Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 45

Téma: Zadost o prava - PRIJATY

  1. #16
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Re: Zadost o prava

    Citovat Původně založeno dtr Zobrazit příspěvky
    Doufám, že je to jen hloupá shoda nicku, protože jestli ne, tak budu dělat všechno proto, aby tě admin práva obešly velkým obloukem.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...ighlight=Ciper
    http://csko.cz/forum/member.php?104-Ciper
    Ahoj, ano sem to já, nikdy sem netajil že to nejsem já.Už to bude cca druhej rok od toho co se to stalo, byla to blbost, ale zrovna ty mi toho moc řikat nemužeš viz http://csko.cz/forum/showthread.php?...E1dost-o-unban Pač cheaty a reklama je velky rozdil nemyslis?
    Ale to tu neřešíme.Já žadam o práva (o chh) z jednoho prostého důvodu, že jsem jsem jeden z male u kterých je jistý že daný mod na kterej chci požadat o práva neopustím.
    Ostatním děkuji za vyjadření.
    Naposledy upraveno Cip3r; 09-11-13 v 22:14.

  2. #17
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Odpověď: Re: Zadost o prava

    Jo no, ale zas tak moc velký rozdíl to není, když já jsem modrý a ty jsi všemi zavrhnutý cyper nemyslíš ? Po několik tvých žádostí wSudu jsi se z ničeho nic zjevil v admin fóru a když už jsi ta práva měl, tak jsi předváděl takový cirkus, jako ještě nikdo před tebou. 3x si poemoval a nechal sis vzít práva. Po třetí to bylo rovnou s tím banem. Pak už je tu jen pár threadu, ve kterých jsi vlastně projevil svou inteligenci :
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...23367%3Bj-fayl
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...ll=1#post99938
    Je mi jasný, jak ses změnil a že jsi teď úplně jiný člověk, ale prostě svých šancí už jsi tady měl dost a byla by chyba ti dávat další.

  3. #18
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Zadost o prava

    Citovat Původně založeno dtr Zobrazit příspěvky
    Jo no, ale zas tak moc velký rozdíl to není, když já jsem modrý a ty jsi všemi zavrhnutý cyper nemyslíš ? Po několik tvých žádostí wSudu jsi se z ničeho nic zjevil v admin fóru a když už jsi ta práva měl, tak jsi předváděl takový cirkus, jako ještě nikdo před tebou. 3x si poemoval a nechal sis vzít práva. Po třetí to bylo rovnou s tím banem. Pak už je tu jen pár threadu, ve kterých jsi vlastně projevil svou inteligenci :
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...23367%3Bj-fayl
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...ll=1#post99938
    Je mi jasný, jak ses změnil a že jsi teď úplně jiný člověk, ale prostě svých šancí už jsi tady měl dost a byla by chyba ti dávat další.
    Takovýhle post jsem čekal už včera, jelikož si člověk z dob bawsonových a spol že.Zrovna ty mi něco řikej o cirkusu

    Citovat Původně založeno dtr Zobrazit příspěvky
    Moc pjekně to nevipadá !
    Citovat Původně založeno dtr Zobrazit příspěvky
    neopravuj mje, umým psát česki !
    Citovat Původně založeno dtr Zobrazit příspěvky
    no tak vydyz se umym psat ceski tak my tu neflamuj muj tryk z oblohou !
    Citovat Původně založeno dtr Zobrazit příspěvky
    Kdibi ktomu aspon nekdo neco psal :( ale nyc, asy se Vam to nelyby.
    A další, tak mi prosimtě ty o cirkusu nic neřikej.
    A upřimně si myslím že tě proti mě někdo poslal, jelikož si teď nedal 3 mesíce ani jeden ban.

    E: A myslím si že tobě muže být uplně volný jestli dostanu práva nebo ne, vůbec se nezname, já nevím jaky si ty a ty nevíš jaký sem já.Ano si admin mužeš se vyjádřit, ale nechapu to když sme se vůbec nesetkali na serveru.
    Naposledy upraveno Cip3r; 10-11-13 v 11:59.

  4. #19
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Zadost o prava

    Posli sem cely ten thread, neslusi se takhle vytrhavat z kontextu :D. Poslali me na tebe, jasne no. Volny mi to neni, nedokazu si predstavit, ze v admin foru ctu prispevky cypera. ;)

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Zadost o prava

    Ciper to tu jednou posral pokud se nemýlim ne ? A neni tu o tom ani čárka.....
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Zadost o prava

    Ja som proti. Na zmeny osobnosti na tomto portaly neverim.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  7. #22

    Re: Zadost o prava

    http://csko.cz/forum/showthread.php?8202-%8EU - Bud rad, ze tu jeste hrajes. Rozhodne proti.

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Zadost o prava

    Proti

  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele PRAETORIAN
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Dobříš
    Příspěvky
    321

    Re: Zadost o prava

    Ciper zde už ukázal co dokáže viz pernament za reklamu na jinej portal,spam atd.tohle je asi třetí učet na forko na první je blok na web.proti

  10. #25

    Odpověď: Zadost o prava

    Citovat Původně založeno Kazki
    Tak to proti moze pisat asi iba ten, co nebol s Ciperom ingame alebo nema vobec ziadny nazor (Facened - zmenene pro na proti, po tom co videl proti ostatnych adminov, ktory s nim v zivote nehrali), kazdy kto s nim hra, vie, ze sa zmenil a take kraviny uz neurobi, viz. nazor adminov z Furienu. Od tych jeho "failov" ubehla mrte dlha doba - presne 2 roky. Hravam s nim denno-denne a sprava sa uplne normalne. Jolo keby si s nim hral tiez, tak by si zacal verit v to, ze hraci na tomto portali sa menia... naviac na Furien nie je nikto vhodnejsi ako on + je u neho zarucene, ze neprejde na ten super JB ako vacsina adminov, ktory ziadali na Furien (noirbun, dexter). Neviem preco to vsetko zbytocne rozmazavate a pisete blbosti okolo toho, ze robil kraviny, to uz je daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavno za nim a urobil za tym HRUBU CIARU. Myslim, ze by toho CHH mal dostat a ja som Pre, a tento nazor mi nikto nevezme.
    klidně, ale bez přistupu do AF ( CHH )
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  11. #26
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195

    Re: Zadost o prava

    Kazki nevidí do af čiže asi ani nemá význam sa k jeho tardpostu vyjadrovať

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Zadost o prava

    Já jsem rozodně proti. Většinu PRO máš od nových adminů - neví, kdo jsi, co jsi.

    E: Darwine: ty prosimtě mlč, díky. :D
    Naposledy upraveno ZombieBot; 11-11-13 v 17:53.

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  13. #28
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Zadost o prava

    Citovat Původně založeno DarkAspect
    Tím že ZombieBote napíšeš, že má pro hlavně od nových adminů, tak se vyjádřím já, protože admin jsem byl, znám ho ,vím co udělal, takže go for it. To že vám tu přiznal kdo je je obrovský +, vypátrali byste to možná, možná ne, viz. Kroxy. To s tím poslaním dtra na Cipera má něco do sebe, má averzi proti lidem co udělali blbost, přitom on sám tu dostal druhou šanci, když zapl haxy. Řekl bych že to byl Venny, Greg, či Bawson? Who cares... Jde o to, že někteří z vás už do hry ani nechodí a jen maj modrej kabát a píčujou jen vidí něco na kom by se mohli svýst a zvyšít si tak už velký ego. Chce cheathuntera, tak nebude vidět ty vaše hejty na něj, tak ho nechte, práva rozšiřovat chtít nebude, to vím, furien je jeho druhej chlívek. Nepřekvapuje mě to, spíš mě to utvrdilo v tom, že přestat hrát na kotelně byla nejlepší věc, co sem mohl udělat. Vy chyby nemáte, nobody is perfect, but we are nobody. Žeby? kazki má taky možnost na názor, jako každej ostatní, tohle shazování, na to vás užije. Keep calm and ego Down. Die in hell, bye.
    ___

  14. #29
    Stálý člen
    Datum registrace
    Feb 2011
    Příspěvky
    614

    Re: Zadost o prava

    @*NPSM*Sk!!!!3r alias vše vědoucí dítě darkaspect^^
    Mám averzi proti lidem, kteří jsou natolik retardovaní, že nejsou schopni využít svý pátý šanci v řadě. To, že se cítíš tvrdě, když na mě vytáhneš mojí druhou šanci z tebe udělalo akorát ještě většiho krypla, než jsem si dosud myslel. Dostat druhou šanci v době, kdy retardovaný děti jako jsi ty a zbytek téhle crew ještě strašilo v sedmý třídě na základní škole a kdy kotelna měla sotva pár serverů se nedá srovnat s ciperem, nebo tebou. Docela mě mrzí, že se dění tady na kotelně nepíše do kronik, aspoň by každý věděl kdo je kdo a žádný darkaspect ani ciper by tady nestrašil. S tím, že přestat hrát na kotelně je ta nejlepší věc, kterou jsi mohl udělat naprosto souhlasím a s klidnou duší mohu říct, že kotelna o nic nepřišla.
    Dostat jednu šanci je jedna věc, ale dostat ty šance čtyři a ještě žádat o pátou mi přijde trochu přes příliš. Teorie o tom, že mě někdo poslal zdissovat je trochu debilní a to z toho důvodu, že s bawsonem a gregem jsem se snad nikdy o ničem nebavil a vennyho dění tady naprosto nezajímá. Navíc proč zrovna bawson a greg ? Vždyť ještě nedávno ti dva a ciper byla trojka jak z amerického filmu s jménem cs-site.
    Vzpomínám si, jak vysela v admin fóru ciperova žádost o unban ve které se snad nikdo nevyjádřil, že je pro, tak mi kurva vysvětlete jak tenhle člověk může mít ještě takovou drzost na to, aby žádal o práva ? Teď bych asi měl přidat nějakou anglicky psanou frázi, abych se mohl cítit stejně nadřazeně jak to děcko nademnou, ale asi jsem na to moc línej, tak napíšu jen cYa :*.

  15. #30
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Zadost o prava

    Pokrytectví je strašná vlastnost.O tom proč sem vlastně hrál nějakou roli na cs-sajtu mělo význam, najít škodnou co vynaší gregovi z AT z kotelny.
    V té době jsem opravdu práva mít neměl, jelikož začít střední a adminovat pro mě nešlo dohromady.Nátlaky z bawsonových a ufouskových keců+škola sem nevydržel, tak sem udělal několik kravin za které se doteď stydím, začal se chovat jako idiot, nasledovalo odebraní práv a skončila tím důvěra na straně kotla, práva mi po 3 zpět nechtěl dát, tak jsem chtěl hrát jinde, kde byl jurob, což je ****** největšího kalibru.Tak jsem tam skončil, ale než sem to ukončil přišel sem na toho kdo dělá škodnou což všichní vědi o koho jde.Další spínu tu nehodlám rozvadět dalo by se o tom povidat do aleluja...Po tom co sem si uvědomil kde je vlastně moje misto jsem skončil se všemi spinavostmi a začel dělat pořádek.Ub mi po reklamě nikdo nechtěl dát, tak sem tu holt nějakou dobu hral pod jinou ip adresou ale od začatku kotel věděl že tu opět hraju, nejspíš mi nevěřil že se dokažu zmenit a hle? 2 roky v klidu.Doufám že sem na nic nezapoměl a řekl celou pravdu jak to bylo.

    E: Zombiebote ty sám víš že i ty máš nějakou minulost, a změnil si se.A k těm pro, všichni vědi co sem zač.
    Naposledy upraveno Cip3r; 12-11-13 v 16:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •