Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 82

Téma: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

  1. #16
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    kdyby mi nerekla ze jsem dement atd..nic ji nereknu...vyprovokovala me...a vi ji jen branite..je mi to jasny...a ssafari..ja davam FK?ani nahodou dnes nepadl ani jeden FK muzes se zept at koho chces myslym ze svaca mi to potvrdi... a na rozdil od tebe simona umim dobre...a ty get stop..taky dobrej admin..ty zkus nekomu dat ban za vulgaritu omg....jinak dnes jsem byl asi na 7 map u T takze...to mi myslym taky svaca potvrdi..a jestli mi lucca ban prodlouzi tak instaluju ICQ a uz pisu kotlovo..ptz ta holka je na me moc proste....ban jsem dostal nepravem..a chci proste unban...

  2. #17
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    teda ne get stop ale flasch za tu vulgaritu..sory

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Rehy, já tě znám moc dobře, myslím, že víc jak 20 FK padlo určitě..
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Citovat Původně založeno rehy Zobrazit příspěvky
    lucco takze se nepriznas kravko jedna??jak mam vedet ze prijde takova krava..prisla a behem ani ne minuty jsem mel ban...nic jsem si nenatacel...ale proste ban byl nepravem....a dura mi nemel co davat ban...chci unban...a ty se priznej omg...a mala?rikam ti tak ptz se tak chovas...nemuzes prijit na jail a rict cau...ona vsem musi posrat naladu.. A stiznosti?ty si psat budu dokud tahleta trapka nebude mit prava pryc
    :-d :-d :-d

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    V tu dobu jsem byl na serveru. Videl jsem jen, jak lucca rikala neco rehymu pres mikrak furt, ale nevim co to bylo, protoze mi to u ni nejak chrci mikrofon. To je vse co ja jsem videl/slysel.

  6. #21
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    oh muj boze....tak ale...tady jako nerikam ze musis lhat bawsone...ale vypada to jako kdybys nechtel rict ze mi lucca nadavala atd...pls rekni pravdu...a pro get stop...ja uz jsem se simona naucil docela dost dobre...zadne FK nedavam....

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Jasný že nedáváš, a já jsem papež...
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  8. #23
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    na kolik stránek si myslíte, že se rozroste tenhle topic? ;) já si myslím, že tak minimálně na 10 :DD

  9. #24
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    ste normalni??safari teda ty asi nejsi normalni...jestli se chces provetrat tak jdi...ja dostanu ban za moc velkou aktivitu? :D:D:D no lol dej si facku...to je na me moc proste tohle..ty se prosim k mim dodatkum na forku ani nevyjadruj..nestojim o to...ale cekam az se vyjadri lucca...chci aby se uz konecne priznala...to mam mit jako celej den zaplej frapsa a cekat az prijde pani lucca??no to ne..za prvy nemam na to zbytecny misto a za druhy..i kdybych mel nechci mit v compu takovou kra**

  10. #25
    Banned
    Datum registrace
    May 2011
    Příspěvky
    181

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Citovat Původně založeno rehy Zobrazit příspěvky
    prokazatelny dukaz??bylo tam hodne lidi cekam az me podpori...prisaham ze vse co jsem napsal je pravda....a lucca to doufam potvrdi....proste ja vam to napisu...ta holka je krava krava krava....at je rada ze jsem nerekl horsi slovo omg..krava?co to je?dava mliko..mela mi rict ze jsem vul..co je na tom??omg..ta holka trpi nakym komplexem a tu si to chce dycky vymlatit...videl jsem uz plno banu od lucci nepravem...a tim padem budu ja psat na kazdy ban co od tehle male holcicky dostanu...nerikam ze vsechny bany jsou nepravem....ale neprijde mi normalni kdyz prijde admin a rekne ri zalovnicku..di si stezovat na forko...ma mi jit prikladem...a ne delat takovy********
    Lůůůca není žádná kráva ty bíííku.

    Lůůcu miluji takže ji chápu ve všech směrech mucQ

  11. #26
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    get stop si grey??a tak to teda klekam pred tebou papezi.... :D prisaham..naucil jsem se to....dneska ani jeden FK..precetl jsem si pravidla jailu...a ridim se podle nich...

  12. #27
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    A co jako čekáš? Že když sem příjdeš jak malej harant ve školce za vychovatelkou a budeš řvát, že ti Franta ukradl autíčko a nedáš pokoj, dokud ho nebudeš mit zpátky, myslíš, že s takovýmhle přístupem se s tebou bude někdo srát? Kdyby jsi to napsal civilizovaně a ne jako opice, možná by se tě i někdo zastal.

    Citovat Původně založeno rehy
    ja uz jsem se simona naucil docela dost dobre...zadne FK nedavam....
    To jo, vážně bych tě chtěl vidět, hrál sem jail tak 2 roky a stejně si tohle netroufnu říct..
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    Teprve dneska? No toto trvalo.. :D
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  14. #29
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    sude proc zrovna ty takovej normalni clovek chce luccu :D:D co jsi tomu bohovi udelal? :D:D asi hodne spatnou vec... :D:D ja nikomu nechci nadavat...ale ona me nadavala..takze...ona me muze a ja ne?

  15. #30
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    119

    Re: Lucca mala holcicka...namyslena...mysli si ze je neco vic kdyz je admin

    smile...simona umim na sto pro lip jak ty...to se nebudu s tebou hadat....ty jsi dnes daval taky dost FK dopadlo to tak ze jsme museli dat hromadne VD..a kdyz semnou lucca bez duvodu jako s opici jedna..tak tak budu i psat...nenecham si nadavat do ubozaku a dementu udelala ze me maliho fakana..prej zalovnicek...a od ceho to forko je ty jedna kr***??

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •