Zobrazit výsledek ankety: Koho preferujete?

Hlasující
35. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Puky

    6 17.14%
  • Toy

    9 25.71%
  • Unihoc CZ

    1 2.86%
  • aviatik

    14 40.00%
  • kebabko

    1 2.86%
  • Naruto

    4 11.43%
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Be like Shakespear

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Be like Shakespear

    aviatik je banned, takže to asi dej tomu v pořadí druhému ;)

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Re: Be like Shakespear

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    aviatik je banned, takže to asi dej tomu v pořadí druhému ;)

    To v pravidlech nebylo, že nesmí být banned, navic, na servery ban nemá, čiže ho může využít . . PS: zaslouží si to, potahal si to :D

  3. #18

    Odpověď: Be like Shakespear

    Wazzup negri, dopocul som sa ze som vo svojej neskonalej mudrosti zas nieco vyhral, kazdopadne mi to je zbytocne ako Milan Jurcina na olympiade, kedze uz viac neholdujem tejto nasilnej krvilacnej hre co nici mlade mozgy a okrem toho mam ban, ale koho to zaujima.. tl;dr, svoje exkluzivne dva VIP kody venujem JiRimu NemamAIMovi, pretoze najlepsie vystihol temu a skoncil druhy za mnou (co nie je ziadna hanba) a NarutOovi, ktory to mal najpoetickejsie a spravne umelecky priteplene, tymi hlasmi sa netrap, tito kulturni barbari nevedia co je dobre.. Dik,ahoj,cau.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Be like Shakespear

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    Wazzup negri, dopocul som sa ze som vo svojej neskonalej mudrosti zas nieco vyhral, kazdopadne mi to je zbytocne ako Milan Jurcina na olympiade, kedze uz viac neholdujem tejto nasilnej krvilacnej hre co nici mlade mozgy a okrem toho mam ban, ale koho to zaujima.. tl;dr, svoje exkluzivne dva VIP kody venujem JiRimu NemamAIMovi, pretoze najlepsie vystihol temu a skoncil druhy za mnou (co nie je ziadna hanba) a NarutOovi, ktory to mal najpoetickejsie a spravne umelecky priteplene, tymi hlasmi sa netrap, tito kulturni barbari nevedia co je dobre.. Dik,ahoj,cau.
    Já gratuluju všem výhercům a děkuju Darwinovi za soutěž, která mě velice bavila. Ze Zoyerova proslovu jsem zrudnul, i když vím, že nikdo mě nevidí. Jsem rád, že nákaza skromnosti zvaná "předám výhru někomu jinému, protože si myslím, že si to zaslouží víc" přeskočila od mrtvých dětí v živém plotě i na dalšího admina.

    VIP použiji na soutěž Hráč Měsíce

  5. #20

    Odpověď: Be like Shakespear

    Citovat Původně založeno NarutoO Zobrazit příspěvky
    Já gratuluju všem výhercům a děkuju Darwinovi za soutěž, která mě velice bavila. Ze Zoyerova proslovu jsem zrudnul, i když vím, že nikdo mě nevidí. Jsem rád, že nákaza skromnosti zvaná "předám výhru někomu jinému, protože si myslím, že si to zaslouží víc" přeskočila od mrtvých dětí v živém plotě i na dalšího admina.

    VIP použiji na soutěž Hráč Měsíce
    psal to aviat. ja jsem jen posel :D
    + neco dalsiho od neho.
    "Aaaa, ten monolog bol odo mna (allmighty aviatik) a so skromnostou to nema nic spolocne, ani si nemyslim ze si to niekto zasluzil viac nez ja, proste mam ban a nehravam to, prepac za zkazene iluzie :D"
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  6. #21
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Be like Shakespear

    Ave.. kolikrát píšu v chatboxu, jakej seš sráč, jak mě sereš a tak podobně. Doufám, že to čteš a doufám, že si to nebereš osobně. Já se snažím lidi oddělovat od jejich skutků.. a chápu, že občas dojde ke zkratu (ať si to připouštíš, že jsou to zkraty, nebo ne). Tak i přesto, že děláš takový krávoviny, že mě sereš a děláš kokotiny si vážím toho, že svojí občasnou upřímnou skromností umíš udělat radost.

    Doufám, že v budoucnosti bude spíš fungovat ta laskavější půlka tvojí duše. :)

    A dík za výhru

  7. #22

    Re: Be like Shakespear

    Do piatku budete mať vipka v pmkach.

    A samozrejme si to ako usporiadateľ vážim co spravil aviatik

    3X hurá Aviatovi
    riťky a edm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •