Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazit výsledky od 76 do 88 z 88

Téma: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

  1. #76
    Pokročilý člen Avatar uživatele NUME
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    NY-PILSEN-CZ-EUROPE-EARTH-SUN SYSTEM-MILKY WAY-UNIVERSE-?
    Příspěvky
    133

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Citovat Původně založeno uNfaiL Zobrazit příspěvky
    jes
    Jsem zvědavej, kdo teď bude radit novým hráčům a řešit všemožné problémy s hrou.
    Protože tyhle jednoslovný loutky neumí nic.
    A klidně se do mě pusťte, jsem blbuvzdornej...
    NUME
    ŽIVOT JE BOJ...
    1993-1996: ATARI 7800
    1996-1999: AMD 486dx4-120MHz-8MB RAM-S3TRIO 1MB-344MB HDD
    1999-2003: AMD K6 2-366MHz-64MB RAM-RIVA TNT2 32MB-3.2GB HDD
    2003-2011: AMD ATHLON XP1600+-1400MHz-768MB RAM-ATI RADEON 9800/X1050 128MB-80GB HDD
    !NOW!: AMD FX4100-3600MHz-8GB RAM DDR3-ASUS ENGTX550TI DC/DI/1GD5 1024MB-320GB HDD

  2. #77

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Vsechno dulezity mas v PM, to vis :) jen tady zopakuju, ze me tvoje rozhodnuti uprimne mrzi, protoze si byl jedinej, kdo se snazil delat tohle forum forem a ze te odtud nikdo, krome dvou lidi, co tu uz dost dlouho nemaj co delat, nevyhazoval.

  3. #78
    Kotel
    Guest

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Jurob je zrejme vetsi problem, nez jsem cekal. Mrzi me, ze odchazis kvuli nemu, takze to budu muset resit jinak. Bohuzel posledni napad, ktery tu padl, to zhorsil jeste vice. Od ted ho budu banovat hned jak se objevi na foru. Topic o jurobovi jsem smazl, protoze ho to jen nabudilo k jeste vetsimu spamu. Neprojizdim vzdy vsechny sekce, takze kdyz se objevi vazny problem, nemusim o tom vedet.
    Pravidla rozsirim, ale bohuzel porad nejsem rozhodnuty, komu dat prava moderatora.

  4. #79
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    1,403

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pravidla rozsirim, ale bohuzel porad nejsem rozhodnuty, komu dat prava moderatora.
    premluvit chmoda. Byl aktivni, poctivej a pohodovej clovek takze si myslim, ze si to zaslouzi.

  5. #80
    Pokročilý člen Avatar uživatele NUME
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    NY-PILSEN-CZ-EUROPE-EARTH-SUN SYSTEM-MILKY WAY-UNIVERSE-?
    Příspěvky
    133

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Přesně,
    měsíc tady viselo řešení a nikdo to neřešil...
    Není tady moc lidí, o kterých si troufnu tvrdit, že jsou spolehlivě normální a normálně spolehliví. A chmod je jeden z nich. Není nic, co mu vytknout. má znalosti, zkušenosti, trpělivost, prostě umí v tom chmodit...
    ŽIVOT JE BOJ...
    1993-1996: ATARI 7800
    1996-1999: AMD 486dx4-120MHz-8MB RAM-S3TRIO 1MB-344MB HDD
    1999-2003: AMD K6 2-366MHz-64MB RAM-RIVA TNT2 32MB-3.2GB HDD
    2003-2011: AMD ATHLON XP1600+-1400MHz-768MB RAM-ATI RADEON 9800/X1050 128MB-80GB HDD
    !NOW!: AMD FX4100-3600MHz-8GB RAM DDR3-ASUS ENGTX550TI DC/DI/1GD5 1024MB-320GB HDD

  6. #81
    Profesionální člen
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    360

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Kotel už je teraz neskoro. CHmod povedal: "Pomoc Kotelně nabízím jen nyní - jednou a dost.". Snažil si sa to naťahovať a teraz kvôli tomu odišiel veľmi aktívny, dobrosrdečný hráč. Musím to povedať takto: je to tvoja chyba

  7. #82
    Kotel
    Guest

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Sekci zadosti o prava prochazim asi tak jednou za 14 dni a ted jsem mel navic v praci fofr, takze jsem resil jen unbany a na dalsi veci nezbylo. Prvni admin me zadal o prava kazdy den, nez jsem mu je za mesic dal.
    Fro: 50% hracu odejde v momente, kdy nedostanou prava, takze chces rict, ze on je stejny pripad? To je mi ho lito.

  8. #83

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pravidla rozsirim, ale bohuzel porad nejsem rozhodnuty, komu dat prava moderatora.
    Hlavně už je někomu dej. Opravdu se věci horší v podstatě. Admini toho maj zbytečně moc, když musí procházet vyřízené žádosti v sekci unban např. Vydávání se za admina jurobovcema taky hned trestat. Já jsem ted pár dní zmírnil aktivitu, protože jsem toho měl moc a hned jsem přehlídl žádost o unban, který se vztahoval k mému banu, prostě proto, že přibylo moc nových žádostí a mezi těmi starými se to promíchalo. Nejlépe aby moderátorem byl sám admin, který okamžitě může ověřit, jestli ban byl vyřízen nebo ne a taky má svou autoritu při vyřizování žádostí, hlášení cheaterů a pod.

    Určitýmu počtu lidí, kterým věříš jsi dal práva na serveru přitom je to důležitější než forum. Podle mě by minimálně měl každý admin mít možnost přesouvat vlákna do archivu(špatně napsané žádosti, jurobovy provokace apod), nebo do správné sekce. Tím se nezamete nic pod koberec, ale pročistí se určitá důležitá fora. Pak by v sekci stížnosti a žádosti o unban byl pořádek, admini by neztráceli čas zabývat se vyřízenými žádostmi a mohli by rychleji reagovat na ty nové. Vážně se tim prokousávat je šílený.

    K tématu. Neměl by ses nechat takhle odradit, jurobovci a jiní jsou všude na světě, ať půjdeš kam půjdeš zas tam podobný těžce mentálně vychýlení jedinci budou. Práva jsi sice nedostal, dostal jsi ale dobrou známku od celé komunity.

  9. #84
    Profesionální člen
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    360

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Sekci zadosti o prava prochazim asi tak jednou za 14 dni a ted jsem mel navic v praci fofr, takze jsem resil jen unbany a na dalsi veci nezbylo. Prvni admin me zadal o prava kazdy den, nez jsem mu je za mesic dal.
    Fro: 50% hracu odejde v momente, kdy nedostanou prava, takze chces rict, ze on je stejny pripad? To je mi ho lito.
    Nebol to stejný prípad. Ponúkal pomoc. Na odpoveď čakal mesiac od teba. Po mesiaci kašľaľ nato.

  10. #85

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    On to nezabalil proto, ze nedostal prava... pred nejakou dobou rekl, ze bud pujdou do prdele jurob a billy nebo odejde on. Oni tady furt dokola otravovali a proto chmod splnil to, co slibil a odesel. Doufam, ze si to jeste promysli, kdyz uz je tahle vec konecne vyrizena.

  11. #86
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Chmod je dobrý člověk to se pozná, na to já zde na Kotelně nemám. Řekl bych, že chmod je vzorem pro spoustu lidí, za účelém dělat dobro pro Kotelnu.
    Naposledy upraveno Larodar56; 18-09-11 v 15:51.

  12. #87
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    491

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Jurob je zrejme vetsi problem, nez jsem cekal. Mrzi me, ze odchazis kvuli nemu, takze to budu muset resit jinak. Bohuzel posledni napad, ktery tu padl, to zhorsil jeste vice. Od ted ho budu banovat hned jak se objevi na foru. Topic o jurobovi jsem smazl, protoze ho to jen nabudilo k jeste vetsimu spamu.
    Myslíš že by tu toľko "robil neplechu" alebo jak to nazývate, keby nedostal PERMA ban za "cheating" ktorý si ani ty sám na 100% neuznal?

  13. #88
    Kotel
    Guest

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Vis, ze problem nikdy nebyl cheat. Bylo to jeho chovani. Cheat je jen zasterka, aby udajne neodesli admini.

    Jinak nemam nic proti tomu, aby byl chmod moderator nebo admin na serveru (moderator by mel byt admin). Jen me trochu znervoznuje toto:
    Citovat Původně založeno jazzin Zobrazit příspěvky
    Kdyby ne, tak svoje admin práva odkazuju člověku, kterej vystupuje pod nickem "chmod a+x /bin/laden"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •