Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: Prehrievanie

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828


    Re: Prehrievanie

    hledal sem jinou skrin ale bohuzel uz se nedela ale pri tak vysokem prehrivani no ... ted my doslo ze ani ty vetraky nepomuzu bude tam jinej kick
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  2. #17
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Prehrievanie

    Dura to trafil. Staré komponenty a...

    A... No po týždni už fungujem. Nakoniec to muselo predsa ísť cez servis. Problém bol v základovke. Odišla základovka (absolútne neviem prečo keďže doteraz som riešil prehrievanie procáku, ani v servise na to neprišli) a tým sa všetko skomplikovalo. Hladať "novú" základovku na staré komponenty bola úplna strata času (vymenil som 3 a v každej niečo nesedelo a zrovna nemám čas sa s tým rýpať). Čiže zrejme najrozumnejšie a najrýchlejšie riešenie bolo vymeniť základovku + grafickú, ramku a procesor. Čo som aj urobil a problém sa tým "vyriešil". Staré veci mám odložené keby niečo a aspoň fungujem na novom (len zas všetko inštalovať odznova:/) Inak Pentium4 sa prehrievala v tej skrini a ešte aj novú skriňu sa mi nechcelo kupovať tak som skončil pri AMD.

    Ale dik za rady a ochotu pomôcť. Hádam sa z toho niekto poučí :)

    BTW P4 potrebujú dobré chladenie čo som mal od kúpi PC, neviem čo sa zrazu stalo (možno nejaký komponent odišiel).
    @APACH: Mal si pravdu s tými vetrákmi. Trochu sa prekrývali tak sa znížil účinok. Ale až tak rapídne nie aby to len kvôli tomu odpálilo. A pastu nebolo treba novú.

  3. #18


    Re: Prehrievanie

    Ja mel s boxovým chladičem 70 C v klidu na P4 :D.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •