Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 35

Téma: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

  1. #1
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Čakám vyriešenie situácie "Dvaja bratia v jednej izbe."

    By, Piner.

    Pcovat vie každý, ale keď má niečo vymyslieť, tak radšej sa na to vysere a hrdinsky "to nerieši cez PM". Nech sa páči, máš slovo, ale nech to je reálne riešenie, nie nejaký sranec. A nech nikto nehovorí, že si tu nemôžte napísať svoj názor. Som zvedavý čo vypotí. To bude zajtra počteníčko...
    Naposledy upraveno Charon35; 30-08-13 v 23:27.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Proč ti tu budu něco vysvětlovat a nějak se snažit pomoct, když to stejně všichni zhejtujou, pošlou mě do píči a všechno zůstane tak jak to bylo ? Nemá to smysl

    E : A vůbec nechápu smysl tohodle vypatlanýho threadu :D Charone, jsi šmakiller

  3. #3
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    5 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Hero, fakt hero. 15 rocný hero hormón Piner. Fakt geniálne. Tak potom nepičuj, že si nedostal priestor na vyriešenie.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    8 z 11 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Co to meleš zase za kokotiny ty idiote ? Jakej prostor ? Nepiš píčoviny a uvědom se co píšeš a co čteš. Měl bys jít spát, leze ti to na mozek

    E : Radši ten thread smaž, než si uděláš ostudu. Radím ti dobře
    Naposledy upraveno Piner; 30-08-13 v 23:36.

  5. #5
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno Charon35
    Citovat Původně založeno Piner
    Citovat Původně založeno Charon35
    Citovat Původně založeno Piner
    Citovat Původně založeno Charon35
    koho dpc jiri mysli stale? ja uz nvm kto zo 100 adminov okrem hecta je banned niekde inde.
    Všichni myslí kofiovce. Ty dva kokoti jsou buď spolu na TSku a radí si, nebo sedí vedle sebe. To nemůžu s jistotou říct, ale je to druh cheatu. Když jsem kotlovi napsal, jestli by mi s tím mohl pomoct, dá se říct, že mě poslal do píči a napsal větu, která je v topicu.
    Tak to by som rad vedel ako by to chceli ti Salamuni vyriesit. zabanovat jedneho, alebo tam dame webku a kazdeho poslat do ineho rohu? Bratov v jednej izbe nemas ako doriesit tvle, to je kktina.
    :D To je konec :D Kktina je akorát celý tohle vedení a končím s nějakejma PMka a snahou něco tu zlepšit, protože to stejně nechcete a nikdo to neocení. Cya !
    Tak mi napis jedno normalne riesenie! Picovat vie kazdy ale ak mate nieco vymysliet, tak radsej drzite huby. ciao
    Nemám čo skrývať, nech to vidia kľudne všetci. Pičujete na kofiovcov, ale aby sem dal niekto nejaký nápad ako to "vyriešiť", tak to drží každý hubu. Zrazu to "nebudeš riešit", lebo už dopredu vieš, že ťa všetci zdrbú. Potom sem niekto napíše, že sa tu nič nerieši, ale keď chcem, aby sa to vyriešilo, tak zase som kkt. Sa rozmysli ty čo vlastne píšeš.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    já též ne. Oni ví, že si to o nich myslím a nejsem jedinej, kdo si to myslí. Jenže když všichni budou držet hubu, tak to stejně nemá smysl. Podívej se na kazkiho, chtěl něco vyřešit a vyřešilo se leda hovno a je tam zase flame. Já to chtěl vyřešit, chtěl jsem postahovat HLTVčka, ale když je to " kravina ", tak proč se s tím budu srát ? Sereš si do huby charone.

    Když vám chce člověk pomoct, tak by jste to měli přijmout ( nemluvím o modrý barvě ) a ne napsat, že je to kravina a na co to řešit.
    Od pukyho :
    Naposledy upraveno Piner; 30-08-13 v 23:47.

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Zase si sem žiadny nápad nedal, len sa stále vyhováraš na nás. GJ, si borec. Kazki chcel vyriešiť hovno. Nikto nevyhodí dobrého admina, lebo gay kazki dostal ban na 30 minút. Hlasovanie prebehlo v AF, admini držia s ParadoXXom (ku podivu aj slováci takže niečo na tom bude). Takže stále čakám na rozumné riešenie.

    @ od Pukyho som to celé nečakal. Ten ma vcelku sklamal. Asi mu začala puberta.
    Naposledy upraveno Charon35; 30-08-13 v 23:51.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Ne, ty máš dost. Ty jsi prostě zakomplexovanej retard vůči mě a já nic řešit nehodlám. Csko už stejně nehraju, naposled jsem ty dva viděl na serveru někdy před 3 měsícema, mám to tu v piči, je mi to fuk. Hraj si proti nim a když tě to bude bavit, že ví o každým tvým kroku, tak smekám, ale mě to nebaví. Myslet si o mě můžeš co chceš, nebudeš jedinej a je mi fuk co si o mě myslí lidi odtud a už je mi i fuk jestli budu mít ban nebo ne. Když už jsme teda u toho herování, tak napíšu tohle : Kotelna jde do sraček. ( Ať si to klidně myslím sám, mě je to u prdele. )

    Cya !

  9. #9


    17 z 18 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    ona v těch sračkách je už dost dlouho.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Super, diki za vyriešenie. Ale nekecaj srance, že vedenie na to sere. Teraz si dostal šancu ukázať nám ako to vyriešiť. Čo si spravil? Obvinil nás, že hovno robíme a že som voči tebe zakomplexovaný (pritom si ma nasral akurát iba tou PMkou a tým vedením, takže aj to je sranec ďalší). Celkom tipické pre decko. Picovať na všetko, ale sám nevymyslí ani hovno. Choď už do riti konečne, príjemnú cestu.

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    ona v těch sračkách je už dost dlouho.
    Čuduješ sa? Keď sa tu riešia debiliny ako kazki, piner a to, či kofiovci sedia vedľa seba? Šak to je úplny vtip toto čo za hovadiny sa tu riešia. Ale podstatné veci ohľadom serverov, to každý drží hubu. Asi pozeráte moc Farmu, Vyhulených a podobné vymývačky mozgov.
    Naposledy upraveno Charon35; 31-08-13 v 00:03.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Piner
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    864


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Super, diki za vyriešenie. Ale nekecaj srance, že vedenie na to sere. Teraz si dostal šancu ukázať nám ako to vyriešiť. Čo si spravil? Obvinil nás, že hovno robíme a že som voči tebe zakomplexovaný (pritom si ma nasral akurát iba tou PMkou a tým vedením, takže aj to je sranec ďalší). Celkom tipické pre decko. Picovať na všetko, ale sám nevymyslí ani hovno. Choď už do riti konečne, príjemnú cestu.
    Když jsem se snažil, všichni se mi smáli a říkali, že je to zbytečné. (Takže zase píšeš sranec) ..Vedení, uznávám, že to jsem napsal špatně. Neměl jsem na mysli kotla, kotel je super člověk ( Jo, lezu mu do řitě, to je přece jasný ).

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Citovat Původně založeno aviatik Zobrazit příspěvky
    Tak od roku 2008 :D
    Tak 5 rokov v sračkách a stále sme tu, to je dobré... :D
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340


    15 z 15 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Nechci se zastávat Pinera, ale Charone nepřijde Ti to trochu dětinský? Založit thread kterým chceš vyloženě nasrat hráče. Zastáváš tu velmi vysokou funkci a muselo ti být jasný, že někomu se tvoje rozhodnutí nebudou líbít a budou tě hatovat. Poslední dobou se mi zdá, že víc nadáváš, řešíš takovýhle blbosti než abys dělal něco užitečnýho. Hlavně že furt píšeš jak nemáš čas na nic. Řešením těhle stupidit akorát zabíjíš čas, kterej bys mohl hrát na serveru. Podle mě to prostě poslední dobou neunášíš a jestli mám pravdu, tak by ses na to měl vysrat. A to nemyslím nijak zle proti tobě, ale uznej, že jakmile je thread, kde se řeší takovýhle kraviny, seš tam jeden z nejaktivnějších.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536


    4 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Super, vyvolame tu dalsi flame, abysme si neco dokazovali. Budto zacnete neco delat (nahazejte do AF vsechny HLTV z her tech dvou, nebo ukazte vlastni nebo drzte pec, kdyz nemate dukazy. Stezovat si muzete az dodate demo s "wh" a budou adminovat furt.

    Co se tyce stiznosti na paradoxe a podobnejch, admini na jedny strane videj kvalitniho admina, co denne banuje 10+ cheateru, na druhy sou hraci, co videj jak muze nadavat, banovat (pochybny) lezeni do overu a vzdycky se to lockne a nazdar. Pak ty hraci videj jen imunitu a sere je, ze admin kterej ma jit vzorem nadava, za co oni dostavaj bany. Tak zavedeme kontroly verejny, jedna urazka hrace nebo zbytecnej ban = bod. 10 bodu - auf wiedersehen. Pak ty hraci nevidej zadnou zpetnou vazbu od vedeni a sere je to a pak to prerusta v takovyhle nesmyslny debaty.

    Pokud se uvidi hrac co siri pomluvy bez dukazu - bam. (Pomluvy typu ty dva si radej pres skype, ten admin je zapatej...).

    Charon ses rozumnej clovek, ale zbytecne se nechas vtahnout do tenhle debat a pak tu nadavas, jak si hraci furt stezujou, nedocenej praci adminu, a co? Delali to vzdycky a delat to budou. Tak at si stezujou. Mas zapotrebi tu resit kidy, co tomu nerozumej? Pak vypadame jak team choleriku, ktery nasere kazdej, komu se neco nelibi. Fuck them all!

    Tak tady mate krasny reseni, podte me zhajtovaaaaaaaat.
    Naposledy upraveno 'Seiter; 31-08-13 v 08:05.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131


    1 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Piner a jeho riešenie. 2guys1room

    Boze :D vsak je len 8 hodin rano. Serte na to a podte si este pospat

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •