Strana 9 z 14 PrvníPrvní ... 7891011 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 121 do 135 z 201

Téma: ZE - nápady na vylepšení

  1. #121
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    229

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    To by nebyl nápad k zahození. Druhá věc je realizace no..

  2. #122
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Podle mě super nápad. Byly sice přidány 3 nové mapy za tenhle rok alee... Jednu projedu za 15 sekund, druhá je kopie jurského parku. Akorát military byla úspěšná. Přidat nějaké bonusy za body u ct i zm by oživilo server. A když už jsme u toho tak bych navrhl smazat pár nehraných map a přidat pár nových jako ze_blackmesa, nebo ze_nuke_v1

  3. #123
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    Podle mě super nápad. Byly sice přidány 3 nové mapy za tenhle rok alee... Jednu projedu za 15 sekund, druhá je kopie jurského parku. Akorát military byla úspěšná. Přidat nějaké bonusy za body u ct i zm by oživilo server. A když už jsme u toho tak bych navrhl smazat pár nehraných map a přidat pár nových jako ze_blackmesa, nebo ze_nuke_v1
    Budem hádať, zm_south_escape_b2. Podobná "rýchla" mapa tam je ešte ze_campescape_lg + ze_ice4cap_lg. S developerom 300fps sa tieto mapy prejdú raz dva. Mohli by sa nahradiť, nejakými normalnými, kde si zahrajú aj slabší hráči.
    Naposledy upraveno Qwix; 19-07-16 v 10:49.

  4. #124
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Přímo. Sice campescape není tak krátká ale taky je to jedna z těch slabších map. Ale například hospital nehraje téměř nikdo. Podle mě hardcore mapa dajíc se projít jen s kvalitním ct týmem takže pro nezkušené hráče takřka nemožné. I train_back mi příjde takový bez duše. Tyhle dvě mapy jsou tam podle mě téměř zbytečné. Když někdo zvolí train_back tak to jsou většinou lidi co neví co volí a pak rychle dávají rtv A to nemluvím o čtvero verzích jurassic park. Sice jsou v nich rozdíly, ale téměř nepatrné. Můj návrh zní smazat hospital, trainback, a dvě verze jurassic-park a přidat 3 novější delší mapy

  5. #125
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Já bych byl i za smazaní mário_tower....

  6. #126
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Hospital sa ešte ako tak dá, ale ako vravíš, musí byť kvalitný ct team. Trainback nech máte akykoľvek team, skoro nemožné prejsť tú mapu, lebo dosť komplikujú hru boti a jednak ak sa nakazia pomalší hráči, čo sú vzadu, tak neni šanca vyhrať, lebo sa rychlo nasťahujú do vlaku a kolo je zbytočné predĺžené. Veľa krát som musel volať admina, nech zmení mapu, lebo je nehratelná.
    Mario Tower je tiež nie moc obľúbena mapa jak u mňa, tak aj u ostatných, je X dobrých map na Gamebanana čo sa môžu pridať na Escape.
    Naposledy upraveno Qwix; 19-07-16 v 21:25.

  7. #127
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Na Mario tower si stěžuje hodně hráčů. A je příliš jednoduchá. Pokud se člověk alespoň jednou podívá za sebe tak není možné aby to neprošel

  8. #128
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Mohli bychom jít na gamebanana a otestovat pár map. Pak je jednoduše předhodit Kotli a počkat na schválení

  9. #129
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Na Gamebanana je kopa skvelých máp. V kľude sem postni nejaké mapy.

    Napríklad, ja som našiel takúto luxusnú mapu, ktorá určite stojí za pridanie: ze_old_factory.
    Naposledy upraveno Qwix; 19-07-16 v 21:44.

  10. #130
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    ze_labs076
    ze_nuke_v1
    ze_rhyzome_pre_final

    3 mapy které bych rád přidal. Zkoušel jsem je v sp a vypadají dost zajimavě. Otázka je jak to bude v týmové hře.

  11. #131
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    A Qwix ta tvoje mapa taky nemá chybu. Ta je adrenalin i v sp :D Za to palec hore a budu doufat že to projde

  12. #132
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Pacia sa mi tie mapy, co ste tu dali Algo a Reflo. Mohli by sa tam hodit. Suhlasim aj so zmazanim vyssie spominanych.
    Tom's Hardware

  13. #133
    Nováček Avatar uživatele Siwy
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Zombie Sekcia
    Příspěvky
    69

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Mapy ktoré ste tu navrhli sú super. Mne sa najviac páči tá ze_old_factory. Tak som si ju pozeral a stiahol som si ju aj do cska trochu som si po nej pobehal a vyzerá byť zaujímavá.
    Ale druhá vec je realizácia.
    Vyhral som z môjho pohľadu.
    -restt 2k15


    Cítite to? Autizmus je všade

  14. #134
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: ZE - nápady na vylepšení

    Mapy som už postoval pred časom (aj väčšinu čo ste sem napísali) a vážne je to o tom že ak to hráči poriadne otestujú kotel nemá problém . Btw ten exp systém z apokalypsi sa tiež rozmýšlalo zobrať ale dalo by to nejaký čas . Inak ak máte schopných 5-6 ľudí v tíme tak hádam ani nieje mapa ktorá by sa nedala prejsť . Potom je to skôr ťažšie za zm . Dnes večer ak sa kotlovi bude chcieť prerobíme map pack.

  15. #135
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    310

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Prešiel som tu mapu ze_old_factory a moje prvé dojmy sú skvelé. Naozaj typická Escape mapa. Dej sa odohráva v opustenej továrni plnej rôznych nástrah v podobe rôznych pascí, krehkých dosiek atď... Spawn miesta pre 18+ hráčov tam je dosť (viz screen.) Nevidím dôvod ju tam nepridať.

    Citovat Původně založeno Algorythm Zobrazit příspěvky
    ze_labs076
    ze_nuke_v1
    ze_rhyzome_pre_final

    3 mapy které bych rád přidal. Zkoušel jsem je v sp a vypadají dost zajimavě. Otázka je jak to bude v týmové hře.
    Taktiež som prešiel tieto mapy v SG, a takisto luxusné mapy na pridanie. Dúfam, že sa spraví ten XP systém + nové mapy, podstatne by sa tým oživil Escape.
    Naposledy upraveno Qwix; 20-07-16 v 12:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •