lúbia. A veľmi to pomôže serveru konečne niake super new mapy. Hráč ktorý hraje na ZM pravidelne, vie presne aké typy map sa hráčom lúbia a vie to tak spraviť aby tá mapa bola dobre hratelná pre hráčov. To je tvoj prípad. :)

    Takže pre mňa za jednotku s * :) .

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: ZM_winterARMY

    kotel: nepochopil som.. ako sa to robi?..
    syrius: diky

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: ZM_winterARMY

    Grey nechtěl by si vylepšit mapu zm_toronto? :) Já ještě tvorbu map neumím tak dobře jako ty, viděl sem každou tvojí skvělou mapu. Myslím že kdyby si předělal toronto, tak...

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: ZM_winterARMY

    uz mi pisal virgins.. makam na tom.. dnes by to malo byt hotove.. ked to dokoncim hodim to sem :)

  15. #15

    Re: ZM_winterARMY

    Mapu jsem dal hlasovat mezi hráči (bylo plno) a byli tyto možnosti mapa je super, je dobrá, je špatná... nejvíc hlasů dostávali možnosti jedna a dvě... přičemž vyhrála volba že je "Dobrá". Ale v jednom se schodli skoro všichi, že je lepší než zm army. Negativní ohlasy jsem zaznamenal ze všech hlasů jen tři.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •