Strana 6 z 14 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 76 do 90 z 201

Téma: ZE - nápady na vylepšení

  1. #76
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Blok u CT je zrušený, avšak povšimol som si, že ak CT už smerujú do safe zóny na lodi/vrtuľníku/lietadle tak keď sa lepia alebo inak povedané tlačia na seba (stoja v sebe), dopravný prostriedok zastane a nehýbe sa. Upozorňovať ich po každé aby išli od seba je zbytočné, keďže aj tak nepočúvnu. Dá sa s tým dačo urobiť?

    Jo a ešte neviem či čas 6 sekúnd nie je moc málo na vybranie zbraní a zorientovanie sa v priestore (mne to problém nerobí, avšak neviem ako druhým....).

  2. #77
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Teraz je to take rychle, to mas pravdu :D, ale tak mne sa to zda v pohode.. a henten problem som si aj ja vsimol Samco (myslis campescape, jur4)

  3. #78
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    6

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Skúsil by som nahodiť iný druh semiclipu (prechádzania cez seba) tento buguje dopravné prostriedky
    Ten limit na chrobáky by som dal aspoň na 3x na kolo.
    Granáty a ich limit, možno za rozmyslenie by stálo pridať autodoplnovanie granátov, pre frost a fire
    Zombíci tohto jedného by som upravil tak aby mal nižšiu rýchlosť, ale zase je fajn keď čupí, že ho neodhadzuje
    Pridal by som speeda, ktorý by mal normálnu rýchlosť ako human možno len o trošku väčšiu (ale fakt len kúsok) a mal b tu abilitu na speed + väčší CD
    Frost : ten bol úplne pohode
    Pridal by som hmlu, ale takú celkom poriadnu záleží od cváru, ale dal by som nejakú červenú oblohu apokalyptistickú a červenú hmlu
    Nejaké nové skíny
    a Výhody pre VIP

  4. #79
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno roxo Zobrazit příspěvky
    Skúsil by som nahodiť iný druh semiclipu (prechádzania cez seba) tento buguje dopravné prostriedky
    Ten limit na chrobáky by som dal aspoň na 3x na kolo.
    Granáty a ich limit, možno za rozmyslenie by stálo pridať autodoplnovanie granátov, pre frost a fire
    Zombíci tohto jedného by som upravil tak aby mal nižšiu rýchlosť, ale zase je fajn keď čupí, že ho neodhadzuje
    Pridal by som speeda, ktorý by mal normálnu rýchlosť ako human možno len o trošku väčšiu (ale fakt len kúsok) a mal b tu abilitu na speed + väčší CD
    Frost : ten bol úplne pohode
    Pridal by som hmlu, ale takú celkom poriadnu záleží od cváru, ale dal by som nejakú červenú oblohu apokalyptistickú a červenú hmlu
    Nejaké nové skíny
    a Výhody pre VIP
    S tým prechádzaním cez seba, ktoré buguje dopr. prostriedky by fakt trebalo dačo urobiť (teda opraviť). Chrobáky a granáty sú ok, rýchlosť na zombíkovi je dobrá, pridanie ďalších ZM je zbytočné (obzvlásť frost), hmla tam vraj bude, ale stačí klasická, zase úplne doprzniť ten escape netreba.
    Naposledy upraveno Samco; 28-08-15 v 17:35.

  5. #80
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Mas dobre navrhy roxo, ale netreba to zas tak farbit ten escape, ide o to aby bol ten mod co najklasickejsi.. s tym blokom by trebalo nieco bezpochyby spravit, chrobaky su OK si myslim, dalej tie granaty........ no je to teraz hardcore ked mas iba 3 kusy a nemozes viac kupit.. teraz tie granaty sluzia iba na spomalenie zm.. dalej pridavat stare clasy je uplne zbytocna vec, je dobre ked je tam jeden classic zm.. ako aj Samco povedal ta hmla sa tam ma pridat, takze to bude cool a tie VIP vyhody, nejake navrhy?

  6. #81
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Preco sa zombikom zrusil zm granat?

  7. #82
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Reflex. Zobrazit příspěvky
    Preco sa zombikom zrusil zm granat?
    Ja som si myslel, že je to len dočasný bug. Tiež by ma to zaujímalo. Mal využitie a ZM sa navyše nedostávali s ním tam, kam by nemali.

  8. #83
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Tymto ,,updatom,, sa znenoznilo 90% skratiek za zm, takze si myslim, ze tam je potrebny, az ma zm nejaku sancu, skor by som upravil gravitaciu zm granatu.
    Naposledy upraveno Reflex.; 13-03-16 v 15:33.

  9. #84
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ja som si myslel, že je to len dočasný bug. Tiež by ma to zaujímalo. Mal využitie a ZM sa navyše nedostávali s ním tam, kam by nemali.
    Ale dostávali neviem či ste hrali niekedy ,a 5zona alebo parkour fabi. Tam si zm hráč proste podhodil pod seba granát a preskočil prekážky a predbehol hráčov , nieje to ani fér ani skill len využivanie bugov. Ak bol hráč vážne špina tak proste predbehol všetkých hráčov aktivoval vrtulník všetky pasce im zhodil a odišiel to je ale zábava. A využitie granát nemá žiadny ktorý by mohol zlepšiť hrateľnosť , preskakovanie prekážok ktoré tam na niečo sú nieje super , taktiež preskočiť bránu na konci na jurrasicoch bol proste instant kill pre ľudí . Zm nemaju v čupe žiadny knockback a tým sa to myslím totálne vyrovnáva kedže ak sa zm priblíži dostatočne a hráč nemá kde ustupovať tak nemá šancu. Taktiež ak hráč dobre zahrá brouky.

  10. #85
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Ale dostávali neviem či ste hrali niekedy ,a 5zona alebo parkour fabi. Tam si zm hráč proste podhodil pod seba granát a preskočil prekážky a predbehol hráčov , nieje to ani fér ani skill len využivanie bugov. Ak bol hráč vážne špina tak proste predbehol všetkých hráčov aktivoval vrtulník všetky pasce im zhodil a odišiel to je ale zábava. A využitie granát nemá žiadny ktorý by mohol zlepšiť hrateľnosť , preskakovanie prekážok ktoré tam na niečo sú nieje super , taktiež preskočiť bránu na konci na jurrasicoch bol proste instant kill pre ľudí . Zm nemaju v čupe žiadny knockback a tým sa to myslím totálne vyrovnáva kedže ak sa zm priblíži dostatočne a hráč nemá kde ustupovať tak nemá šancu. Taktiež ak hráč dobre zahrá brouky.
    S tým absolútne nesúhlasím. Granát mal okrem iného výhodu v tom, že ak ho ZM hodil na vrtuľník na ktorého kraji stáli CT, tak ich mohol zhodiť. Na 5tazona sa s granátom už plot nedá preskočiť. Ak ho aj na jurských parkoch preskočili, tak CT po väčšine ZM zahádžu s frostmi a hečkami a tak či tak vo väčšine prípadoch vyhrajú.

    Na servery je s týmto krokom nespokojnosť.

    E:

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Ak bol hráč vážne špina tak proste predbehol všetkých hráčov aktivoval vrtulník všetky pasce im zhodil a odišiel to je ale zábava.
    S týmto čo tvrdíš som sa ani raz nestretol (myslím od posledného výraznejšieho updatu). Celkovo sa sa to mne stalo možno 2 x a už tam nejaký ten piatok hrávam.
    Naposledy upraveno Samco; 16-03-16 v 17:53.

  11. #86
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    S tým absolútne nesúhlasím. Granát mal okrem iného výhodu v tom, že ak ho ZM hodil na vrtuľník na ktorého kraji stáli CT, tak ich mohol zhodiť. Na 5tazona sa s granátom už plot nedá preskočiť. Ak ho aj na jurských parkoch preskočili, tak CT po väčšine ZM zahádžu s frostmi a hečkami a tak či tak vo väčšine prípadoch vyhrajú.
    Načo sú potom na tých mapách spravené dvere na zničenie , aby sa obskakovala brána? A keď hráč dobehne na koniec je jeden z pár preživších a je na kraji vrtulníku a spadne lebo ho zhodí granát?Z môjho pohľadu to len znechutí začínajúcich hráčov keď sa prebojujú na koniec a nikto ich nezabije ale "odhadzovací granát".
    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Na servery je s týmto krokom nespokojnosť.
    Neviem či si sa pýtal každého na serveri ale položme si otázku čo vytvorí väčšiu nespokojnosť , keď hráč nemôže granátom zhodiť niekoho z krídla vrtulníku (je to dôvod prečo hrávaju hráči na zm escape?) alebo obíde prekážky ktoré sú tam naschval nadizajnované ? Alebo aby aj ťažšie mapy ako maya_god, parkour atď. boli hratelné ? Ak sa nemýlim pri veľa mapách sa dávalo hneď rtv lebo nebola šanca vyhrať za ľudí práve kvôli obchádzaniu prekážok ktoré sú častokrát strategické.





    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    S týmto čo tvrdíš som sa ani raz nestretol (myslím od posledného výraznejšieho updatu). Celkovo sa sa to mne stalo možno 2 x a už tam nejaký ten piatok hrávam.
    A myslíš že keď ľudia majú možnosť niečo obísť tak to na kotelne nespravia? Alebo sa to nedeje lebo si sa s tým nestretol ? To by prakticky neboli potrebný admini ak by veci čo sa dajú obísť a niekoho neprávom zvýhodniť nikto nevyužíval , ak sa mýlim v pohode ma oprav ale ja som sa s týmto stretol veľakrát .

  12. #87
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    Načo sú potom na tých mapách spravené dvere na zničenie , aby sa obskakovala brána? A keď hráč dobehne na koniec je jeden z pár preživších a je na kraji vrtulníku a spadne lebo ho zhodí granát?Z môjho pohľadu to len znechutí začínajúcich hráčov keď sa prebojujú na koniec a nikto ich nezabije ale "odhadzovací granát".

    Neviem či si sa pýtal každého na serveri ale položme si otázku čo vytvorí väčšiu nespokojnosť , keď hráč nemôže granátom zhodiť niekoho z krídla vrtulníku (je to dôvod prečo hrávaju hráči na zm escape?) alebo obíde prekážky ktoré sú tam naschval nadizajnované ? Alebo aby aj ťažšie mapy ako maya_god, parkour atď. boli hratelné ? Ak sa nemýlim pri veľa mapách sa dávalo hneď rtv lebo nebola šanca vyhrať za ľudí práve kvôli obchádzaniu prekážok ktoré sú častokrát strategické.






    A myslíš že keď ľudia majú možnosť niečo obísť tak to na kotelne nespravia? Alebo sa to nedeje lebo si sa s tým nestretol ? To by prakticky neboli potrebný admini ak by veci čo sa dajú obísť a niekoho neprávom zvýhodniť nikto nevyužíval , ak sa mýlim v pohode ma oprav ale ja som sa s týmto stretol veľakrát .

    Toto nutkanie (myslím k poslednému bodu) sa deje možno u 1 zo 100 hráčov. Do hry sa týmto urobil dosť výrazný zásah, mala sa tu dať predtým anketa, kde by sa vyjadrili hráči.

  13. #88
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Toto nutkanie (myslím k poslednému bodu) sa deje možno u 1 zo 100 hráčov. Do hry sa týmto urobil dosť výrazný zásah, mala sa tu dať predtým anketa, kde by sa vyjadrili hráči.
    Keby sa robia ankety boli by tam doteraz jump a bhop zombie a pritom to tiež len rozhádzalo štruktúru hrania . Ak bude hra nevyvážená tak sa to môže vyvážiť nižším množstvom xp potrebných na zvýšenie rýchlosti za zm .

  14. #89
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Kebyze escape neni tak zabugovany, tak by to bola radost hrat... Tam je este vela roboty na tom serveru aby to bolo perfektne

  15. #90
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Reflex. Zobrazit příspěvky
    Kebyze escape neni tak zabugovany, tak by to bola radost hrat... Tam je este vela roboty na tom serveru aby to bolo perfektne
    Môžeš aj konkretne napisat .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •