Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: DMko

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele SIRASTER
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kladno
    Příspěvky
    30

    DMko

    Haj, nebyla by moznost dostat prava pro DM server?

    zkusenosti:
    -dva roky serveradmin na UG DM1 (kolem roku 2007 nejnavstetovanejsi CZ/SK server vubec)
    -ted cca dva roky na bezhlavci
    -od roku 2006 se ucastnim vsech sezon PLAYzone GIGABYTE ligy, byl jsem na MCR 2011, finale GGBT ligy atd
    -tri roky jako redaktor/sefredaktor na united-games.cz resp PLAYzone.cz

    na dmku hraju hodne, banuju vzdy jen kdyz jsem si stoprocentne jisty... nemam rad, kdyz nejakej nouma otravuje ostatni, thats all:-)

  2. #2
    Nováček Avatar uživatele SIRASTER
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kladno
    Příspěvky
    30
    Naposledy upraveno SIRASTER; 28-09-11 v 15:56.
    FRAGMOVIE 2014
    FRAGMOVIE 2011
    --------------------------------------------------------------------------------

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    123

    Re: DMko

    Steam id?

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele SIRASTER
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kladno
    Příspěvky
    30

    Re: DMko

    Steam_0:1:9710340
    FRAGMOVIE 2014
    FRAGMOVIE 2011
    --------------------------------------------------------------------------------

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: DMko

    Vypadá celkem v poho, životopis pěknej, steam acc taky. Sice sis asi nečetl jak žádat o práva, ale i tak je to v poho. Uvidíme jak se vyjádří někdo kdo tě z DM zná :)
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: DMko

    To je siraster z playzonu, zadam o autogram

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele SIRASTER
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kladno
    Příspěvky
    30

    Re: DMko

    mas pravdu, necetl:-)
    steam 2005
    vek 23
    :-D
    FRAGMOVIE 2014
    FRAGMOVIE 2011
    --------------------------------------------------------------------------------

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Re: DMko

    Chysta neco pz ? pises jeste nejake clanky ?

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Freiwyk
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Vysočina
    Příspěvky
    141

    Re: DMko

    na DM nehraju, neznám tě .. jinak žádost je poměrně stručná, ale zkušenosti máš --> jak dlouho tu hraješ ?
    jinak nevím proč, ale někoho mi připomínáš .. obšas jsem na u-g chodil, tak máš u mě + :-)
    Počkáme, než se vyjádří někdo z DM, do té doby máš u mě PRO.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele SIRASTER
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kladno
    Příspěvky
    30

    Re: DMko

    moc dlouho tu nehraju, tak 2 mesice, jen ty dva mesice vcelku intenzivne:-) neni u nas moc DM serveru, kde by se dalo vklidu hrat... (myslim kvuli nastaveni spawnu, spawnprotection atd...) jeste vyhodit granaty a bylo by to top:-D... ne proste hraje se mi na vasem DM serveru dobre, tak kdyz se nudim nebo se potrebuju rozehrat pred zapasem, tak chodim sem...
    FRAGMOVIE 2014
    FRAGMOVIE 2011
    --------------------------------------------------------------------------------

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: DMko

    parkrat jsem ho tam potkal, krasny score, vic o něm nevim, ale tak na zkoušku proč ne, když už ho tu pár lidí zná, da?

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: DMko

    Na DM tě docela často potkávám teď. Je poznat, že nejsi jen tak nějakej hráč, kterej si jde občas zahrát, ale že to fakt hraješ. Nic proti tobě nemám, jsi nekonfliktní, v pohodě. Nejsem proti.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: DMko

    Ziadost trochu strucna, ale posobis seriozne. Napisal si hlavne to, co ostatnym v ziadostiach chyba. Dal by som ti tak jeden, dva tyzdne, aby si sa tu trochu zoznamil s ludmi hlavne na fore, uvidime ci ta dokaze niekto nejakou hlupostou nastvat a tak. Profesionalny admin sa vzdy zide, len aby sa vedel aj chovat.

    Ja som pro.
    Naposledy upraveno bones; 29-09-11 v 09:10.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele SIRASTER
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Kladno
    Příspěvky
    30

    Re: DMko

    vsechno smerovany na hrace s nickem "damianko" nebo tak nejak... vzdy kdyz se pripojim a jsme tam oba, tak mi co pet minut pise ze mam ab, at to vypnu a jeste ke vsemu si veme wipko a sedne si a ceka:-) nerikam, ze je to dobry chovani, ale on je divnej... a to tam tvrdi skoro kazdej, kdo vi, na jaky klavese ma nastaveny say:-)) nevim, jak vy tady reagujete na kemp, ale ja byl vzdy zvyklej na slap-slay-kick-ban ...
    FRAGMOVIE 2014
    FRAGMOVIE 2011
    --------------------------------------------------------------------------------

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: DMko

    Jestli tady hodlas praktikovat to, ze za kemp budes slapovat atd. tak nakonec vyhazis polovinu serveru, viz vsechny dust mapy etc.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •