Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazit výsledky od 61 do 68 z 68

Téma: Zadost o prava - Kotelna - Classic

  1. #61
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Zadost o prava - Kotelna - Classic

    Citovat Původně založeno Bad boy Zobrazit příspěvky
    BiA Fz: vsichni jsme se ucili nekdo mel jen vice stesti kdyz se ucil ze udelal mene pruseru... nikdo neni neomylnej sam obcas delam chyby... pro me je to hloupe pravidlo stim ze tu clovek musi 3 mesice hrat ale respektuji ho a vedel sem o nem jen jsem doufal ze rozumny clovek je za jistych okolnosti schopen udelat vyjimku. Tak jak to chodi vsude v RL. Nesud lidi co neznas a nevis cim si v zivote prosli a jaky ziji zivot. Viz. ty deti.
    Jinak konecne jeden z prvnich kdo napsal rozumny duvod proc NE.
    Já za to dávám +1 Jinak sem nakonec dneska tady, protože sem nemohl na závod kde sem měl být, parťákovi se udělalo v noci šoufl.
    Teď vysvětlím to pravidlo, ale ještě dřív bych chtěl říct, že nesoudím, jen si napsal že nemáš moc času kvůli práci a rodině, tak jsem to pochopil takto, možná špatně, ale těma tvejma příspěvkama už sem byl dost heclej. Pokud sem to špatně pochopil, omluva je na místě- omlouvam se (pouze pokud nastal ten případ.)

    To pravidlo je tady ze 3 důvodů a já bych ho prodloužil ze 3 měsíců na půl roku,

    1) když přijde hráč a za týden tu dostane práva, stoupne mu ego a jako admin prostě pak musí být špatný, to je příčina a následek u každýho normálního člověka
    2) spousta adminů na něj bude koukat skrz prsty- tak bych koukal i já; objevil se tu včera, a dnes už tady tomu velí na serverech (na kterých hrajeme měsíce a roky)

    A hlavně 3) co si pomyslí hráči. Hrajou nějakej ten pátek na kotelně, pak se z ničehožnic objeví týpek, kterej je furt sundává, kterýmu skoro furt lamky píšou že má wh, kterej neni zrovna moc přívětivej- viz ty citace- a tenhle je má usměrňovat ve hře? = Důvod pro odchod spoustu hráčů, hlavní, proč sem se vyslovil proti.

    6 měsíců tu odehrát a budu pro, případně ty 3 a chovat se jako vzor (ne machýrek). Teď by Tvoje adminství nikomu neprospělo.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  2. #62
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Žďár nad Sázavou
    Příspěvky
    23

    Re: Zadost o prava - Kotelna - Classic

    za me NE

  3. #63
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Zadost o prava - Kotelna - Classic

    Když to tak čtu, tak nejde nic nenapsat, po přečtení prvního příspěvku sem si řekl, být hlavním adminem, asi bych ho nevzal do admin teamu, už jenom to co nabízí... nabízí něco co bylo už dlouho předtím než začal hrát tady na kotelně, je sice pěkné že má tolik "úspěchů", ale podle vyjadřování na 1. straně sem pochyboval jestli mu je opravdu 27 jak píše, a k tomu steam ID, nikdo nemůže vědět jestli sis ho nekoupil od nějakého kamaráda, čí někoho jiného.
    A k vyjadřování na serveru... myslím si že 27letý "chlap" by tohlě vůbec neměl vypustit na veřejnost, neříkám že já sem nikdy nic takového nevypustil, ale přece je mezi námi nějaký ten věkový rozdíl. Já za sebe bych asi řekl že ne, nemá cenu psát víc důvodů, ty už tu několikrát zazněly.

  4. #64
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Zadost o prava - Kotelna - Classic

    Jak tak koukám tak asi nemáš moc velkou trpělivost ve hře samí nadávky nemyslim si že by to bylo k užitku to by skoro každej dostal ban a nezbylo by moc lidí na hraní :) ale ja nejsem admin a nezáleží to na mě :)

  5. #65
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: Zadost o prava - Kotelna - Classic

    Citovat Původně založeno NUME Zobrazit příspěvky
    14:57:18 <STEAM_0:0:604160><92.240.178.255> (Terrorist) Bad boy : co delas s tou boumbou curaku
    :DD se poseru smíchy

  6. #66
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: Zadost o prava - Kotelna - Classic

    Bad boy uz sem neprijde a mozna ani na server. Lock

  7. #67
    Ex-admin Avatar uživatele Mytrim
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Pardubice
    Příspěvky
    431

    Re: Zadost o prava - Kotelna - Classic

    radši se nebudu ptát jak to :DD

  8. #68
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Zadost o prava - Kotelna - Classic

    Taky bych to viděl na lock :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •