Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Ping na steamu.

  1. #1
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272


    Ping na steamu.

    Nejsu žádněj ajťák a doufám že se mi moc nebudete smát. :D Udělal jsem si takovej test,připojil sem se na server a čuměl do země-->ping 20, ovšem když sem se začal rozhlížet po mapě ping vystřelil mezi 100-200...Opravdu netuším čím to je,reinstaloval sem csko aj winy..Vyzkoušel sem to také na NS a ejhle,ping 16-30 a nikdy víc. Jsem celkem zoufalej,hledal jsem všude možně,ale fakt nevím. Každá rada dobrá.

    Díkes za odpovědi. :O

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: Ping na steamu.

    Citovat Původně založeno Eustral!en Zobrazit příspěvky
    Nejsu žádněj ajťák a doufám že se mi moc nebudete smát. :D Udělal jsem si takovej test,připojil sem se na server a čuměl do země-->ping 20, ovšem když sem se začal rozhlížet po mapě ping vystřelil mezi 100-200...Opravdu netuším čím to je,reinstaloval sem csko aj winy..Vyzkoušel sem to také na NS a ejhle,ping 16-30 a nikdy víc. Jsem celkem zoufalej,hledal jsem všude možně,ale fakt nevím. Každá rada dobrá.

    Díkes za odpovědi. :O
    Podobné chování se už tady řešilo asi v 5 tématech. Jeden z nich http://csko.cz/forum/showthread.php?...blemy-s-CS-1-6. Na možné řešení jsem tam odkázal, tady je taky možnost http://csko.cz/forum/showthread.php?...245#post199245.

    Citovat Původně založeno See me Zobrazit příspěvky
    Hele né že bych ti poradil ale využiju tohoto vlákna. Mam NS a když se připojím na server tak zhruba každých 5 minut ping vystřelí na 100-3000. Internet mám v pořádku. Budu rád když mi poradíte. Eustral!ene promiň že to píšu sem.
    Ty mě poslední dobou fakt dostáváš. Pokud máš problém a k tomu ještě očividně jiný, založ si vlastní téma. Ještě se mu omluvíš, že to píšeš do jeho tématu... A ne, pokud ti ping takhle vystřelí, nemáš internet v pořádku.
    Naposledy upraveno 3necky; 30-10-13 v 10:56.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  3. #3
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272


    Re: Ping na steamu.

    Pročetl jsem si to,ale nic nepomáhá.Zkusím tam nacpat ubuntu a pokud to nebude pracovat ani tam,tak už fakt nevím.

    e: Na ubuntu to jelo,zkoušel jsem to dát z5 na w7 a už to zase šlape tak ja má. Lock
    Naposledy upraveno Eust.; 31-10-13 v 12:27.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •