Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 56 z 56

Téma: Nové věci do shopu.

  1. #46

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Mno podle Vás to bude možná divný nápad, ale mě by celkem potěšilo, kdyby se přidal do Shopu pro T Štít (Maximálně pro 1 až 2 hráče)...

  2. #47
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Mno podle Vás to bude možná divný nápad, ale mě by celkem potěšilo, kdyby se přidal do Shopu pro T Štít (Maximálně pro 1 až 2 hráče)...
    To je blbosť kúpiš si ho, a sajmon povie Zakazujem väzenské pomôcky a keďže štíť sa nedá schovať zbytočne si vyhodil peniaze....

  3. #48

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    No to sice ano, ale tenhle štít je prostě na vzpoury.... přece se nikdo nebude frajeřit jaký ma seksi štít s tímhle by schopní lidi mohli udělat vzpouru...

  4. #49

    Re: Nové věci do shopu.

    ja by som pridal so simon menu doplnenie decalu
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  5. #50
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    On ten štít taky nemusí být hloupost, ano, téměř vždy se zakazujou pomůcky, ale nic nebrání v tom si ten štít koupit v průběhu kola, kdy chceš udělat vzpouru, někdy je celkem problém přes štít, který když nemá např. granát je neviditelný někoho zabít :D.
    dobře hozený flash+štít by asi nebyl moc velký problém na útěk
    popř jestli by štít byl levný, že by se dal koupit štít + fety

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  6. #51
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Nové věci do shopu.

    Vzhledem k tomu, že polovina hráčů ty štíty neumí pořádně využívat, tak myslím že by se to mohlo zrealizovat.

  7. #52

    Odpověď: Nové věci do shopu.

    Ty štíty, by schválně byly jen pro 2 hráče, každý schopný hráč s ním dokáže vymyslet super vzpouru, cena přibližně 4k (podle mě)

  8. #53
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    157

    Re: Nové věci do shopu.

    Je možnost tam dat norm peníze a body(neukamenujte mě).Protože některé věci se prostě nemužou zlevnovat z 20000 na 16000 jako např. viz ten oblek CT pro T. Také souhlasím zrušit /weapons a norm buy menu.....Ale zde se zase chystá problém s "fragováním". Kdyby se tato myšlenka dokázala probojovat dál než jsou jen spekulace nebylo by to špatné.

    E1
    Když se bavíme co přidat pro T ------ Sazka:

    1)Chudý los(velka pravděpodobnoast výhry) za 900 výhra např. co já vím 2000,+50 hp,50 armor nebo prostě nic nevyhrajete:D(pokud spravně tušim ze začatku máte 800 tak aby si to každy maník nekoupil....
    2)Středni los za 5000 (znatelně menší pravděpodobnost výhry!!!!!) výhra:100HP+25Armor,50HP+25Armor+rychlejší chůze,10000 Money,Glock s 5 naboji....Klidně tam neco doplnte
    3)los pro Bohaté za 14000(extrémě malá pravděpodobnost výhry,ale né zas tak at" to neskončí jen jak ozdoba shopu...)potencionální výhra:Nahoře zminovaný deagl+3 náboje,fety+trubka+50HP(nepřijde mi to přehnané když vím ze mám jistotu že toto dostanu za 16000 a ešte nic neprojedu..:D)400 hp+kulky nebudou zpomalovat+rychlá chuze,převlek dozorce+ desert s 2 náboje,nic(nasere za 14000D:ASD:AD:),atd možností je spousta je jen na vás jestli se vam to zalíbí bo ma "zhejtujete".


    Abych se prvnímu "postu". Zrušit /weapons,dát k CT body za které se budou kupovat zbraně(no hejt za body jestli chcete víc věcí do shopu a chcete poslední dobou větší a lepší tak to nemuže stát "trapných" 16000 tisíc....). Body dostanete za to že např. Hlídate VD(na začatku kola se objeví "anketka" např.: Chces hlídat hráče/čku(miruška a dívčí spol)?Odpovědi ano/ne
    ,bude to platit na stylu které CT první zmáčkne to první bere. Ne že zmáčkne a nehlídá to bych navrchoval přesouvat/banovat.Zabijení hledaných,brání simona,Zabijení Téček při modu atd.... Prostě každá činost co pomuže CT teamu vyhrát kolo Tímto lze vyřešit problém s fragováním. Ale přestavíme tím zaklad Jb:D.


    Neukamenujte mě že "huntím" jen to chcu hodit i dotohoto tematu.

  9. #54

    Odpověď: Re: Nové věci do shopu.

    Citovat Původně založeno Airsoft Zobrazit příspěvky
    Je možnost tam dat norm peníze a body(neukamenujte mě).Protože některé věci se prostě nemužou zlevnovat z 20000 na 16000 jako např. viz ten oblek CT pro T. Také souhlasím zrušit /weapons a norm buy menu.....Ale zde se zase chystá problém s "fragováním". Kdyby se tato myšlenka dokázala probojovat dál než jsou jen spekulace nebylo by to špatné.

    E1
    Když se bavíme co přidat pro T ------ Sazka:

    1)Chudý los(velka pravděpodobnoast výhry) za 900 výhra např. co já vím 2000,+50 hp,50 armor nebo prostě nic nevyhrajete:D(pokud spravně tušim ze začatku máte 800 tak aby si to každy maník nekoupil....
    2)Středni los za 5000 (znatelně menší pravděpodobnost výhry!!!!!) výhra:100HP+25Armor,50HP+25Armor+rychlejší chůze,10000 Money,Glock s 5 naboji....Klidně tam neco doplnte
    3)los pro Bohaté za 14000(extrémě malá pravděpodobnost výhry,ale né zas tak at" to neskončí jen jak ozdoba shopu...)potencionální výhra:Nahoře zminovaný deagl+3 náboje,fety+trubka+50HP(nepřijde mi to přehnané když vím ze mám jistotu že toto dostanu za 16000 a ešte nic neprojedu..:D)400 hp+kulky nebudou zpomalovat+rychlá chuze,převlek dozorce+ desert s 2 náboje,nic(nasere za 14000D:ASD:AD:),atd možností je spousta je jen na vás jestli se vam to zalíbí bo ma "zhejtujete".


    Abych se prvnímu "postu". Zrušit /weapons,dát k CT body za které se budou kupovat zbraně(no hejt za body jestli chcete víc věcí do shopu a chcete poslední dobou větší a lepší tak to nemuže stát "trapných" 16000 tisíc....). Body dostanete za to že např. Hlídate VD(na začatku kola se objeví "anketka" např.: Chces hlídat hráče/čku(miruška a dívčí spol)?Odpovědi ano/ne
    ,bude to platit na stylu které CT první zmáčkne to první bere. Ne že zmáčkne a nehlídá to bych navrchoval přesouvat/banovat.Zabijení hledaných,brání simona,Zabijení Téček při modu atd.... Prostě každá činost co pomuže CT teamu vyhrát kolo Tímto lze vyřešit problém s fragováním. Ale přestavíme tím zaklad Jb:D.


    Neukamenujte mě že "huntím" jen to chcu hodit i dotohoto tematu.
    Ta sazka,no, zase proč ne, myslím,že by se to vyzkoušet mohlo, a /weapons bych nechal, tak jak je.A ty body se mi taky moc nelíbí,admini/spešlové nejsou roboti aby tam nepřetržitě hlídali kdo hlídá VD atd..

    tzn: Sazka PRO
    Ostatní proti

  10. #55

    Re: Nové věci do shopu.

    /weapons by sa moholo zrusit dajme tomu na jednom servery, btw sak ked uz nie je jb4 steam server tak preco by to nemohol byt test server?
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  11. #56
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Re: Nové věci do shopu.

    Abych se prvnímu "postu". Zrušit /weapons,dát k CT body za které se budou kupovat zbraně(no hejt za body jestli chcete víc věcí do shopu a chcete poslední dobou větší a lepší tak to nemuže stát "trapných" 16000 tisíc....). Body dostanete za to že např. Hlídate VD(na začatku kola se objeví "anketka" např.: Chces hlídat hráče/čku(miruška a dívčí spol)?Odpovědi ano/ne
    ,bude to platit na stylu které CT první zmáčkne to první bere. Ne že zmáčkne a nehlídá to bych navrchoval přesouvat/banovat.Zabijení hledaných,brání simona,Zabijení Téček při modu atd.... Prostě každá činost co pomuže CT teamu vyhrát kolo Tímto lze vyřešit problém s fragováním. Ale přestavíme tím zaklad Jb:D.
    To by bylo celkem obtížné hlídat, ale jak říkal kono, kdyby se to vše hodilo jako zkušební jen na jb4..why not..
    A /weapons bych asi nechal tak, jak je.. nebo nevím, za ty body? jelikož hraju jb jen na tady, tak si nedokážu moc představit, jak by to fungovalo :D

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •