Strana 4 z 14 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 201

Téma: ZE - nápady na vylepšení

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Likan. Zobrazit příspěvky
    Skúsim to druhýkrát (pripomenúť toto téma), no tentoraz pridám pár svojich postrehov. ZE je momentálne ťahší pre zombie ako pre ľudí. Čo je samozrejme zle -_- výhra ľudí by nemala byť pravidelná ako je tomu momentálne. Keby som mohol niečo zmeniť, skúsil by som zrušiť armor, zrušiť fall dmg, pridať noblock, obmedziť nominovanie tej istej mapy, aspoň aby sa hralo iných 5 máp a potom by sa mohla znovu nominovať, predľžiť časový limit na kolo pre mapu ze_maya_god_hills_lg, teda tuším, že sa píše nejako takto, častokrát sa ani nestíha dojsť nakoniec a už vypršal časový limit, je to škoda, tá mapa je fakt podarená. Ďalej obmedziť kupovanie granátov na 2 za kolo, zrušiť chrobáky, nejako by sa to mali kompenzovať tým, že nebude armor. Pridať nejakú špeciálnu zbraň, ktorá by zabíjala botov na 1 ranu, no zm hráčom by to ni nespôsobovalo,m mohlo by to fungovať ako launcher na klasickom zombie.
    Ono je dosť blbe to že bez chrobakov by tu bolo obrovské kempenie , určite ich obmedzit lebo dat 3 krat za sebou chrobaky je skoro pre každeho smrtiace a to iste granaty ak ich hodi niekto 7 flashov tak nemaš šancu za zm.Obmedzit body aby hrač to nemohol spamovat a hotovo.kotelovy som to už pisal ale asi ma ine starosti

  2. #47
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    6

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Vidím, že sa to tu trocha nesleduje, ale budiš,


    Zombie Plague escape :

    - Milión tisíc bugov ktoré doslova znepríjemňujú hru.
    - Zombie Speeder = absolutne nevybalancovana clasa ktora by mala byt okamzite nerfnuta, abilita je neskutocne OP na daný CD a samotný ZM je rýchli až moc, kolkorázi este sa ani nezacne poriadne kolo a zombici su hned pri nas pri prvom useku, trosku ste to nedomysleli

    - Zaciatocny freeze time aj pre humanov ? na kieho boha tam musi cakat "seknuty" 10s az ptom sa dá pohnut, malo sa spraviť nech môžu isť hned a zombie nech cakaju 20s (este ked je tam ten sprinter tak to dovi dopo, neni sanca)
    - Wich nepouzitelna (co tak jej dat radsej neviditelnost v cupe) ?
    - SemiClip bolo by ho vhodne konecne pridat skoro po 2 rokoch co tu to bolo vyžšie spomenute, hraci len spomaluju a naschval zdrzuju
    - Strielanie do zombikov la kilometrove odhadzovanie dozadu, pri mapach kde su lávky alebo mosty bez zábradlia to nemaju sancu prejst, mapa zm_escape_assault, co tak to spravit nech ich to len spomali a nie odhadzuje
    - Limitovať kupovanie granátov na 3 kusi za mapu
    - LimitovaŤ chrobáky (alebo ich spravit iba pre VIP)
    - prekopat zbrane, je ich tam zbytocne vela aj tak vacsina ludi kupuje ak47/m4/ alebo brokovnicu


    viete otom, že samotny prvý escape ako taký + mapy ako také boli navrhnute tak, ze zombie nemali ziadne ability a bolo to len o ich sikovnosti ? takto sa ani neoplati prestrielavať prekazky lebo tak ci tak sprinter dobehne vsetko aj 3x za mapu alebo vsetkyych prebehne :) nebol ani respawn kedysi atd...toto su podstate vsetko FUN escape
    Jedná sa len oto, že chalani tu nieco spominali viacej krat a nic sa tu nedeje skoro 2 roky :) pritom nieje takze nahodit obycajny semiclip a upravit par cvarov :)



    Neberte to ako flame ale ako kritiku, mam par rokov odohratých na ZM aj ako hrac aj ako admin, poznam jednotlive mody aj kódovo sa tomu rozumiem aj samostatným pluginom, takze niesom amater ktory nevie ako samotny amxmod a pluginy funguju. Keby sa chce do 2hodin je to opravene a este plno veci ktore ma mozno teraz nenapadli :)

    prosim porieste si to, lebo sami seba oberáte o hráčov.

    s pozdravom

    Roxo
    Naposledy upraveno roxo; 12-07-15 v 17:11. Důvod: úprava textu, gramatiku neriešim

  3. #48
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    V istých veciach s tebou s určitoštou súhlasím to odhadzovanie je na nič a tie granáty by sa kľudne mohli dať aj preč zo shopu. Pokiaľ sa neurobí s tým odhadzovaním niečo, tak chrobáky by som nelimitoval. Čo sa týka limitovania zbraní, tak všetky zbrane by som nechal, jedine preč dal zo shopu gulák a sniperku, keďže tie sa nachádzajú na niektorých mapách (viď. džungla, jurský park4 a the lost) na konci a mali by to byť "vzácnosť"/"zásluha" na dopracovanie sa na koniec.

    Ale napríklad, veci ktoré navrhuješ ako zrušenie speed ZM by neprinieslo ovocie, už len teraz je to jediný ZM za ktorého sa tam dá dačo uhrať, ostatný 3 - tank, frost a tá neviditeľná sú tam podľa mňa zbytočne, keďže ich nikto nepoužíva a zabiť alebo skôr dobehnúť CT s nimi je takmer nemožné. A úvodných 10 sekúnd do začatia kola je podľa mňa v poriadku. Neviem si predstaviť, že skončí jedno kolo a hneď sa spustí ďalšie bez prípravy. Tých 10 sekúnd je na to, aby si hráči vybrali zatiaľ zbrane, prípadne veci zo shopu a zorientovali sa trochu v priestore.
    A tou mapou si predpokladám myslel assault 2, 1 už je nejaký čas zrušená kvôli nehoráznym lagom. :)

  4. #49
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Nebolo by odveci pridať pár nových máp..

  5. #50
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    6

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    V istých veciach s tebou s určitoštou súhlasím to odhadzovanie je na nič a tie granáty by sa kľudne mohli dať aj preč zo shopu. Pokiaľ sa neurobí s tým odhadzovaním niečo, tak chrobáky by som nelimitoval. Čo sa týka limitovania zbraní, tak všetky zbrane by som nechal, jedine preč dal zo shopu gulák a sniperku, keďže tie sa nachádzajú na niektorých mapách (viď. džungla, jurský park4 a the lost) na konci a mali by to byť "vzácnosť"/"zásluha" na dopracovanie sa na koniec.

    Ale napríklad, veci ktoré navrhuješ ako zrušenie speed ZM by neprinieslo ovocie, už len teraz je to jediný ZM za ktorého sa tam dá dačo uhrať, ostatný 3 - tank, frost a tá neviditeľná sú tam podľa mňa zbytočne, keďže ich nikto nepoužíva a zabiť alebo skôr dobehnúť CT s nimi je takmer nemožné. A úvodných 10 sekúnd do začatia kola je podľa mňa v poriadku. Neviem si predstaviť, že skončí jedno kolo a hneď sa spustí ďalšie bez prípravy. Tých 10 sekúnd je na to, aby si hráči vybrali zatiaľ zbrane, prípadne veci zo shopu a zorientovali sa trochu v priestore.
    A tou mapou si predpokladám myslel assault 2, 1 už je nejaký čas zrušená kvôli nehoráznym lagom. :)
    OK tak začneme inak.

    Mne sa jedná o to, že zombie aspoň teda tento na kotelne je čisto iba o 1 Zombíkový a to je "Speeder" čo je podla mňa celé zle, čo tak spraviť ostatných zombíkov životaschopnejšími ? nieje to nič zložité.
    Čo tak speedorovi dať väčší CD na abilitu a pridať mu aby na toho koho zamieri napr na spojenca, tak jemu to zvýši rýchlosť (myslím si, že to nieje až tak zlý nápad)
    Mohli by sa po kombinovať jednotlivé vlastnosti, ktoré by mohli zombíci teamovo využívať už ked je to FUN_escape.


    - Ďalej ku tej mape escape_assault myslel som inú mapu, má podobné textúry ako assault, sú tam samé vysoké budovy s tenkými lávkami a na samom vrchu je budova, kde sa lezie z vnútra po rebríkoch okolo obvodu budovy a na samom vrchu je plošina kde priletí helikoptéra. Tam je vidieť, že zombíci ani neprejdu cez lávku lebo všade sa ich dá ostreľovať, takže nieje šanca, ale o to nejde, buguje sa to samotné preto, lebo tento mód a mapi samotné neboli stavané na takéto FUN elementy, ani ten čo navrhoval mapu, nerátal, že keď sa strelí do zombíka odletí 5m od teba. Vrátim sa naspať ku Speerovi, je nelogické aby sa hral iba v kuse jeden zombie, máš veľa máp kde sú samé rovinky, kde absolútne neni šanca na únik, to aby mal speeder už rýchlosť ako auto, alebo čln na vode ? tak to je moc fakt, voľačo mám odohráte ale musím povedať, že ten ZM je sám o sebe až príliš rýchli.

    * Ďalej bug ktorý som si všimol, že normálna brokovnica, môže sa do hlavne strkať nekonečno nábojov, takže v pomalej brokovnici môže byť nekonečno nábojov :)
    * Ku tým 10s "Freeze Time" je to diskutabilné, niekomu to vadí zdá sa mu to veľa napr mne, niekomu zas nemusí
    * Vrátim sa ku tomu "odchadzovaniu zombíkov" nažíva sa to inak "knockback" v plugine teda v textovom súbore v "Zombie plague" nastavovať "knockback" a pre jednotlivé zbrane.
    * Odstrániť Guľomet a Sniperku nieje zlý nápad, privítal by som to.
    * Možno trošku stmaviť mapu, alebo jednotlivé mapy, aby boli tmavšie, nastavenie CVAR FOGU na každú mapu odlišné, niekde by bol deň, niekde šero...
    * Mohlo by sa samotné nákupné menu upraviť aby bolo zaujímavejšie, pošlem foto zo svojej zálohy serveru ako to mám na mysli.


    * Mapy sú v celosti dobré, bugujú ich len vlastnosti ZM, to je všetko..

    s pozdravom Roxo
    Naposledy upraveno roxo; 15-07-15 v 15:11. Důvod: Matrix vládne svetu

  6. #51
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Šanca na únik pred speedom je, všeobecne takmer na všetkých mapách je únik za CT easy. (Čo by malo byť opačne). Ak by sa už malo manipulovať, alebo obmedzovať rýchlosť speederovi, tak iba vtedy ak by sa upravilo to odhadzovanie ZM.

  7. #52
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno roxo Zobrazit příspěvky
    OK tak začneme inak.

    Mne sa jedná o to, že zombie aspoň teda tento na kotelne je čisto iba o 1 Zombíkový a to je "Speeder" čo je podla mňa celé zle, čo tak spraviť ostatných zombíkov životaschopnejšími ? nieje to nič zložité.
    Čo tak speedorovi dať väčší CD na abilitu a pridať mu aby na toho koho zamieri napr na spojenca, tak jemu to zvýši rýchlosť (myslím si, že to nieje až tak zlý nápad)
    Mohli by sa po kombinovať jednotlivé vlastnosti, ktoré by mohli zombíci teamovo využívať už ked je to FUN_escape.


    - Ďalej ku tej mape escape_assault myslel som inú mapu, má podobné textúry ako assault, sú tam samé vysoké budovy s tenkými lávkami a na samom vrchu je budova, kde sa lezie z vnútra po rebríkoch okolo obvodu budovy a na samom vrchu je plošina kde priletí helikoptéra. Tam je vidieť, že zombíci ani neprejdu cez lávku lebo všade sa ich dá ostreľovať, takže nieje šanca, ale o to nejde, buguje sa to samotné preto, lebo tento mód a mapi samotné neboli stavané na takéto FUN elementy, ani ten čo navrhoval mapu, nerátal, že keď sa strelí do zombíka odletí 5m od teba. Vrátim sa naspať ku Speerovi, je nelogické aby sa hral iba v kuse jeden zombie, máš veľa máp kde sú samé rovinky, kde absolútne neni šanca na únik, to aby mal speeder už rýchlosť ako auto, alebo čln na vode ? tak to je moc fakt, voľačo mám odohráte ale musím povedať, že ten ZM je sám o sebe až príliš rýchli.

    * Ďalej bug ktorý som si všimol, že normálna brokovnica, môže sa do hlavne strkať nekonečno nábojov, takže v pomalej brokovnici môže byť nekonečno nábojov :)
    * Ku tým 10s "Freeze Time" je to diskutabilné, niekomu to vadí zdá sa mu to veľa napr mne, niekomu zas nemusí
    * Vrátim sa ku tomu "odchadzovaniu zombíkov" nažíva sa to inak "knockback" v plugine teda v textovom súbore v "Zombie plague" nastavovať "knockback" a pre jednotlivé zbrane.
    * Odstrániť Guľomet a Sniperku nieje zlý nápad, privítal by som to.
    * Možno trošku stmaviť mapu, alebo jednotlivé mapy, aby boli tmavšie, nastavenie CVAR FOGU na každú mapu odlišné, niekde by bol deň, niekde šero...
    * Mohlo by sa samotné nákupné menu upraviť aby bolo zaujímavejšie, pošlem foto zo svojej zálohy serveru ako to mám na mysli.


    * Mapy sú v celosti dobré, bugujú ich len vlastnosti ZM, to je všetko..

    s pozdravom Roxo
    Tu brokadu i tak nikto neberie lebo ma slaby dostrel , ak si pozrieš knockback takeho tanka tak ti tam vypiše 0 a pri tom ho odhadzuje ako inych zm a to mal byť taky pomalejši zm ktory bude ale ako keby nezastavitelny.Každé tretie kolo keď su zm boti sa mala aj mapa stmavovať zišlo sa z toho . Je to o tom či sa chce kotlovy prplať z jedným serverom a porobiť tam veci mody a mapy aj zm + vip všetko aby šlapalo lebo teraz to baví možno par map ale hneď to omrzi.

  8. #53
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    no ved práve :D... stak sa nikto nestara o zm escape vsetci len JB.. atd.. naozaj by sa chcelo s tym pobavit trochu ... je ale divne kotel, ze ten ,,novy,, mod zm apokalipsa sa ti chcelo robit ale pridat par hore uvedenych updatoch sa ti nechce :D :D ale tak je to na tebe.. podla mna tu odzneli dost dobre napady na vylepsenie a bola by skoda ich nepridat...

  9. #54
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Re: Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno reflex Zobrazit příspěvky
    no ved práve :D... stak sa nikto nestara o zm escape vsetci len JB.. atd.. naozaj by sa chcelo s tym pobavit trochu ... je ale divne kotel, ze ten ,,novy,, mod zm apokalipsa sa ti chcelo robit ale pridat par hore uvedenych updatoch sa ti nechce :D :D ale tak je to na tebe.. podla mna tu odzneli dost dobre napady na vylepsenie a bola by skoda ich nepridat...

    Od vzniku portálu chtěl každý přidávat nové módy. Žádný mód nestačilo stáhnout a spustit. Bylo třeba udělat spousta úprav, které vyžadují čas na nakódování a testování. Proto jsem nikdy nedělal mód, když jsem neměl čas. Kromě toho se mi musí hodně chtít a musím mít čas hrát, protože dělat změny na dálku je o ničem. Zm escape stejně jako biohazard jsem zapl z důvodu, že prý není třeba nic upravovat nebo že to bude snadné. Věděl jsem, že to tak nebude, ale jinak by tu doteď možná nebyly. Doteď byla priorita dodělat věci, které zajistí vůbec existenci portálu, takže úpravy můžu začít dělat pomalu až teď.
    Naposledy upraveno Kotel; 15-08-15 v 15:46.

  10. #55
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Jasne, ja to chapem :-) musis uznat za vhodne co ma vacsiu prioritu a co nie... tak dockal/i sme sa a konecne sa zacinaju diat veci na zm escape! dakujem.

  11. #56
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Zeleně označené jsem dnes udělal.



    -Odstrániť všetky typy zm a dať len jeden ktorý bude mať o niečo väčšiu rýchlosť než človek (o 25% napríklad) ale aj veľký knockback, upraviť že keď je zm v čupu tak má veľmi malý knockback ale zároveň je veľmi pomalý.
    -Obmedziť brouky podobne ako je šílko na normal zm aby sa mohli dať len raz za kolo.


    V.I.P

    -Pridať pre vip pušku H&K G3/SG-1 a dať jej väčšie množstvo ammo.
    -Pridať vip šilko ak sa dá tak nastaviť aby boli vtedy aj pomalší vďaka tomu to nemôžu použiť na dobehnutie hráčov a aby nemohli utočiť na hračov počas šilka , taktiež aby bol limit 1 na kolo ako na normal zm.

    Nápady

    -Nech sa dá prechádzať cez hráčov aby sa nemohli navzajom blokovať.
    -Nech sa pridá systém zbraní podobne ako na bb , aj pre zm môže ten systém fungovať obdobne ale v určitých meziach (menší dosažitelný dodge,armor,hp,rýchlosť, skok a hlavne drahší. Nech to funguje podľa obodovania nižšie spomenuteho.
    -Nech nezapočítava smrťe (podobne ako to je na bb, zm tiež myslím) .
    -Keď su boti tak aby vypísalo na obrazovke že je mod (ako keď je napr. nemesis) a znižiť šancu na tento mod z 30% na 15% kedže veľa krát je aj trikrát za sebou a to je otravné.
    -Posledný človek dostane nejaký bonus podobne ako to je na furiene.(aby mal nejakú šancu)

    -Spraviť limit granatov pri nakupe 3 na kolo .
    -Pridať fragy hráčom za dokončenie odchodom s vrtuľníkom kola, idealne by bolo 3.(ak sa hráč za zm napr. odpojí tak aby nepridalo)
    -Pridať rank na základe fragov (aj vďaka predošlému bodu by hráči rankovali)
    -Spraviť obrazovku ktorá na konci zasvieti a ukáže pridaný armor, fragi a body ako je na captureflag.
    -Upraviť limit bodov na 30 (nastavil jsem 50)





    Systém zbraní a vylepšení můžu přidat z bb nebo apokalypsy, ale na začátku bude asi lepší dát výběr alespoň ze 3 zbraní.
    Naposledy upraveno Kotel; 23-08-15 v 20:46.

  12. #57
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Dobrá práca, len neviem ako ostatným, ale mne tam chýba tá hudba, čo tam bola predtým každé kolo. Jednoducho hodila sa to k tomuto módu a dodávala tomu "špeciálny elán". Neviem ako ostatný, ale ja by som ju uvítal naspäť (aby sa len hrala táto).

  13. #58
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Pokud vám nevadí, že hraje pořád ta samá, tak mě je to jedno.

  14. #59
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Pokud vám nevadí, že hraje pořád ta samá, tak mě je to jedno.
    Bolo by to lepšie podľa mňa, lebo tieto nové "zvuky" ak sa to dá tak nazvať, sa prehrávajú len do polky/trištvrťky kola a potom už je len ticho. Tá hudba bola fakt neodmysliteľnou súčasťou zm escape celé tie 3 roky. :)

  15. #60
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: ZE - nápady na vylepšení

    No predčilo to moje očakavania, som velmi rad, ze sa konecne nieco udialo na escape. A ako hovori Samco, ta hudbicka je neodmyslitelny prvok, to k escapu patri.
    A bude nieco s tychto navrhov?

    - upraveny knockback?
    - mody granatov?
    - nove mapy?
    - vip vyhoda za zm uz je, tak aj pre ct dat nejaku vyhodu

    Myslim, ze tieto navrhy niesu odveci a hodili by sa pridat do escapu...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •