Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 88

Téma: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

  1. #31
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    ach ta děcká úroveň.Aspoň je vidět,proč je i na serverech tak ubohá úroveň a proč lepší hráči se tomuhle portálu vyhybaj obloukem.
    Read the Mutha Fucking Tread before You Mutha Fucking Post. Zajimalo by mne tedy, proc tu jeste oxidujes a nejdes si k tem "lepsim" hracum na "lepsi" portaly.

  2. #32

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    ach ta děcká úroveň.Aspoň je vidět,proč je i na serverech tak ubohá úroveň a proč lepší hráči se tomuhle portálu vyhybaj obloukem.
    Ano vyhýbaj v tom máš pravdu. Ale jenom kvůli dementům jako jsi ty. Hlavně si nezapomeň vyhonit své EGO a všude psát že máš kratší Steam_ID než mY ostatní.... To z tebe ale nedělá kŮŮl hráče, ale kŮŮl retarda.


    btw. apach, vypadlo ti H ve slově theard. Honem si to oprav než Paradox napíše jaký jsi děcko, které neumí psát.
    Naposledy upraveno znedlob; 03-09-11 v 09:38.

  3. #33
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Ja by som ti dal najradsej ban za urazky hracov a samotneho serveru. :)

  4. #34
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    takže vy dáváte práva jen proto,že o ně požádá?A viděli ste ho hrát někdy?Ten sotva rozezná CT od T.Jen kempí s nožem s nevidelností v rohu a to,ikdyž je položená bomba nebo pro tu bombu má jít.A tomuhle chcete dát práva?Kdo tohle vybírá?Pak se divte,že tu máte ubohou úroveň hráčů a lepší hráči hrajou jinde,protože buď dostanou ban nebo tu viděj,jak tu hrajou jen děcka 10-15 let.
    Co tady ještě pičuješ ty držko? To mi připomnělo písničku "když se chlapec narodil, do koše ho zahodil" - tak nějak, už nevím přesně jak to bylo ale je to přesně tvůj případ paradoxi.

  5. #35
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    banned him :D
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Ty si myslíš že toto neny dobrý server?Tak chod na tvoj Jebnutý GS a tam chod maniačiť a neurážaj tu druhých.

  7. #37
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Yes.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  8. #38
    Pokročilý člen Avatar uživatele NUME
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    NY-PILSEN-CZ-EUROPE-EARTH-SUN SYSTEM-MILKY WAY-UNIVERSE-?
    Příspěvky
    133

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Citovat Původně založeno ParadoXX Zobrazit příspěvky
    takže vy dáváte práva jen proto,že o ně požádá?A viděli ste ho hrát někdy?Ten sotva rozezná CT od T.Jen kempí s nožem s nevidelností v rohu a to,ikdyž je položená bomba nebo pro tu bombu má jít.A tomuhle chcete dát práva?Kdo tohle vybírá?Pak se divte,že tu máte ubohou úroveň hráčů a lepší hráči hrajou jinde,protože buď dostanou ban nebo tu viděj,jak tu hrajou jen děcka 10-15 let.
    ParadoXXi, co tě tak naštvalo? Dal ti chmod headku přes půl mapy? Vždyť ten thread je o něčem jiným než práva na serveru, jak se zde psalo. Ani sis to nepřečet, šel jsi jen principiálně tvrdě proti. A navíc s dětskými argumenty. Tomuhle se říká "hlavou proti zdi" nebo taky "faupaix".
    Ale je to jen můj náhled na tvůj pohled.
    ŽIVOT JE BOJ...
    1993-1996: ATARI 7800
    1996-1999: AMD 486dx4-120MHz-8MB RAM-S3TRIO 1MB-344MB HDD
    1999-2003: AMD K6 2-366MHz-64MB RAM-RIVA TNT2 32MB-3.2GB HDD
    2003-2011: AMD ATHLON XP1600+-1400MHz-768MB RAM-ATI RADEON 9800/X1050 128MB-80GB HDD
    !NOW!: AMD FX4100-3600MHz-8GB RAM DDR3-ASUS ENGTX550TI DC/DI/1GD5 1024MB-320GB HDD

  9. #39
    Stálý Maniak Avatar uživatele Larodar56
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Česká Republika, Praha
    Příspěvky
    2,011

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Ja by som ti dal najradsej ban za urazky hracov a samotneho serveru. :)
    Dej, aspoň bude od něj klid.

  10. #40

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    * DISCLAIMER * jsem pod vlivem *
    Přečetl jsem si jen ParadoXXův post, dál jsem se kvůli mým promile nedostal. Je mi jasné, že se mě snaží potopit, protože jsem proti němu kdysi založil thread. Myslím, že se vše brzy vyjasnilo, já jsem si sypal popel na hlavu, omluvil se a považoval celou věc za uzavřenou. Chyba lávky.
    Můžete si dokonce projít moje posty, minimálně dvakrát jsem tu od té doby ParadoXXe bránil proti dalším nařčením z cheatování. Já jsem se v tomto poučil, nikdy nebudu rozumět csku po herní stránce natolik, abych dokázal jednoznačně odhalit cheatery od skillerů - proto jsem si taky zažádal o moderátorská práva, ne admin.

    To, co ParadoXX popisuje - to kempení s nožem a s invisibility u bombplacu - to provozuju velice příležitostně, ani ne v 0,1% času kdy jsem na serveru, jen pro zpestření hry (nebaví mě furt běhat s granátem v ruce) A to kempívám leda z ušlechtilého důvodu - třeba u odhozené bomby. Tohle se rozhodně nedá považovat za můj herní vzorec.

    Prosím přestaňte tu flamovat, nemá to valný smysl - ParadoXX bude vždycky proti mě. Rád bych se dočkal nějakého konečného vyjádření Kotla - třeba že na mě kašle, nebo že si mě nechá na později; cokoliv lepší než nejistota, že, Bia Fz by se svou neuzavřenou žádostí o admin mohl vyprávět

  11. #41
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Určitě pro :)

    Citovat Původně založeno sedly Zobrazit příspěvky
    Ano vyhýbaj v tom máš pravdu. Ale jenom kvůli dementům jako jsi ty. Hlavně si nezapomeň vyhonit své EGO a všude psát že máš kratší Steam_ID než mi ostatní.... To z tebe ale nedělá kŮŮl hráče, ale kŮŮl retarda.


    btw. apach, vypadlo ti H ve slově theard. Honem si to oprav než Paradox napíše jaký jsi děcko, které neumí psát.
    btw. sedly ty si zase oprav tu chybu za Steam_ID mY ostatní.... Honem si to oprav, než Paradox napíše, jaký jsi děcko, které neumí psát. :)

  12. #42
    Nováček Avatar uživatele Bobik
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    65

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    ParadoXX dostal



  13. #43
    Nováček Avatar uživatele Bobik
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    65

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    jsem pro PRO



  14. #44

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Pro.
    BTW php programátor by se mi hodil máš nějaký reference? :)

  15. #45

    Re: Žádost o admin - chmod a+x /bin/laden

    Pro
    Čau, jak se máš ? :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •