Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 47

Téma: Furien nový shop připomínky zde

  1. #16
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    Dal bych vzdy pri pripojeni na server volbu mezi použivat starý nebo nový shop menu.

  2. #17

    Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    Ale hlavne Hp a Ap, ale jinak vse nechat, protoze pri raschi jsou Ct uplne v haji..nemaji sancu

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    36

    Re: Furien nový shop připomínky zde

    Delik (y)

  4. #19

    Re: Furien nový shop připomínky zde

    jak sa pise v nazve je to len test .

    podla mna by sa mal nechat stary shop a len pridat nove guny a usp by sa dal kupit za 8oo dolarov
    riťky a edm

  5. #20

    Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    ale když si to tak vememe, tka to lidi navrhly sami :) čtěte odpovědi http://csko.cz/forum/showthread.php?14971-mek-deset

  6. #21

    Re: Furien nový shop připomínky zde

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    jak sa pise v nazve je to len test .

    podla mna by sa mal nechat stary shop a len pridat nove guny a usp by sa dal kupit za 8oo dolarov
    Suhlasim...A pridala by sa vacsina podla mna..+hpcka by som dal za 4000 :D

  7. #22
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    Ve starem shopu se se vsemi zbranemi spatne orientuje, proto jsem to rozdelil.
    EDIT: do turnaje tam necham stare menu, bude chvili trvat, nez se nastavi spravne ceny a dalsi veci
    Naposledy upraveno Kotel; 29-10-13 v 21:03.

  8. #23

    Re: Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    takže ako začať .. každý hráč, čo už ma niečo nahraté vie že keď sa rushuje tak prevažuje sila rushu za teroristov(furienov) ---> z toho vyplýva , že ct to majú ťažšie keď T rushuju .. tak poviete mi prečo sa da tento mod , KDE CT NEMOŽU kupovať hp a ani ap ?! za prve .. ct nemá spôsob ako prežije sek super knifom .. (dosť blbé na kotelne kde 80% hráčov kempí v rohu s SK a čaká kto pôjde okolo) za druhe, ap slúžilo na zmiernenie dmg knifom ale hlavne proti He granadom .. takže povecte mi ako sa podla tochto updatu hrať za ct keď neprežiju ani SK ani 2 dobre mierené hečka ?! ceny u teroristov či už na HE , SK alebo rôzne výbavy sa nezmenili .. takže totálne znevyhodnený su teraz CT ešte viac ako boli.. (bol som teraz chvilku v spekte na všetkých Furien serverov a na každom prevyšovali výhry Teroristov a kola trvali možno tak pol minuty lebo ich stále T rushovali . A ešte musím dodať , že som robil takú miny anketu, že komu sa ľúbi tento update ? všetci hrači čo odpísali povedali nie a jeden sa opýtal aký update.. :DD takže tak... ) no a ešte k tomu shopu za CT .. to čo už som vytkol že totálny nesúhlas stým, že neni možne získať AP a HP ale aj so niektorými zbraňami ktoré tam boli pridané.. väčšina hráčov si kúpi AK alebo Emku a ide na vec .. dobre síce niektoré zbrane čo tam boli pridané palec hore dobrý bonus .. ale tie ostatne ako su napr. škorpik alebo ta vrtačka neviem ich odborne nazvy lebo som to nikdy nepoužival.. :D sú podla mňa zbytočne . Dobre pravda je síce, že každého baví nejaká iná , každému ide voľačo iné, ale zbytočne ten shop ma viac otváracich menu aj keď je síce prehladny je to aj tak celkovo zbytočne .. A k tým Pištolám.. je pekne, že je tam pridané USP .. ale každý bol zvyknutý hrať s DGL a nie kupovať si ho v shope.. takže tým ktorym ide a baví ich DGL maju ďalšiu peňažnú nevýhodu, lebo si ho musia kúpiť .. takže opäť zvýhodnenie T teamu.. také zhrnutie k tomu shopu za CT .. zbrane sice dobry napad a dalo by sa na to zvyknúť, ale v inom umiestnení a v inom spracovaní .. sto percentne dodať AP a HP, lebo bez toho nemá zmysel hrať furien .. ptm také veci že nočne videnie si treba kupovať za CT ale za T nie.. fakt logika .. ptm take že smoke a flash za ct .. povecte mi jedno využitie flashu na furiene keď som CT ? šak hodím ho a kým to jebne tak za T obehnem 7x celu mapu ... ptm ešte ku skinom zbrani .. na čo tam davate skiny ? zbytočne veci .. kto chce si skiny stiahne nastavi a použiva.. jedine kto to tak asi robí su detičky ktoré sú napichané z toho že emka je ináá , awp vyzerá ako vysávač a podobne .. sú nepresne špatné, prezdobené... a vždy keď si ich chcem vypnúť nemôžem chvilu strielať .. takže úplne na pi** .. prosil by som o to aby boli skiny odobraté.. alebo opačnou formou že budem mať zakladané skiny a kto si ich chce zapnúť nech zmagne F13.. no a ešte take vyjadrenie k tomu že kolo sa skonči až keď umrie last T .. neviem koho to bol nápad a kto ho sem dal, ale furien admin to určite nebol .. dam príklad .. som T je mapa De_dust2_2006 .. zakempim sa na texturu ako niektorí hrači furienu to lúbia .. a nech sa pači hladajte si ma a volako ma zabite.. fakt dobrý nápad.. (dosť často jedávam pri PC najmä pri hraní furienu .. takže mam dobrý nápad ako tento neuveriteľne skvelý update využijem .. ) a ešte ten bug treba opraviť, že hrači sa napoja živy aj na konci kola.. :) takže tak na zaver.. neviem či som napísal všetko čo som chcel, ale už sa mi nechce pisať .. PS : buď to cele prerobte alebo to rovno dajte preč ... lebo na toto sa fakt nedá pozerať .. a myslím, že veľa dobrých hráčov by to prestalo hrávať kvôli takejto debilovine ako sem bola pridaná.. ďakujem za pochopenie s Pozdravom hrač Sle[Z]oO =(^.^)=

  9. #24

    Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    Ahojte

    Caka vas negativny komentar

    Na fore bolo vela zaujimavych napadov, co vylepsit, co upravit, aby to slo...
    Na celom svete, v kazdej situacii ale plati, ze cim mensia zmena, tym lepsie
    Ludia boli na to, co tu bolo zvyknuti a podla mna bol pomer sil CT T vyrovnany najviac ako mohol... ku tomu dokonca ziadne pripomienky neboli

    Preco boli dobre navrhy zamietnute argumentami "na co si zvykat na nejaku novu vec" a pri tom uvediete takuto drasticku zmenu len tak? A este pritom su tu komentare od Kotla, ze sa to uz bude len doladovat? WTF?

    CT nemaju HP/AP? Ved furieni ak rushnu s granatmi dobre, tak dokazu zabit 1/3 CT a teraz ani nemusia rushnut dobre a sundaju vacsinu... Pretoze CT sa ani nestihnu rozutekat... A nestihnu nic kupit v takom spomalenom shope
    V tom shope bordel podla mna naozaj nebol... kazdy aj tak kupuje tu svoju zbran, novy clovek si zvykne, na akych tlacitkach ju ma a ked chce kupit inu, netrva dlho najst to tam.. urcite kratsie, nez chodit cez toto menu
    Toto menu zrychlo o 5% tych novych, ktorych je tam tak 10% a spomali zvysnych 90% hracov o 100%

    TAKUTO BRUTALNU ZMENU TAM DRBNUT LEN TAK? NAOZAJ?

    Navyse, ako tu niekto pisal, tiez mam problem s pingom od updatu... pred tym som mal ping pod 15 za kazdyh okolnosti... nie som nahlupli, viem, ze nic nestahujem a nikto iny napojeny na wifine takisto

    Rad som si tento mod zahral, ked som prisiel vecer zo skoly a nemal som uz na chuti moc ineho nez si oddychnut, ale myslim, ze mam dobry dovod prestat hravat

  10. #25
    Nováček Avatar uživatele Benjur
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    53

    Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    Neviem prečo každý píše že CT nemaju možnosť kúpiť HP/AP ..... Ja som mal ešte nabindovaný /shop na F1 a teraz keď stlačim F1 alebo napišem /shop tak si pekne môžem kupiť Hp , Ap a antiflash
    by : Tachy steam
    „Nie je lepšia škola života, než môcť zblízka a dlhodobo sledovať hlupáka vo vedúcej funkcii. Potom totiž jasne vidíte, ako sa veci nemajú robiť.“- Norman Schwartzkopf

  11. #26

    Re: Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    Lee : ale myslim, ze mam dobry dovod prestat hravat
    Slezo: a myslím, že veľa dobrých hráčov by to prestalo hrávať kvôli takejto debilovine ako sem bola pridaná.
    lee to vystihol a ma pravdu .. spravte stym niečo prosim a to čo najskôr..

  12. #27
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    Hp i AP sli kupovat a pokud ne, tak jste asi zrovna hrali mapu, kdy to neslo. Tim padem tahle diskuze ztraci smysl, protoze tam byly chyby a nic jineho se zde ani neresi. Po turnaji se uvidi.

  13. #28

    Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Hp i AP sli kupovat a pokud ne, tak jste asi zrovna hrali mapu, kdy to neslo. Tim padem tahle diskuze ztraci smysl, protoze tam byly chyby a nic jineho se zde ani neresi. Po turnaji se uvidi.
    Vidim este velky problem v UPS namiesto DGL s ktorym na takej D2 nemam sancu antirushnut...
    Aky je dovod vymenit deagle za upsko?

  14. #29
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    USP jsem dal pryc, protoze je udajne silnejsi nez deagle, pak bude v shopu.

  15. #30

    Odpověď: Furien nový shop připomínky zde

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    USP jsem dal pryc, protoze je udajne silnejsi nez deagle, pak bude v shopu.
    Tak sa musim ospravedlnit za moj rage... Bral som to s tymi upravami tak, ze "ked nas niekto silne presvedci, tak tam este mozno daco zlacnime o 100$" a nie, ze rozumne argumenty budu prijate

    USP uz len tabulkovo nie je silnejsi... demage ma tretinove az polovicne oproti DGL, porovnajte:
    http://counterstrike.wikia.com/wiki/KM_.45_Tactical
    http://counterstrike.wikia.com/wiki/Night_Hawk_.50c
    A s USP hlavou na armorovaneho furiena kill nedam... Pritom ked furieni rushuju, tak viac ako raz furiena ani netrafim...

    Urcite USP silnejsie ako deagle neni...

    Po tychto dvoch veciach mam teda uz len malu vyhradu... bezne mi nakup trval 6 tlacitok s tym, ze mam bind, no v tom novom shope by som robil klikov asi 20
    Musi tam byt lepsia cesta ako sprehladnit ten shop, ak to je take dolezite, no podla mna mat 2 stranky shopu naozaj take zle nie je
    Zoradit to nejako logicky (typ itemu/zbrane) pripadne abecedne by bolo asi najlepsie riesenie

    Arogantne sa povazujem za rozumneho cloveka a na furien serveroch mi zalezi

    Rad by som bol pri pripadnych zmenach/pomohol ich tvorit

    Nie som zastanca nazoru "Takto to bolo dobre, nehajme to tak chlapci", kedze na dobre zmeny sa prist da

    Je mozne, aby som sa na tom podielal?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •