Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Drogy

  1. #1

    Drogy

    Zdravím všechny,

    Mám tady menší návrh ohledně Drog: Napadlo mě, že by se mohl dát jenom určitý počet Drog... například 3 T maximálně... Když si vezmete, že jeden "Feťák" dokáže udělat pěknou vzpouru... tak například 5 "Feťáků" už je asi fakt dost. Co to takhle omezit na maximálně 3 Feťáky?..

    Okomentovat prosím... je to jenom návrh

  2. #2

    Odpověď: Drogy

    Drogy jsou vězeňská pomůcka, která dokáže pomoct hráči i při atrakcích. Uvedu příklad: Simon dá box nebo závod o pěti vězňů s tím, že poslední 3 v cíli přežívají. Nějací tři joudové si koupí drogy a co ti zbylí dva? Znevýhodnění jenom kvůli limitu počtu zfetovaných vězňů. Za mě ne.

  3. #3

    Odpověď: Drogy

    A Glock tě nenapadl?... btw. Kdo dřív přijde, ten dřív.....

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Gregyy
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    296

    Odpověď: Drogy

    Ono to tak špatný nápad není, je pravda, že se mockrát nestává, že by mělo nějak moc lidí drogy ve stejné kolo, ale když se například sejde 5 lidí co mají fety tak se to těžko zabíjí :D
    Ano, drogy slouží i na atrakce, ale na druhou stranu většina lidí kupuje drogy čistě na vzpouru(Nebo někdo na box) a ten je většinou ve dvou.
    Takže kdyby se to omezilo například na ty 3 vězně nebyl bych proti

    E: Grakone, kolikrát se ti stalo, že byl závod pěti lidí a víc než 3 z nich měli 12K..

    Pravý bojovník není ten, kdo jenom vyhrává, ale ten, kdo je stokrát dole a stokrát to nevzdává.

  5. #5

    Re: Drogy

    co tak dat taku picovinku za par slupov, ze si vazen moze kupit ako real fety, ze bude mat obraz predlzeny, tak to bolo aj pred tym, vcelku haluz
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •