Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Furien Update

  1. #1

    Furien Update

    FURIEN UPDATE
    Ahoj, update je celkem dobrý a lidi si zvyknou a ještě se to snad dodělá... Akorát bych se chtěl zeptat jestli je to na stálo, jestli to nenavazuje na RS RANKU. A zkrátka jestli to není začátek celého nového upgrade. Ale je už přehnáne že CT mají HE a takéto věci, dám příklad : Bude kempit nějaký furien CT tam hodí granát a odhalí nebo zabije Furiena. Což se mi zdá poněkud špatné. Také by se hodilo, aby CT mohli nakupovat po celé mapě. To že CT mají nightvision je dobrá věc... Ale potom také ceny nějakých věcí AWP stojí 8000,- a kulomet 5000,- To je trochu divné :) Potom místo deagle USP ? To je asi to nejhorší, deagle byl akorát. S USP zabít furiena je jak dát headshot AWP Sle[Z]ovi při strafech ! Takže bych deagle vrátil... Děkuji za pozornost .:)

    cooltext1257863163.png

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2013
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Furien Update

    Ahoj nevim jestli to sem patři ale včera večer ste dali nove menu na furien 4 mislim a bili tam nove skini zbrani a mne a par dalsi lidem se to libilo mohli bi ste to tam vratit nebo spon skusit na 1 den moc moc moc oto prosim dekuju

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Rail
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Střílecí
    Příspěvky
    465

    Odpověď: Furien Update

    Citovat Původně založeno 4everAlone! Zobrazit příspěvky
    FURIEN UPDATE
    Ahoj, update je celkem dobrý a lidi si zvyknou a ještě se to snad dodělá... Akorát bych se chtěl zeptat jestli je to na stálo, jestli to nenavazuje na RS RANKU. A zkrátka jestli to není začátek celého nového upgrade. Ale je už přehnáne že CT mají HE a takéto věci, dám příklad : Bude kempit nějaký furien CT tam hodí granát a odhalí nebo zabije Furiena. Což se mi zdá poněkud špatné. Také by se hodilo, aby CT mohli nakupovat po celé mapě. To že CT mají nightvision je dobrá věc... Ale potom také ceny nějakých věcí AWP stojí 8000,- a kulomet 5000,- To je trochu divné :) Potom místo deagle USP ? To je asi to nejhorší, deagle byl akorát. S USP zabít furiena je jak dát headshot AWP Sle[Z]ovi při strafech ! Takže bych deagle vrátil... Děkuji za pozornost .:)

    cooltext1257863163.png
    Smím se jen zeptat o co jde? Úplně jsem to nepochopil... Hraji na furienu, byl jsem na něm i dnes a nic se nezměnilo. Tak co to je? Pokud jsem něco pochopil špatně tak se předem omlouvám, ale absolutně nechápu kde je tedy ten "update".
    Kdyby někdo mohl mi to trošku vysvětlit. Díky moc :)

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Rail
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Střílecí
    Příspěvky
    465

    Odpověď: Furien Update

    Omluvám se už jsem to pochopil... :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •