Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Pridanie máp

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele lynx
    Datum registrace
    Nov 2012
    Příspěvky
    163

    Pridanie máp

    Zdravíčko,
    chcel by som požiadať o pridanie týchto 2 máp, na COD servery. Mapy som robil ja, mód hrávam, takže viem, že sa budú hodiť.

    varant: hlavne pre kemp miesta, takže by aj menšie lvly (napr. commanda, mali väčšiu šancu fragovať).
    http://cs.gamebanana.com/maps/169607

    persia: konečne by sa využilo aj to nightvision čo tam je :D
    http://cs.gamebanana.com/maps/162226

    mapy su dobre vyvážené, žiadne bugy, imho nie sú ani moc veľké (i keď to je asi každého subj.pohľad), ani nejak zložité, takže po pár prejdeniach sa dajú naučiť, a ak by sa neujali, vždy sa dajú odstrániť, no dúfam že sa dajú aspoň na skúšku :O) ďakujem!
    If I tell you I'm good, you would probably think I'm boasting. If I tell you I'm no good, you know I'm lying.

  2. #2

    Odpověď: Pridanie máp

    Ja by som bol za pridanie cs_assault_lol lebo bola to super mapa a doteraz nechapem preco je prec

    inak mapy su v pohode tak jak su tie 2 urcite nepridavat

    a odstranil by som de_sklad lebo myslím že to je najhoršia mapa proste nema ani hlavu ani pätu za každým rohom niekto campí a ked nie tak hadze rakety

    a tu kotel by som nejak prerobil aby sa nedalo skocit na texturu pretoze nema vyznam ked nas stamad dava dole niekto s awp

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Pridanie máp

    Citovat Původně založeno KaVoPiC Zobrazit příspěvky
    Ja by som bol za pridanie cs_assault_lol lebo bola to super mapa a doteraz nechapem preco je prec

    inak mapy su v pohode tak jak su tie 2 urcite nepridavat

    a odstranil by som de_sklad lebo myslím že to je najhoršia mapa proste nema ani hlavu ani pätu za každým rohom niekto campí a ked nie tak hadze rakety

    a tu kotel by som nejak prerobil aby sa nedalo skocit na texturu pretoze nema vyznam ked nas stamad dava dole niekto s awp
    Cs_assault_lol chybí asi většině hráčů.
    De_sklad a de_huntic největší zla, 6 hráčů v každém teamu si veme FS a 4 rakety na teeb letí ani nemrkneš, takže souhlasím s Kavopicem.
    Cs_kotel. Tak ty textury by měli pohlídat admini, aby tam na ně lidi nelezli jinak to je jako na každé mapě, kde textury jsou a lidi tam nemají lézt ;)

    Ale pro co jsem hlavně je ten cs_assault_lol. Snad se někdy dožiju jeho návratu. :p

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Proxima Centauri
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    53

    Odpověď: Pridanie máp

    Ja by som tam dal ešte nejaký ten Rats...

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Damon
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    577

    Re: Pridanie máp

    Nejsem proti přídání nových map ale rats určitě ne.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •