Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 45

Téma: Zadost o prava - PRIJATY

  1. #31
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Zadost o prava

    Od Jerryho:

    Citovat Původně založeno 3k a Jerry
    Přeji příjemnej večer píše se 12.11 a mě opět nedalo po delší době se vyjádřit k žádosti ..
    Dokonce nevím k čemu se první vyjádřit, myslím že tu palcovu aferu asi ani brát v úvahu nemusím.
    Začnu asi tímhle..
    Ciper to tu jednou posral pokud se nemýlim ne ? A neni tu o tom ani čárka.....
    Já myslím že ciperovu historii zná teměř každý a pokud ne a přesto by se tady někdo takový vyjádřil, tak by to bylo smutný kdyby dal rozsudek kvůli tomu co slyšel a jakej si o tom udělal obrázek a přitom tu vůbec ješte nebyl..
    Co se týče těch vyjádření líbí se mě jak to jde vlakově za sebou, to mě chcete říct že po tom co padlo první ne jste sebrali odvahu a napsali svuj nazor ?
    Jinak jak DarkAspektuv tak Dtruv post maj něco do sebe jen jsem nečekal Dtr že klesne na uroveň vyjadřovaní na kterou na mě den zpět vytáhl velkej kluk Byznis, který se taktež ohaněl výrazem tupe - retardované dítě což mě přijde jako nejvíc ubohá nadávka, vytahovat se věkem je i pod uroveň ovladaní v postech flashe, když použije každe 15 slovo pičus nebo něco podobnýho, ale ukazuje se jen že stále takových postu je víc a víc, vsadím se že to napsat naruby tak Dark dostan minimalně 14 dní za to že tu urazil admina..
    To bylo to co jsem si nemohl odpustit..
    Co se týče více šancí myslím si že pár takovejch tu bylo jako Buben, Zbot apod. jen narozdíl od cipera nedostali perma ban za reklamu k čemu zachvílku dojdu ..
    Volny mi to neni, nedokazu si predstavit, ze v admin foru ctu prispevky cypera. ;)
    To je nějaka novinka že do AF vidí CHH ?
    A jsem rád že su vyjádří někdo jako ZombieBot, který je nejvíc aktivní admin pro furien a bb servery to se musí uznat i když tvoje zaujatost tě nejspíš donutila se přidat, každopadne právo na názor máš o tom žádná :) Ten ti neberu jen mě to trochu nesedí..
    + Málem bych zapoměl když jste proti nebo klidně pro, tak svuj názor dejte vědět najednou a nepište tu 10x že ani přes mrtvolu, akorát tak ukažete svoji zakomplexovanost proti osobě nic víc ..
    A teď konečně k žádosti..
    Ciper hh povím vám jeden příběh jak to vlastně bylo..
    Byl nebyl jeden Ciper chlapec dostal práva adminoval tu přibližne 8 - 10 měsícu, pak mu mamka jednoho dne koupila pixlu marťanku.
    Ciper si na nich udělal takovou závislost že si co chvíli protiřečil a pořádne nevědel co chce, poté mu kotel odebral na požádaní práva.
    Však vzpomínky se vrátily a Ciper si nějak uvědomil že nemět práva je pěkne na nic tak si o práva znovu požádal a kotel mu je dal po druhé.. Pak opět začál být tenhle mladý člověk ovládan čertíkem na ramenu a nechal si od kotla vzít práva po druhé..
    Poté jeho boj s marťánky dále následoval, ale Ciperov1 došlo že bez práv to nejde tak požádal u kotla po 3, ale kotel řekl CIPERE DOST! Jelikož bez furíku nemohl vydržet a dostal šanci si přitvořit furien server k obrazu svému co se týče pravidel a modu celkově, tak chvílí adminoval na nejmenovanej portálu, jen chyběli lidi tudiž udělal cituji "největší debilovinu v životě" a asi 2x hodil reklamu do chatu na serveru kotelny ha bam ! Ciper se nepohodl s vedením nejmenovaneho serveru, na kotelně měl bam a co teď .. Uvědomil si že kotelna je stejně nejlepší portal a proto se rozhodl zažádat o unban, který nejprv nedostal tak hrál s jinou IP nikdo o něm nevěděl a nakonec měl povoleno hrát.. Uplynul asi rok a nějakej měsíc a Ciper hraje potichu na serveru s real nickem bez problému..
    Takže když to shrnem..
    -
    Když to vezmu všechny žádosti tak to chce 5 šanci ? Krapec moc už..
    Ten perma ban co měl za reklamu dělá svoje
    Marťánková aféra ..
    Ale vše to byla minulost
    +
    Několikrát první v ranku na furienech ..
    Oddanost serveru nebojím se že by se sral k jailu nebo někde jinde
    1r + několik měsicu je naprosto v pořádku a žádny bordel nedělá
    Co se týče skilu na bb tak staví asi nejlepší campiky co znám :D
    Chce jen CHH, protože kdyby chtěl přístup do AF tak bych mu řekl že je blázen..
    Věřím že je to člověk, který by si hleděl jen hlášení a plynulosti hry..
    Na jednu stranu 5 žádost na kotla na druhou jeden z mála lidi u kterých veřím že se opravdu změnili, přece jen dostal ban za reklamu za což je mnohem víc odsuzovan než lidi, kteří mají oprávněny ban na NS za hacky a mělo by tu být sněma vytřena podlaha..
    Takže odemně má jedno nevýrazné ANO, protože je to člověk kterému veřím a pokud by sklamal, což nemyslím že by dělal tak, se dá sním tak vytřít že si tu ani nezahraje ..Doufám že jsem svoje pro dostatečně oduvodnil a užijete si palečkovanou ..
    S pozdravem

    3k a Jerry
    Čerpáno z knihy 1000 a 1 Jerryho příběh..
    Omlouvám se za všechny gramatické a překlepové chyby ..

    Edit by Jerry:"Rád sportuji spíš posiluji" Dokonce ciper si tu udělal srandu i sám ze sebe páč tohle bude asi to jediné co mu neveřím :D
    Naposledy upraveno vikernes; 12-11-13 v 18:42.

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Zadost o prava

    Já ti něco povim Jerry, já jsem si to zde kdysi posral jednou (dvakrát maybe, ale to druhé se odvíjí od toho prvního), ale dělal jsem vše pro to, abych to odčinil. Já vůči němu zaujatý nejsem, mám jen obavy, aby to nedopadlo jako posledně, předposledně a předpředposledně. Kotel se s ním kolikrát spálil. Navíc, řekl bych, že tohle spíš záleží jen na Kotlovi. A jak víš, že mu jde jen o Furien a BB?

    E: Ale zase na druhou stranu, kecat do toho nebudu, stejně jsem poslední dobou úplně mimo, protože nemám moc času na hraní. Pokud by se jednalo jen o CHH na fůrijeny a bejsbildr, tak možná přimhouřím oko. Takže spíše než proti jsem něco mezi tím.
    Naposledy upraveno ZombieBot; 12-11-13 v 22:20.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  3. #33
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Re: Zadost o prava

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Já ti něco povim Jerry, já jsem si to zde kdysi posral jednou (dvakrát maybe, ale to druhé se odvíjí od toho prvního), ale dělal jsem vše pro to, abych to odčinil. Já vůči němu zaujatý nejsem, mám jen obavy, aby to nedopadlo jako posledně, předposledně a předpředposledně. Kotel se s ním kolikrát spálil. Navíc, řekl bych, že tohle spíš záleží jen na Kotlovi. A jak víš, že mu jde jen o Furien a BB?
    Protože nic jinýho nehraji?

  4. #34

    Re: Zadost o prava

    Hej tenhle thread je plnej mrtvol vstavajicich z hrobu koukam, me uprimne je to treba uplne jedno a to tady jezokawsudu znam dost dobre, beztak nebude mit pristup do admin fora a prava jen na nejakej furien, kam nikdo nechodi, protoze se tam na hlaseni sere, ano seru na nej taky :3 kazdopadne kdyz dostane cheathuntera, tak z toho on nebude mit vlastne nic, jedine free slot a pristup do banlistu na webu, kde kdyz vybanuje pulku kotelny, tak se to za 5 minut fixne a jezok uz si nezahraje, takze je to vlastne burt a plus pro nas. At se o to stara, kdyz o to tak stoji, kopnout ho muzem vzdycky, kdyz si bude vyskakovat, muze vlastne jenom mile prekvapit, kdyz bude hodny jezecok, posral to tu uz dostkrat, tomu se nikdo divit nebude, kdyz se mu to povede znova. :---)

    A jentak btw, prijde mi celkem vtipny, kdo se tu kolikrat ozyva, ze nekdo jinej neco posral, kdyz sam ma minulost, jakou ma a zaslouzil by permaban, jako treba ja ale ja muzu, to je neco jinyho, na to pozor, protoze kdyz neco udela Flash, tak mu to projde, nikdo jinej ale nesmi! Dakujem za pozornost, gn0b :3

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Odpověď: Zadost o prava

    [SIZE100]proti[/SIZE]

  6. #36

    Re: Zadost o prava

    Za me P R O

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Zadost o prava

    Na BB je skoro stale, a treba tam viac adminov. Ja by som to snim skusil na ten BB. PRO.

  8. #38
    Server admin Avatar uživatele Milk
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    852

    Re: Zadost o prava

    Já sem Proti.
    Občas streamuju nějaké turnaje/ jumpy/jb, nebo jiné hry, tak tam nezapomeňte dát follow :D

    Jak jednou řekl jeden moudrý majitel: "Je to jen hra a cokoliv jiného má větší význam."

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Zadost o prava

    Všichni víme, co má v rejstříku, to už nemusíme rozebírat, slyšeli jsme to hodněkrát. Mohli bychom se na to podívat spíše z té lepší stránky. Je to velmi aktivní a zkušený hráč, a můžeme si u něj být jistí, že když dostane práva CHH na daném serveru, taky tam zůstane. Což se o mnoha lidech říci nedá. Navíc nechápu jak by mohl uškodit, když do AF přístup mít nebude, a pokud by banoval neprávem nebo jakkoli narušoval chod serveru, práva mu mohou být kdykoli bezpodmínečně při stížnosti odebrána. Defakto tady jde jen o princip, že něco dávno provedl a od té doby už ho prostě nemají někteří rádi. Za splnění výše zmíněných podmínek nejsem proti aby spravoval servery.
    Naposledy upraveno Leryx; 29-11-13 v 10:50.

  10. #40
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Zadost o prava

    Citovat Původně založeno Leryx Zobrazit příspěvky
    Defakto tady jde jen o princip, že něco dávno provedl a od té doby už ho prostě nemají někteří rádi. Za splnění výše zmíněných podmínek nejsem proti aby spravoval servery.
    Defakto si rovnou může podat žádost i jur0b, bawson, greg, karl0s, ufousek a ostatní co kdy něco provedli :).

  11. #41
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Zadost o prava

    Defakto mě už připadá že si vážne stojíš na drátě .. To ti stále nedošlo že jur0b se stále chová jako dement, ufous byl uplně jiná liga to s ciperem vůbec nepleť prosimtě dohromady.. Jestli ti to nedošlo což sleduju že zatím ne ,tak Ciper je tu víc jako rok naprosto bez problému, zatímco zmíněnej satanuv poskok a blbeček si tu zatím zakládá další a další učty a je jasné že se dohromady nedá i kdyby ho něco trefilo do hlavy.. Každopádně co mě zajimá nejvíc je to proč se vůbec do toho tak sereš ? Za tenhle rok si dal 4 perma bany a poslední v červenci..O co ti vubec ide ? Momentálně seš prospěšnej asi jak MaGi, tak proč někomu zakomplexovaně bránit v tom aby upravoval servery a neutekl na jine, když sám očividně na to nemáš náladu / čas ..
    S pozdravem váš radikál a flejmista..

    By 3k a Jerry

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Zadost o prava

    Citovat Původně založeno Janoska Zobrazit příspěvky
    Takovýhle post jsem čekal už včera, jelikož si člověk z dob bawsonových a spol že.Zrovna ty mi něco řikej o cirkusu





    A další, tak mi prosimtě ty o cirkusu nic neřikej.
    A upřimně si myslím že tě proti mě někdo poslal, jelikož si teď nedal 3 mesíce ani jeden ban.

    E: A myslím si že tobě muže být uplně volný jestli dostanu práva nebo ne, vůbec se nezname, já nevím jaky si ty a ty nevíš jaký sem já.Ano si admin mužeš se vyjádřit, ale nechapu to když sme se vůbec nesetkali na serveru.
    Ani za zlate prase tohle tu bylo byl to snad nejvetsi fail v dejinach kotelny aspon co si pamatuju dostal jsi pro sand od vsech novejch adminu kteri tu jsou ale temer vsichni stari admini te poslaly tam kam slunce nesviti bez se dal venovat furienu a bb ale bez prav nebo to dopadnej ako posledne
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Zadost o prava

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    Ani za zlate prase tohle tu bylo byl to snad nejvetsi fail v dejinach kotelny aspon co si pamatuju dostal jsi pro sand od vsech novejch adminu kteri tu jsou ale temer vsichni stari admini te poslaly tam kam slunce nesviti bez se dal venovat furienu a bb ale bez prav nebo to dopadnej ako posledne
    ale temer vsichni stari admini te poslaly tam kam slunce
    Super, jmenuj mě všechny staré adminy, kteří do téhle žádosti napsali proti a můžem se kouknout na to kolik banů dali za tenhle rok..

    bez se dal venovat furienu a bb ale bez prav
    Je super že se nabere hromada adminů na furieny, ale to že zachvílu přeletí na JB ( a ostatní mody) už nikdo neřeší.
    A když výjmečně nekdo hraje pouze módy, kde si o práva žádá tak se vytáhne rok a půl starý problem ( člověk se přece nikdy nezmění ) a zakomplexovaně si bude stále stát za svým i když to už pravda dávno néni. Právo na názor ti samozřejmě nikdo nebere, ale přišlo mě že sis nepřečetl žádne posty předím a člověk se pak musí opakovat dokola ..
    Jinak by ses mohl taky dál věnovat gramatice..
    Vím že já obzvlášt nemám do toho co říkat, ale co post to většinou nějaka gramatická perla, ale to sem nepatří.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Zadost o prava

    Psal jsem to do AF, tak aby v tom nebyl bordel napíšu to i sem. CHH bych mu zkusil dát. Ztotožnuji se s názorem Flashe, o pár příspěvků výše.
    Naposledy upraveno Giussepe; 14-12-13 v 20:40. Důvod: syntaktická chyba

  15. #45
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Zadost o prava

    Toto dorieši už iba kotel.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •