Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Smart Notebook 11

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Smart Notebook 11

    Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda se zde nenajde někdo kdo je pokročilejší v programu Smart Notebook 11..
    Pomáhám sestře vytvářet programy, momentálně do matematiky a chci aby děcka vytahovaly čísla a dávali je do patřičnych čtverečku, to vím jak ..
    Ale řekl jsem si že naházet to sprostě na hromadu nevypadá tak dobře, jako bych tam dal obrázek klobouku a oni jakoby vytahovali z klobouku ty čísla a pak dali teprv do čtverečku ..
    Jenže problém je vtom že když klobou zamknu a dám ho dopředu, aby neviděli ty čísla, tak nejde nic vytáhnou z klobouku..
    Kdo v tomto programu určeném především pro interaktivní tabule pracoval, ale nepochopil co chci, tak ať se mě ozve, protože ani přes googl jsem nenašel to co hledám..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele Hruusa
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    46


    Odpověď: Smart Notebook 11

    Ahoj, zkus unlocknout klobouk, a čísla dej černé bez obrysu.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544


    Odpověď: Smart Notebook 11

    Dal jsem nakonec stejnou barvu textu s kloboukem, vyřešeno, ale nechejte odemknuto kdyby se někdo chtěl na něco zeptat :)


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •