Strana 1 z 6 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 82

Téma: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Takze dnes mi lucca dala ban za urazku admina....urazka?krava?a to co mi rekla ona to nevadi zejo?jak uz jste jiste cetli aspon nekteri....tak pani malinka uboha holcicka lucca ma na forku stiznosti jak svin..ale nikdo to bohuzel neresi..pani uboha lucca je prece admin....je neco vic nez my obycejni lide...kazdymu rika pres mikrak na jailu at de do prdele...atd...dnes jsem dostal teda ban za urazku admina....rekl jsem ji ze je krava...ale pani uboha lucca me k tomu vyprovokovala....psal jsem sem uz jednu stiznost...mno...a lucca prisla na jail....hnedka tam vsem posrala naladu....a zacla mi rikat jakej jsem ubozak...ze jsem pry zalovnicek..bonzak..a psala to jak do chatu ..tak mikrakem...ani simon nemohl v klidu vykonavat svou praci..ptz pani lucca ubozacka..mluvila ze jsem pry ubohy bonzak,dement,zalovnicek atd..ted zadam kotla aby uz zacal vykonavat a stou luccou neco delat...a taky tim zadam o unban..ja dostal ban za urazku admina...a to ze ona me rekla ze jsem tamto co jsem napsal nebudu to milionkrat psat...tak to se nic nestalo...a ban mi za to dal dura...ale lucca uz by mi ho taky dala..dura byl jen rychlejsi...prosim o ten unban a vzani prav lucce...predem se omlouvam za nejake slova ktere se sem ani nehodi..vulgarnost,nespisovnost a nadavky na luccu ze je uboha..ale ona mi ted udelala to same..ja odpovedel jednim slovem...ale ban?ten jsem dostal jen ja...a rekl jsem ji jen krava vsichni pisou pi*a k*t a takove veci..ale me da ban za kravu..ptz ji vadilo to jak jsem psal na forko stiznost...opakuju ja ji rekl kravo a ona me-ubozak,bonzak,zalovnicek,dement kdyz mi tohle rekla posledni slovo ze jsem dement...tak jsem ji odepsal ja jsem dement ty si krava tesi me...za to mam ban??nespravedlnost dejte mi unban jeste dnes pls

  2. #2

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    vyliz si...s tema...srackoznima...cry topicama.....prdel!!...jeste dnes pls...

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin


  4. #4

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D nepiš už prosímtě. :)

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    no to je pravda...kdybys cetl..tak jsem psal ze ban dal dura...ale nezajima me kdo dal ban..ja chci unban..je to nespravedlivi..ona je krava..ale pred tim nez jsem to rekl (ona me vyprovokovala) tak rikala mikrakem ze jsem dement,ubozak,zalovnicek a bonzak...proste pokud mi nedate unban..tak je to fakt nespravedlivi..mam urcite plno svedku co tam byli...doufam ze sem napisou a podpori me

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    181

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Nedivím se ti kámo ;)

    Lucka nebanuje neprávem.

    edit : dura neměl dávat ban

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Mě se to nechtělo číst do konce. Přečetl jsem si první větu a tam stojí "Takze dnes mi lucca dala ban za urazku admina" tak proto. Ale to je jedno. Nevim, že se na to nevykašleš a pořád tě baví psát stížnosti.

    EDIT: Pokud nemáš důkazy, nemá cenu psát stížnost.
    Naposledy upraveno Svacinar; 09-09-11 v 21:19.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Kdyby byl prokazatelný důkaz..
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    bubne to byla jako ma podpora nebo si pro luccu?a jak to bude s tim unbanem?bude nebo ne?proste podle me je ten ban nespravedlivi stejne jako LUCCA!

  10. #10

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Tak že unban nebude :)

  11. #11

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    A ještě něco nejsem malá jsem starší než ty :P :P

  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    prokazatelny dukaz??bylo tam hodne lidi cekam az me podpori...prisaham ze vse co jsem napsal je pravda....a lucca to doufam potvrdi....proste ja vam to napisu...ta holka je krava krava krava....at je rada ze jsem nerekl horsi slovo omg..krava?co to je?dava mliko..mela mi rict ze jsem vul..co je na tom??omg..ta holka trpi nakym komplexem a tu si to chce dycky vymlatit...videl jsem uz plno banu od lucci nepravem...a tim padem budu ja psat na kazdy ban co od tehle male holcicky dostanu...nerikam ze vsechny bany jsou nepravem....ale neprijde mi normalni kdyz prijde admin a rekne ri zalovnicku..di si stezovat na forko...ma mi jit prikladem...a ne delat takovy********

  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    lucco takze se nepriznas kravko jedna??jak mam vedet ze prijde takova krava..prisla a behem ani ne minuty jsem mel ban...nic jsem si nenatacel...ale proste ban byl nepravem....a dura mi nemel co davat ban...chci unban...a ty se priznej omg...a mala?rikam ti tak ptz se tak chovas...nemuzes prijit na jail a rict cau...ona vsem musi posrat naladu.. a stiznosti?ty si psat budu dokud tahleta trapka nebude mit prava pryc

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Tak teď jsi si to pěkně pokašlal rehy. Až si to přečte Lucca, tak tipuju, že ti to prodlouží tak na tejden.

  15. #15

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Jezis prestan brecet jak malej picus, kdybys drzel hubu a nic nerikal, tak udelas nejlip a zadnej ban nemas... tim padem bys ted nemusel whinovat a delat ze sebe retarda.

    Minule si dostal taky celkem prisnej ban, tak by me zajimalo, co si jako kurva cekal, kdyz picujes znova? Ze se na tebe bude smat a delat, ze ji tvoje kecy nevadej, nebo jak?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •