Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Jou, nebud smesny. Banuj hned vsechny a vsechno, protoze by si nemal tolko banov ako pan. To s tim notasem jsem uvadel jen jako priklad. A prosimte ukaz mi nekde, kde nadavam hracum. A vis co? Vlastne to nema cenu se s tebou dale o tom bavit. Az trochu povyrostes, tak mozna pochopis, do te doby mi vubec nepis. Jou, a abych nezapomel, tak zaradil jsem te do skupiny trotlu season 2, ktere ignoruju, takze se potom nediv, ze uz tu nebudu odepisovat :) hezky zbytek tve bezcenne existence. (az se ti rozsviti a budes pripraven projit do 5. dimenze, tak mi napis a ja te mozna smazu ze seznamu trotlu season 2.)

  2. #17
    BUBEN
    Guest

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Bawsone to byl tvůj nápad, aby mohl dostat admin ban k čt. Tak teď nechápu proc se rozčilujes, když jsi to zavedl ty.

  3. #18
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Muj napad? Ani nevim.. kazdopadne je vzdy lepsi ho presunout, nez hned zakrocovat k zakazu. Chapu, kdyz udela nejaky horsi prestupek, nebo nedba na upozornovani. Proste mi neprijde moc koser hned za kazdou "malickost" davat zakaz. Jeste k tomu tu na me bude vyjizdet kvuli niceho? Taktez ta pohadka o porusovani zakonu SR/CR, u kterych se urcite nejeden clovek zasmal.

  4. #19
    BUBEN
    Guest

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Jenže kdyz nemá mikrak teď tak Ho nebude mít ani za týden. Pak se hra zdruzuje otevřou se celý a je problém. Já píšu z mobilu, ale až budu na kompu tak ti to sem hodim, že jsi to navrhoval ty.

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Nic tu hazet nemusis, je jedno jestli jsem to navrhoval ja a nebo muj pes. K tem mikrakum - to se celkem pletes. Nekolikrat se ti stane, ze ti mikrak proste z niceho nic nejde.. proste davat hned zakaz je prehnane si myslim a pokud jsem to teda navrhoval ja, tak to melo byt spise za FK, neustale porusovani pravidel apod. delejte si to jak chcete, ale potom se nedivte, ze vas hraci neustale otravujou s tim, ze uz jim mikrak funguje apod.

  6. #21
    Kotel
    Guest

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Bez mikrofonu nema nikdo u CT co delat. Az ho mit bude, tak se mu zakaz zrusi.

  7. #22
    The King of Limbs
    Guest

    Re: Mám zakázáno hrát za dozorce?!

    Zapomněli jste na mě? :( Pořád mám zákaz hrát za CT, nechci si tu nějak vyskakoval, ale proč pořád nemám un-zákaz?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •