Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 56

Téma: Nové věci do shopu.

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    podľa mňa by sa to veľmi nevyužívalo, docela zbytočné

  2. #32
    Nováček Avatar uživatele F:O:X
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Liberec
    Příspěvky
    60

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Citovat Původně založeno (Sk) De Zeus Zobrazit příspěvky
    Alebo hp by sme tam mohli pridat.. example:50 hp za 5000.
    Uš tam jsou Drogy a to docela stačí nebo ne ?

  3. #33

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Každý tu vymýšlí věci pro T, ale pro CT skoro nic. Trošku jsem zapřemýšlel a tak mě napadlo: Rychlejší přebíjení, dvojitý zásobník. Prosté, stručně, nehledejte v tom prosím vědu.

    Jinak k tématu: Jsem pro flashe, to bude zase sranda hehe :D
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-09-13 v 20:10.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Každý tu vymýšlí věci pro T, ale pro CT skoro nic. Trošku jsem zapřemýšlel a tak mě napadlo: Rychlejší přebíjení, dvojitý zásobník. Prosté, stručně, nehledejte v tom prosím vědu.

    Jinak k tématu: Jsem pro flashe, to bude zase sranda hehe :D
    Pre CT dačo vymýšlať je podľa mňa úplna blbosť, však kebyže majú rýchle prebíjení tak už ani vzburu nedajú Téčka, pre CT by som nič nevymýšlal

  5. #35

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Citovat Původně založeno Fhacker Zobrazit příspěvky
    Pre CT dačo vymýšlať je podľa mňa úplna blbosť, však kebyže majú rýchle prebíjení tak už ani vzburu nedajú Téčka, pre CT by som nič nevymýšlal
    Udělat vzpouru je velmi jednoduché. Stačí malinká chvilnka nepozornosti... a uděláš vzpouru každému. Kolikrát jak jsem u vězňů si hodně všímám jakou mám někdy dobrou šanci udělat vzpouru, když ct nedává pozor. I já dělám spoustu chyb co se týče nepozornosti když jsem u ct.. a uvědomím si to až později. Právě proto mě spíše napadlo vymyslet i něco pro CT.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-09-13 v 21:20.

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Už jsem tu jednou psal, že si myslím, že pro CT nemá smysl něco dělat, protože by každý fragoval jak zběsilý, jen aby měly každé kolo 16K...

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  7. #37

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    No dobře jak chcete, ale s takovým přístupem tu pomalu ani nic nového nepřibude. Mě se to třeba zdál jako dobrý nápad.

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Proč pořád musí být něco nového?
    Jb neni o tom, co je v shopu, ale o lidech, který tam hrajou..
    Jako jen je to můj názor a nevím jestli by si chtěl hrát za T, kde by všichni CT fragovali sebemenší pohyb jen kvůli tomu, aby si mohli koupit rychlejší přebíjení..

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  9. #39

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Citovat Původně založeno Gregyy Zobrazit příspěvky
    Proč pořád musí být něco nového?
    Jb neni o tom, co je v shopu, ale o lidech, který tam hrajou..
    Jako jen je to můj názor a nevím jestli by si chtěl hrát za T, kde by všichni CT fragovali sebemenší pohyb jen kvůli tomu, aby si mohli koupit rychlejší přebíjení..
    Ano máš právdu, jb ale také není jen o vzpourách ;). A pořád tu platí jistá pravidla, kdyby ct fragovalo za každou kktinu, stačilo by natočit krátké demo a dát adminum nebo na fórum.

  10. #40

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ano máš právdu, jb ale také není jen o vzpourách ;). A pořád tu platí jistá pravidla, kdyby ct fragovalo za každou kktinu, stačilo by natočit krátké demo a dát adminum nebo na fórum.
    lenze trosku nechapete pojem frager
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  11. #41
    Profesionální člen Avatar uživatele Dzeus
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    LLLLLLLEM
    Příspěvky
    236

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Ked je niekto Frager tak nu atmyn ban dat nemoze. Proste je frager, niekto neni niekto je. Je lepsie nebyt fragerom, ale viacej tie deti su fragery...

    zeby sa ukazaly pre ostatnimi hracmi aske maju score... apod. (oni este nevedia co to je Jail break), neni len o fragach jak na zm Deathmatch apod.

    Je to o zabave tak dufajme ze to casom pochopia.
    Naposledy upraveno Dzeus; 28-09-13 v 05:18.
    OMFG WTF

  12. #42

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    nepochopil si to, dozorca moze zabit kazdeho, kto porusil zakaz, to je proste vina T, ze boxol, skocil alebo cupol, frager moze byt len simon, lebo on, urcuje atrakcie, frager je ten, co sa umyselne zbavuje hracov v rekordnom case, ako mozete napisat na dozorcov, ze su frageri, ked T, opakujem T, porusuju zakazi, ako mozete dozorcov nazvat fragermi, ked T su uz totalne rozmazlene.
    Tie dve zlte vety, co predstavuju jail v pravidlach, asi nikto necital, Tckam ide iba o vd alebo pp, ale aby spravili vzburu pri ktorej vsetky CT umru, ani za boha.
    Uz uplne nechapem, ako si niekto moze kupit glock koli cvakatku, to je uplne na facku.
    Ja neviem, ale ja by som fragoval kazdy pohyb, aby sa tie T naucili normalne hrat a nie byt maznacikom CTciek.
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  13. #43

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    nepochopil si to, dozorca moze zabit kazdeho, kto porusil zakaz, to je proste vina T, ze boxol, skocil alebo cupol, frager moze byt len simon, lebo on, urcuje atrakcie, frager je ten, co sa umyselne zbavuje hracov v rekordnom case, ako mozete napisat na dozorcov, ze su frageri, ked T, opakujem T, porusuju zakazi, ako mozete dozorcov nazvat fragermi, ked T su uz totalne rozmazlene.
    Tie dve zlte vety, co predstavuju jail v pravidlach, asi nikto necital, Tckam ide iba o vd alebo pp, ale aby spravili vzburu pri ktorej vsetky CT umru, ani za boha.
    Uz uplne nechapem, ako si niekto moze kupit glock koli cvakatku, to je uplne na facku.
    Ja neviem, ale ja by som fragoval kazdy pohyb, aby sa tie T naucili normalne hrat a nie byt maznacikom CTciek.
    Máš pravdu, to s těma vzpouramam mě taky někdy štve. Když chcu organizovat vzpouru tak schválně píšu do teamchatu, ať se připraví. Kopím HE, trubku, hodim he schovam se strubkou a ostatní T? Nic. Jak říkám vzpouru je hodně lehké udělat, jenom se musí Tečkam chtít. Co se týče simonnování, dávám tzv. metodu cukru biče. Pokud moc zlobí, moc fraguju, pokudjsou hodní, nefraguju téměř vůbec a dávám atrakce takové, které si vězni sami vyberou. Všechno je to o daném simonovi.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 28-09-13 v 10:17.

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Podlě mě je něco nového zbytečné vymýšlet...

    Navíc.. Vy vymýšlíte věci, které by ulehčily Ts vzpouru, radši vymyslet něco co hru zdokonalí, než ulehčí :)


    PS: Můj názor je takový, že nynější shop je dostačující.

  15. #45

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Jsem Pro za flash..
    Ale i ten Noslowdown se mi líbí.. Myslím že za pokus by to stálo.. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •