Zobrazit výsledek ankety: Líbí se ti Iratus?

Hlasující
43. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • ANO, bude dobrá.

    41 95.35%
  • Ne (Napiš, co se ti nelíbí!)

    2 4.65%
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: [Nová zombie mapa] zm_iratus

Threaded View

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kyblík Hnoje
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    202

    Cool [Nová zombie mapa] zm_iratus

    Zdarec,
    mám pro vás novinku, novou zombie mapu

    "ZM_IRATUS"

    Poučil jsem se z chyb při tvorbě Kyblíkárny (a jejího fixu, Satedy) a od základu jsem čistě postavil toto své nové dílo.

    Prostředí mapy je zasazeno do starého, rozpadajícího se domu. Dům je v dezolátním stavu - střecha se propadla a došlo k prolomení stropů několika pater nad hlavní halou. V domě praskají zdi a podlaha, tapety se loupou, světla skomírají...Co čert nechtěl, do domu se nastěhovali bezdomovci, kteří probudili dávné zlo, které v domě po staletí spalo, uvězněné ve sklepě...
    Chybu si uvědomili ihned po otevření masivních železných dveří a pokusili se utéci, bohužel, vypuštění Iratuští brouci byli rychlejší a stihli několik členů bandy nakazit. Brouci se rychle zavrtali pod kůži a převzali nadvládu nad svými hostiteli. Ti co přežili se ukryli, jejich budoucnost je však nejistá neboť nakažení jedinci jsou velmi agresivní, krvežízniví a z domu není úniku...

    Info o mapě:
    - Pečlivé zpracování vzhledu - již žádné rozházené textury a "suché" herní prostředí.
    - Množství rozmanitých úkrytů různých obtížností a míst vhodných pro vybití VIP nudy.
    - Úzké uličky, ideální pro zaminování. Vždy ale mají více "vchodů", aby měli zombie šanci.
    - Svoboda pohybu - dostat se lze téměř kamkoliv, stačí jen vědět, jak na to ;-)
    - Dostatek prostoru pro manipulaci s Nemesis (možnost obíhání pater a hlavní haly).
    - Mnoho spawn pointů - konec nudného spawnování na tom samém místě.
    - Důmyslně rozmístěné jemné osvětlovací body.
    - Mapa důkladně otestována v singleplayeru.
    - Již při samotné tvorbě mapy jsem se zaměřil na její optimalizaci, tak aby se nikomu nelagovala.

    ZPĚTNÁ VAZBA
    PROSÍM, prohlédni si mapu a HLASUJ a nebo napiš komentář/PM. Když už jsi dočetl/a až sem, poděl se se mnou o svů názor, díky :-)

    Pár screenů: (Klepnutím otevřeš velký obrázek)





    Jak již jistě víš, hra se odehrává v domě. Screeny je tedy těžké vytvořit, jednoduší a lepší tedy bude, když si mapku projdeš osobně.

    Toto je první veřejná verze (pokud se nenajdou chyby, je připravena k nahození na server :-))



    Verze 0.2: Přidány decaly krve a krvavých stop, praskliny ve zdech; přidán texturový žebřík; přidáno zakončení ventilačky.


    Verze 0.3: Přidány ještě další decaly krve a šmouhy na zdech; upraveno zakončení ventilačky; přidány zvuky (skřípání podlahy, závan temnoty a šepot) - aktivují se na pár místech po průchodu
    Je třeba ještě vyřešit problém se zvukem jisker (osvětlení a bedna ve sklepě), jelikož zvuk je slyšet všude.



    Feedback, prosím :-)
    Naposledy upraveno Kyblík Hnoje; 18-11-13 v 20:12.

    Jaktože nepaříš?! Nekoukej jak se vyrábí řetěz a běž na Zombie Biohazard! :-) Nebo alespoň mrkni na moje mapy: Kyblíkárna, Sateda a nejnovější přírůstek Iratus.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •